Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

zaten müge anlı dedi..
ben yüzeysel anlatıyorm..
bu anlattıkların sadece bir bölümü diye..
bencede emniyet mügenin daha fazla konuşmasını bilgi aktarmasını istemiyor....
ve eminim gökan üzerinde duruluyor daha...

bir insan bu cinayeti işleyip elini kolunu sallayarak çıkıp gidemez o binadan....
bu konu daha uzar bence gizem olayı gibi katil bulundu konu kapandı olmaz..
daha uzayacak.....
hiç bir şey sır olarak kalmayacak....

bu okan bir piyondu. olayın altından birşeyler çıkacak ama ne zamannCADIARZU

iyi akşamlar bugün izleyemedim burda yazılanları okudum ama olay sanki dahada karışmış bakalım ne zaman sonuçlanacak

tamam suçlu Okan..Deliller bulundu, kanıtlandı vs..delilleri önüne koyduklarında da haliyle kabul etti.
Katil Okan ancak suçlu bu kadar deil.Ceza alması gereken kişiler de var umarım onları da en kısa zamanda bulurlar.Emniyete ve Türk polisine güveniorum.Bu düğüm daha çözülmedi

canım ben sana anlatayım bu gün erken uyandım ve izledim...

okan(yani katil zanlısı) önce abisinin kapısını çalmış
abisinin uykusuda ağırmış kapıyı açmayınca yukarı ilknura çıkmış...
kapıda abisi gökanı sormuş ilknura
ilknurda bilmiyorum deyip kapıyı kapatacakken bi bardak su istemiş...
İLKNURDA KAPIYI AÇIK BIRAKIP SU GETİRMEYE MUTFAĞA GİTMİŞ!
bu sırada katil içeri girmiş ve çocuklarla oynamaya başlamış....
ilknurda git diyememiş....
oturmuşlar beraber kola içmişler sigara içmişler...
sonra katil ilknurdan para istemiş..ilknurunsadece 5tlsi varmış...
onu al telefonumda var demiş saatlerce dil dökmüş....
ama katil inanmamış...
o sırada gürültü gelmiş erdal beyler evlerine gelmişler...
katilde panik yapıp önce çocukları öldürmüş..
sonrada doğalgazı açmış..
ama ilknur dışarı yardım istemeye çıkmış onuda bıçaklamış...
telefonuda almış çıkmış katil...
ama telefonu atmış çöpe...

yani ilknur 5 liralık için ölmüş yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
buna yürekmi dayanır......senağlamasenağlamasenağlama

bide pislik diyoki ben yapmadım...
inkar ediyo...

ama ben bu işi tek başına yaptığına inanmıyorum.......
kesin bişiyler var
bakalım neler çıkacak ortaya....

saol canım bende sonlarına denk geldim oyüzden izleyemedim ya pes diyorum para için öldürülmek hala inanamıyorum
ama bence bu olayın altından başka şeylerde çıkacak hala tüylerim ürperiyo gördükçe

gökhanla ilgili bir şey yada şeyler var fakat maddi delil yetersizliğinden tek şansları şimdilik gökhanın itiraf etmesi diye zannediyorum...

ayrıca farklı bir teorim var , gökhanı bilinçli koruduklarınıda düşünüyorum devletle iş birliği halinde kamuoyunun bilgisi haricinde bir takım anlaşmalar yapılmış olabilir.

yani 2 ihtimalim var ihtimallerin ikisinde de gökhan işin içinde.

fakat gökhanın cinayetlere birebir karıştığını hiç düşünmüyorum.

nedendir bilmem ama kafamdaki soru işaretleri bir türlü bitmiyor???? uyuşturucu alıp gelen birine hangi bayan kapısını açıp su verirki?? bunun hareketlerin tavrından belli olmazmı ??? bir de oturup cola ikram edip sigara içmeler falan?? birde bu olayda kin öfke var diyorlardı bariz biçimdede belliydi. planlanmış diyorlardı.okan nın anlattıklarına bakılırsa hiçte planlı değil aniden olmuş gibi. olay hiç aydınlanmış gibi gelmiyorrrr
kesinlikle katılıyorum:enbuyukkk:

bana o görümcenin "katil yakalandı" haberini alıncaki ağlamasıda çok yapmacık geldi. en başta aceba kaynana gökhana yaptırmış olabilirmiki diyede gelmişti. sonuçta gökhanında okanında parası yok, ihtiyacı var, birde o görümce direk annesini suçlamıştı. hangi kişi böyle bi durumda annesinden şüphelenirki.
umarım bunun altından aileden birileri çıkmaz.
ayrıca müge gökhanı korumadıda, onla ilgili yorumlardan kaçındı bence. oda hala soruşturma devam ettiği için. zaman gösterecek ama uzun sürmeyecek bence.
valla ne yalan söliim okanın yakalandığını öörendikten sonra kaynananın tuttuğunu düşündüm bende.
aileden birininde parmağı var gibime geliyor......

