Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu çocuk sağken kelimesini laf arasında söyledi
eşimle beraber dinliyorduk benim dikkatimi çekmedi hiç
eşim dedi bak "çocuk sağken dedi" diye söyledi
sağken dedi sonra değiştirip kaybolmadan önce yani dedi

canım o sağlık ocağıymış öyle dediler az önce

muge az önce dilberin öğle saatin belediyeye gittiğinden bahsetti
dilber önceki yayınlarda orada konuştuğu kişinin belediyeden çıktıtığını ve ona sorduğunu söylemişti
belediyenin kapalı olduğu saatte o kişi nasıl belediyeden çıkar?
dilber kesinlikle hiç bahsi geçmeyen başka biri ile göruşuyor muhammedi de onunla gönderdi tabi Allah korusun öldurulmediyse

Canim aslinda iyi dusunmussunde zaten dilber yalan soyluyor belediyede kimseyle bulusmamis birine gitmis sanirim..Oyle konusuldu ya oyle sordular bugunde...Yinede sorun tam isabetli.....

ya bu kadınn müge sinir oldukca sanki arayın arayın bulursunuz der gibi gülüyor bugun nası guluyor ya çok beklersiniz diyor içinden ya kocasıda dengesiz ama dilber bence çok zeki herşeye bir yalan buluyor çocuk sağken dedi sonra çocuğu sağlık ocağına götürürken dicektim diyor

iki gündür ayağım kırıldı evde yatıyorum yatarkende bu programı izliyorum
Hayretler içerindeyim :1shok:
Bu ne aptal,ne fütursuz,meymenetsiz,gerizekalı bişey yaa benneyaptımki
Bön bön bakıp aptal aptal sırıtıyo yaa çıkıp ağzının ortasına iki tane patlatasım geldi şakkıdı
Kaybolan sanki başkasının çocuğu..Müge,avukat,doktor yırtıyor bi tarafını
kadın pis pis sırıtıyo Çok üzgünüm çoook
Resmen deli oldum dakkada 10 tane yalan söyleyip bide bişey yokmuş gibi pis pis
sırıyo kafamçokkarıştı Sinir oldum,uyuz oldum..
1 ay evdeyim bakalım daha neler çıkacak :uhm:

iki gündür ayağım kırıldı evde yatıyorum yatarkende bu programı izliyorum
Hayretler içerindeyim :1shok:
Bu ne aptal,ne fütursuz,meymenetsiz,gerizekalı bişey yaa benneyaptımki
Bön bön bakıp aptal aptal sırıtıyo yaa çıkıp ağzının ortasına iki tane patlatasım geldi şakkıdı
Kaybolan sanki başkasının çocuğu..Müge,avukat,doktor yırtıyor bi tarafını
kadın pis pis sırıtıyo Çok üzgünüm çoook
Resmen deli oldum dakkada 10 tane yalan söyleyip bide bişey yokmuş gibi pis pis
sırıyo kafamçokkarıştı Sinir oldum,uyuz oldum..
1 ay evdeyim bakalım daha neler çıkacak :uhm:

çok çok geçmiş olsun canım. Biz kaç gündür sinir oluyoruz. açmıyım diyorum, çocuğu merak ediyorum, dayanamıyorum ama hergün aynı terane, nolcak sonu Allah hayır etsin...

pek izlemiyorum artık buradan takip ediyorum değişen birşey yok :1shok::1shok:
nasıl olurda ne olurda bu iki mankafa olayları başka yönlere çeker durur anlamıyorum ..çocuk değilde dilber ve ümit ne halt yedi cin ali hikayeleri gibi sürüp gidiyor
dilber sigara içerken
dilber erkelerle buluşurken
dilber kontor isterken vsssssssss
ümit çocuk döverken
karısının telefonunu başka erkeklere verirken
herşeyi yalanlarken sadece kendilerini doğru bulurken...........

