Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Ben onların da günahını almak istemem... çocuğunu öldüren bir anne baba bu kadar rahat olabilirmiydi.. Ama dün şüphe uyandıran tek şey Daha öldüğü belli değilken Ümit'ıN KÖYE GıTMEK ıSTEMESıYDı..

ınss jnmcım kım bu canawar ck merak edıorum:çok üzgünüm:

eğer çocuğu.başka birisi bile öldürse
gerçek canavar öldüren değil
anne ve babası:kızgın:
hiç insan çocuğunun fotosunu çekmezmi yaa
benim oğlum 2.5 yaşında yüzlerce fotsu var
bebiş hallerini sonra unutmayalım diye çektikçe çekmişiz

:1shok: :1shok: :1shok: canım bu dediklerini anne babalar yapar bunlar cani canavarlar....

ısırdıkları üstüne sigara bastıkları işkence yaptıkları dişlerini kırdıkları Muhammed için asla yaşamazlar bu duyguları...

bu dilberle ümitin estetik ameliyat yaptırmadan nerde barınacaklarını doğrusu çok merak ediyorum:kızgın:

Gercekten yaa nereye gitseler rahat yok artik onlara...kim boyle komsu isterki...Mahallede ayni sehirde olmak bile rahatsiz eder insani...Olan cocuga oldu kimseye bisi olmaz...Otopsiden bisi cikarmi oda zor gibi...Bunca zamandan sonra...Yinede kimsenin yaptigi yanina kalmaz insallah ....

kesinlikle bu iki manyağın cinayetle ilgileri bulunduguna inanıyorum,fiilen cinayete katılmamış olsalar bile işin sebebi kısmında birinci derece rolleri oldugunu düşünüyorum.Dilber denen deli her sıkıstıgı anda "cocugum bulunsun hersey ortaya cıkacak"deyip dururken nasıl olsa cıkmayacak rahatlığındaydı sanırım.danacı diyolar aynı seyi söylüyor bakkal diyolara aynı seyi söylüyor sanki küçücük yavrusu değil de menajeri, kankası...

Eyy büyük Allahım hikmetinden sual olunmaz ama bu manyaklar anne baba olmayı zerre kadar haketmemişler ki...

yavrucak anası olacak delinin uygunsuz ilişkisini mi gördü de bunu yaptılar acaba? bir de sunu düşünüyorum bu cocugun durağana gittiği sabit, demek ki götürenler işin bu kadar yayınlanmasından korktular ve öldrüp bıraktılar.

Neyse ki cocugun üzerinde kan ve doku örnekleri varmış.Küçücük beyinleri ile herkesi kandıracaklarını sanan aptallara bişi demek istiyorum ınönü'nün cok sevdiğim bir sözü vardır.

Der ki "gerceklerin er yada geç ortaya cıkmak gibi kötü bir tarafı vardır"

ınss jnmcım kım bu canawar ck merak edıorum:çok üzgünüm:

şimdiye kadar polisimize hep güvendim destek oldum bu işi artık çözemezse ben tüm güvenimi yitiririm...

izlediğim belgesellere göre bu işi mutlaka çözmeleri gerekir...

kıslar kayınvalideme gidiyorum...ordan izleyeceğim...küçük kaynım uyuyorsa ordan pc den katılırım aranıza:a015:

müjde ümit müjde dilber. çok yaramazlık yapan çok gezen her gördüğünü isteyen kanınızın ısınmadığı vurup dişini kırdığınız benden değil diye en ağır hakaret ettiğiniz evlatlıkmı versek yurdamı yollasak diye düşünüp yorulduğunuz küçük muhammedten tamamen kurtuldunuz artık sizi rahatsız etmez. sizde rahat hayatınıza bakın. gece yarısı kocasından canı midye isteyip getirtip yiyen dilber belki yine hamiledir bile. tek emeğiniz yokmuş zaten zavallı çocuk üstünde o yüzden üzülceğinize zerre kadar inanmıyorum ama bende sevindim sizin kadar zulmünüzden kurtuldu hiç değilse sizden kurtuldu. o melekti zaten melek oldu. ama inş kanın yerde kalmasın bebeğim. sana bunu yapanlar ve sebep olanlar beter olsun. kısacık ömründe neler çekmişsin inş şimdi huzurlusundur artık kimse sana zarar veremez bebeğim bi canın vardı onuda aldılar işte. söylencek çok şey var ama neyse….allahım böyle insanlar evlat sahibi olamasın nolurr..[/QUOT
:çok üzgünüm:senağlamasenağlama:çok üzgünüm:

Gercekten yaa nereye gitseler rahat yok artik onlara...kim boyle komsu isterki...Mahallede ayni sehirde olmak bile rahatsiz eder insani...Olan cocuga oldu kimseye bisi olmaz...Otopsiden bisi cikarmi oda zor gibi...Bunca zamandan sonra...Yinede kimsenin yaptigi yanina kalmaz insallah ....

gömülüp sonra istek üzerine cesede otopsi bile yapılıyor....

çıkar çıkar merak etmeyin .....

ölmemiş olmasını umut ederken bugün tv yi açar açmaz kötü haberi aldım.
hangi vicdansız bunu yapan.yada nasıl bir vicdan.küçücük bir cana nasıl kıydılar.
içim acıyor.ne istiyorlar ya minicik bebeklerden.
aklım durdu ne düşünecegimi şaşırdım.bir an önce bulunur inşallah bunu yapan.
en agır cezayı hakediyor böyleleri.

müge biliyor katil zanlılarını az önce mahkemeye çıkarılıcak dediğine göre katiller Dilber,Ümit tahminimce..

arkadaşlar ben burdan bir çağrıda bulunmak istiyorum
inşallah müge ablada bunu okur
çocuğuna bakamayan....aileleri gerekli merciilere bildilmelidir
köylü olsun kasabalı olsun
ve aileleri tarafından......fiziksel ve psikolojik şiddet gören diğer çocuklar
ellerinden alınmalıdır..ki sonları muhammed gibi olmasın

TEKıRDAĞ’ın Çorlu ılçesi’nde, buğday tarlasında bir çocuk cesedi bulundu.

Tamamen çürüyen cesedin 1.5 ay önce kaybolan 6 yaşındaki Muhammed Fırtına’ya ait olduğu belirlendi.

Nusretiye Mahallesi yakınlarındaki buğday tarlasını dolaşmaya giden O.P. tamamen çürümüş ve kemikleri kalmış bir çocuk cesedi gördü. Tarla sahibinin ihbarı üzerine olay yerine gelen Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarlada bulunan cesede ait kemikler ile eşyalarını delil torbasına koyarak incelenmek üzere ıstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.

Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bulunan cesedin, Nusretiye Mahallesi’nde oturan Ümit ve Dilber Fırtına çiftinin 1.5 ay önce kaybolan oğulları 6 yaşındaki Muhammed’e ait olup olmadığını belirlemek için harekete geçti. Bir televizyon programına katılmak üzere ıstanbul’a giden çifte haber veren ekipler, bulunan eşyaların çocuklarına ait olup olmadığını belirlemeleri için Çorlu’ya gelmelerini istedi. Çorlu’ya gelen çift, olay yerinde bulunan giysilerin oğullara Muhammed Fırtına’ya ait olduğunu belirledi.
Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

DHA

manyak kdın en bastan beri yok özel sebeplerim yok bilmem ne diye yalan söylemeseydi de en bastan gercekleri söyleseydi o cocuk coktan bulunurdu, resmi olmayan bilgilere göre 30 gün önce öldürülmüş demek ki 15 gün falan sakladılar bir yerde.Soguk yüzsüz yalancı adi kadınla, embesil bir baba.... inanamıyorum sözün bittiği yer.benimde yavrum var iki dk sesi gelmesin hemen yanına kosuyorum,uyurken yarım saatte bir yanına gidiyorum nefesini dinliyorum.ben mi tuhafım acaba anlamadım ki....

arkadaşlar ben burdan bir çağrıda bulunmak istiyorum
inşallah müge ablada bunu okur
çocuğuna bakamayan....aileleri gerekli merciilere bildilmelidir
köylü olsun kasabalı olsun
ve aileleri tarafından......fiziksel ve psikolojik şiddet gören diğer çocuklar
ellerinden alınmalıdır..ki sonları muhammed gibi olmasın

evet canım aynen....çorluda ki komşuları en az dilber ümit kadar suçlular...

asıl onlar nasıl kalkacaklar bu vicdan azabının altından???

X