ben olayın hep en basından beri kapalı bi görmce var suratsız meymenetsiz ondaan şüphelendim.hepsi katıldı bi o yok:sm_confused:

gökhanla ilgili bir şey yada şeyler var fakat maddi delil yetersizliğinden tek şansları şimdilik gökhanın itiraf etmesi diye zannediyorum...

ayrıca farklı bir teorim var , gökhanı bilinçli koruduklarınıda düşünüyorum devletle iş birliği halinde kamuoyunun bilgisi haricinde bir takım anlaşmalar yapılmış olabilir.

yani 2 ihtimalim var ihtimallerin ikisinde de gökhan işin içinde.

fakat gökhanın cinayetlere birebir karıştığını hiç düşünmüyorum.

bunu ben de düşünmüorum.ama bişiler bilior ve saklıor hepsi bu

Son düzenleyen: Moderatör:
bügün az baktım
ama burda okuduğum kadar olay aydınlamamış
ama bü katil yalnız değil goreceksiniz var bu işde birileriiii

kızlar okan hergün yayını izlemiş bu arada.aslında bu da kötü bir yerde.yayının seyri kaynana adam tuttu gibilerinden gidiyordu birara.iyi ki yakalanınca kadına iftira atmadı.o beni tuuttu diye.ama zaten iftira atsa bile delil olmadan kadın suçlanamazdı.zaten emniyette kaynanayı çok sorgulamışlar.yapmadıkları şey kalmamış konuşturmak için.öyle dediler

kızlar okan hergün yayını izlemiş bu arada.aslında bu da kötü bir yerde.yayının seyri kaynana adam tuttu gibilerinden gidiyordu birara.iyi ki yakalanınca kadına iftira atmadı.o beni tuuttu diye.ama zaten iftira atsa bile delil olmadan kadın suçlanamazdı.zaten emniyette kaynanayı çok sorgulamışlar.yapmadıkları şey kalmamış konuşturmak için.öyle dediler

o kadın da rahat durmamıştır sorguda valla..önüne gelene küfür etmiştir huysuz:kızgın:

az önce otururken gökhanla ilgili bi ayrıntı daha aklıma gelmişti, neti açınca yazayım diyodum ama unutmuşum yaa :mymeka: neydi aceba CADIARZU aklıma gelince yazayım.

oo kızlar ıkı gun gıttık bızım topık ucmus yenı arkadaslarda katılmıs hosgeldınız

ılknura cok sevındık hepımız adalet yerını tam anlamıyla bulması dılegıyle....

Gaziosmanpaşa’da 24 yaşındaki İlknur İslam ile 4 ve 1,5 yaşlarındaki çocuklarının katil zanlısı Okan Ç, cinayeti tüm detaylarıyla anlattı. İşte ayrıntılar!

Gaziosmanpaşa’da 24 yaşındaki İlknur İslam ile 4 ve 1,5 yaşlarındaki çocuklarının katil zanlısı Okan Ç, cinayeti tüm detaylarıyla anlattı. İslam ailesinin alt kattaki komşularının kardeşi olan Okan Ç, polisteki ilk ifadesine göre, İslam ailesinin evine hırsızlık amacıyla gitti. Genç kadın, katil zanlısını çay ikram ederek ağırladı. Birlikte çay içip sohbet ettikten sonra Okan Ç, genç kadından evdeki değerli eşyaların yerini göstermesini istedi. Zanlı, bıçakla tehdit ettiği genç kadını kendisine direndiği, çocuklarını ise cinayeti gördükleri için öldürdüğünü söyledi.

Gaziosmanpaşa Kazım Karabekir Mahallesi 831. Sokak'ta 21 Aralık 2008'de meydana gelen olayda 24 yaşındaki İlknur İslam, apartmanın giriş kapısı önünde boğazı bıçakla kesilmiş ve 20 yerinden bıçaklanmış olarak bulundu. Çevredeki vatandaşlardan yardım isteyen genç kadın, hastaneye götürülürken yaşamını yitirdi.

Vatandaşların ihbarıyla olay yerine giden polis, genç kadının 4 yaşındaki işitme engelli oğlu Yusuf Batuhan ile 1.5 yaşındaki kızı Melek İslam'ın cesetleriyle karşılaştı. Küçük çocukların da bıçak darbeleriyle öldürüldüğü anlaşıldı.