umarım çocuk bunların entrikalarına kurban gitmemiştir die düşünüyorum bukadar başı boş bir çocuk anne babası tarafında da sevilmiyor para için gözden çıkarmış olabilir ler

siteye grdim ilk iş buraya bakmak oldu
bugün yoktum izleyemediim ama değişeen hiiç bişey olmamaış
bnmde artık o zavallı çocuktan ümidimi kesmeye başladıım
anne kendi havasında baba bu alemdemi yaşıoo onun çocuğumu bnm çocuğummu kayıp belli bile değil bnden daha serinler
bu nasıl iş anlamadıım

Tabiiki Müge Anlıyı çok takdir ediyoruz ama polis mutlaka peşinde bunların, olurmu öyle şey.
İyi bari mügeye çıkmayan kimse derdine çare bulamasın.
Polis teşkilatında Müge gibi kaç tane beyin var.
Lütfen çok büyük bir teşkilatı bu kadar küçümsemeyin..
Ben çok üzülüyorum bu tür güvensizliğe.
Nasıl yaşarız polisede güvenemezsek?
Eninde sonunda yine polis buluyor herşeyi.

sanırım yanlış anladın benim maksadım asla küçümsemek değil tabiki güveniyoruz polis teşkilatına ama şöyle düşün eğer bunlar çocuğun kaybolduğunu bildirmeseydi polisin haberi olabilirmiydi hadi başkalarının zoruyla bildirdiler su an türkiyedeki kayıp sayısını bir düşün insanlar çocuklarını kardeslerini babalarını arıyorlar yana döne poliste arıyor ama yıllardır bulunamayanlar var

sanırım yanlış anladın benim maksadım asla küçümsemek değil tabiki güveniyoruz polis teşkilatına ama şöyle düşün eğer bunlar çocuğun kaybolduğunu bildirmeseydi polisin haberi olabilirmiydi hadi başkalarının zoruyla bildirdiler su an türkiyedeki kayıp sayısını bir düşün insanlar çocuklarını kardeslerini babalarını arıyorlar yana döne poliste arıyor ama yıllardır bulunamayanlar var

ki bunlar bırakın çocuklarının peşine düşmeyi adeta ortaya çıkmasın diye uğraşıyorlar ve konuşmuyolar reziilğin bini bin para bu kadar insan resmen yüzüne tükürüyo iddenuşurlar ki polisin böyle bişey yapıcağına inanmıt görseler belki kobunnuşur.şlar yarabi şükür diyo insan utanır da koyoru bunları içeri atsalar belki konuşur diycem bu şartlarda sadece çocuğun öldüğüne dair emare bulunursa içeri atabilirler oda yok çocuk da ortada yok!satsa birine verse cezası yok

ki bunlar bırakın çocuklarının peşine düşmeyi adeta ortaya çıkmasın diye uğraşıyorlar ve konuşmuyolar reziilğin bini bin para bu kadar insan resmen yüzüne tükürüyo iddenuşurlar ki polisin böyle bişey yapıcağına inanmıt görseler belki kobunnuşur.şlar yarabi şükür diyo insan utanır da koyoru bunları içeri atsalar belki konuşur diycem bu şartlarda sadece çocuğun öldüğüne dair emare bulunursa içeri atabilirler oda yok çocuk da ortada yok!satsa birine verse cezası yok

eeeeee bunlardada allah korkusu yok daha nediyim!!!!!!

kizlar hani yasli tefeci bir ada öldürülmüstü bir sürü cocugu vardi kizlari ogullari cikip babalarini aramislardi sonra ölü bulunmustu katili ciktimi kim cikti haberiniz vami?aslinda hergün seyrediyorum yatili misafirim geldiginde seyredememis cekmistim ama misafir cocuklari silmisler seyredemededim

Bu mesajini diyorsan evet aslinda dusunulmesi gereken seyler var da neden dusunmuyorlar arastirmiyorlar anlamadim bende...Yada soylemiyorlar...Cunki az oncede gece 11 de konustugun babam demistin o olmadigi cikti baslasiyla gorustun dedi Müge hanim..Herseyi paylasmiyorlar ki bizimle..Agzimiz acik sinir sistemimizi harap ederek izliyoruz bizde isteeee..

Polisler araştırıyordur mutlaka ama Dilbere ve Ümite bile bilgi vermiyorlar.GOP cinayetinde bir inşaat görevlisi aramıştıda kaynanasını balkonda gördüm endişeli endişeli birilerine bakıyordu demişti.Bizi yanıltan kişinin sonra ılknuru öldüren kişi olduğu ortaya çıktı.Canlı yayına bağlananların numaralarına bile bakıyorlarmış düşün ama bize bilgi verilmiyor.

Son düzenleme:
kizlar hani yasli tefeci bir ada öldürülmüstü bir sürü cocugu vardi kizlari ogullari cikip babalarini aramislardi sonra ölü bulunmustu katili ciktimi kim cikti haberiniz vami?aslinda hergün seyrediyorum yatili misafirim geldiginde seyredememis cekmistim ama misafir cocuklari silmisler seyredemededim

enson çocukları diye söyleniyordu.

ben de günlerdir izliyorum. bir kadın kendi değerlerini nasıl böyle ayaklar altına alır şaşıyorum. zaten müge bugün otel artık balayı havasına döndü seni çorluya gönderecem dilber dedi. ayrıca sinop durağan olayını kapattılar ya orada bi ipucu var ya da dilber in oteldeki telefon görüşmesi ipucu olacak helal olsun mügeyi doğuran anaya ötekiler gibi laylay lom değil....

valla sasiyorum bu kadinin bu kadar serin kanli olmasina..
benim kardesim kücükken ilkokul 1 veya 2 ye gidiyordu bahcede oynuyordu tabi dk basi bakiyorz bi baktim yok cagirdim filan ses vermedi cok korktum annem dustaydi anneme dedim ciktim cikarkende bende cocuktum 11 12 yaslarinda annemin üzerine kapiyi kitleyip ciktim babaanneme kostum ariyorz yok ama deli olduk heryeri aradik yok annem evde kilitli kaldi o orda cabaliyormus garibim rahmetli babaannemle bende etrafa bakiyorz sonra birden aklima babaannemlerin evlerinin orada arkadasi var ora geldi gittk baktik orda oynuyor aldik ama o an belki yarim saat sürdü aramamiz ama deli olduk kendimizi o kadr hirpalamisiz ki aksam oldduugnda hepimiz dayak yemis gibi heryerimiz agridi bu kadin cocugu kayboluyor evde bekliyor bakmiyor bile nerde diye 11 saat sonra haber veriyor ve suandada yüzünde de en ufak bir üzüntü yok ben inanmiyorum bir annenin bu kadar duygusuz olacagina ve bir kadina o kadar laf söyleniyor yerin dibine sokuluyor hic tinlamiyor isi gücü yalan bu kadin biliyor..eger bilmiyorsa baska pislikleri var onlar ortaya cikmasin diye cocugunu unuttu onlari temizlemeye calisior bir anne bu kadar rahat olamaz bir damla akmadi gözünden bu kadar rahatlik beni geriyor..o yüz sekli o dudaklari gercekten dövesim geliyor.

bugün müge yokbenneyaptımki

mügeye hiç kızmıyorum çok taktir ediyorum fakat bu hiç bir resmi tatil veya okul tatillerini kaçırmamasını hiç sevmiyorumÇok üzgünüm çoook

bir tane adam vardı...2 çocukları için benden değil diye karısını boşamıştı hani adam çok sinir bir tipti...karısı izmir civarında yaşıyordu...DNA testi yapılacaktı...

işte DNA onuçları belli oldu....çocuklar adama ait değil

Müge burayı okuyorsan eğer lütfen bu dna sonuçlarını açıklamama alışkanlığından vazgeç:kızgın:

sonucu açıklayacağım diyorsun ama kaç tane olayın dna sonucunu açıklamadığını unuttum bileÇok üzgünüm çoook

ay gazatede gördum resmen sok:1shok:
adamın kadına ıftıra attıgını dusunuyodum benneyaptımki safım yahubenneyaptımki

bazen boşuna kürek çekyor müge..
o kadını tut sacından ana müsfettesınden bahsedıyorum dök dişlerını ağzına...
bıdaha sırıtamasın..

X