16 kişinin kan örnekleri alındı

Olayla ilgili soruşturma başlatan Cinayet Büro Amirliği dedektifleri, olayla ilgisi olabileceği düşünülen 40 kişinin ifadesine başvurdu. Bu kişilerden 16'sının kan örnekleri de alındı. Bu örneklerin DNA analizleri evde bulunan kıl ve tükürüklerden elde edilen DNA analizi sonuçlarıyla karşılaştırıldı. Karşılaştırma sonucunda Okan Ç'den alınan örneklerin evde bulunanlarla uyuştuğu tespit edildi. Olay yerinde parmak izlerine de rastlanan Okan Ç, önceki gün sabaha karşı polis tarafından gözaltına alındı.

Alt kattaki komşusunun kardeşi

Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen zanlı Okan Ç’nin İslam ailesinin alt kattaki komşusunun kardeşi olduğu ortaya çıktı. Sabıkası bulunmayan Okan Ç’nin haftada birkaç gün ağabeyi Gökhan Ç’nin evinde kaldığı öğrenildi. Okan Ç, polisteki sorgusunda cinayetleri itiraf etti.

"Misafir gibi içeri girdim"

Alınan bilgiye göre, cinayetleri soğukkanlılıkla anlatan Okan Ç, cinayetleri hırsızlık amacıyla işlediğini söyledi. "Paraya ihtiyacım vardı. İlknur İslam'ın kocasının evde olmadığını biliyordum. Kapıyı çaldım, beni tanıdığı için açtı. Misafir gibi içeri girdim" diyen Okan Ç, İlknur İslam'ın kendisine çay ikram ettiğini, bir süre sohbet ettiklerini belirtti.

"Önce İlknur'u sonra çocuklarını öldürdüm"

Zanlı, "İlknur benim amacımı hiç anlamadı. Bir süre evi inceledim. Yalnız olduğuna emin olduğumda yanımdaki bıçakla onu tehdit edip evdeki değerli eşyaların yerini söylemesini istedim. Direnince ellerini bağladım. Bana saldırmaya çalışınca birkaç kez bıçağı vücuduna sapladım" diye konuştu. Okan Ç'nin ifadesine göre, İlknur İslam aldığı bıçak darbelerinin etkisiyle yüzükoyun yere düştü, ancak zanlı genç kadını sırtından bıçaklamayı sürdürdü.
Bir süre sonra genç kadının öldüğünü düşünen zanlı, bu kez de genç kadının çocuklarına yöneldi. Cinayeti gören çocukların kendisini tanımasından korkan Okan Ç, 1,5 ve 4 yaşlarındaki çocukları da bıçak darbeleriyle öldürdü. Asayiş Şube polisine verdiği ifadeye göre Okan Ç. cinayetleri işledikten sonra hızla apartmandan ayrıldı, bıçağı da uzaktaki bir çöp kutusuna bıraktı. Zanlı, olaydan sonra abisinin evine de hiç gitmedi.

MUSTAFA ŞEKEROĞLU / AJANS HABERTÜRK (ÖZEL)

img.php

Türkiye Müge Anlı'ya kilitlendi. Ne yapıp edip televizyon ekranında katili buluyor!

Müge Anlı'nın sunduğu "Tatlı Sert"te, 3. sayfa haberlerine konu olan cinayetler çözülüyor! Son olarak program konuğu, katil zanlısını canlı yayında açıkladı. İşte ayrıntılar!

TÜRKİYE MÜGE ANLI'YA KİLİTLENDİ!
Canlı yayında ve yayın sonrası yaptığı araştırmalarla cinayetler çözen Müge Anlı Türkiye'nin en çok konuştuğu kadın durumuna geldi.

Katil bulunda haberlerini internette yayınlayan sitelre yorum ve Müge Anlı'ya dünyanın dört bir köşesindeki Türklerden teşekkür ve tebrik yağıyor.

Tüm Türkiye vahşi bir cinayetin katil zanlısını atv'deki 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında öğrendi. 30 gün önce Gaziosmanpaşa'da yaşayan İlknur İslam ile iki küçük çocuğu vahşice öldürülmüştü. Olayın üzerine giden Anlı ve ekibi; canlı yayınlarla katilin bulunması için büyük çaba gösterdi. Daha önce beş cinayetin çözümlenmesine katkıda bulunan Anlı, katil zanlısını canlı yayınla duyurdu. Sabah gazetesinin haberine göre; zanlının yakalandığını stüdyoda öğrenen Anlı ve acılı anne Neriman Tiftik; otuz gün süren acı ve sıkıntının ardından birbirlerine sarılarak gözyaşı döktü.
İlknur İslam'ın programa birçok kez katılan ve feryadıyla tüm Türkiye'yi ağlatan acılı annesi Neriman Tiftik, kardeşi Özlem ve eşi Tahsin İslam da katilin bulunmasıyla büyük mutluluk yaşadı. İstanbul Emniyet Genel Müdürü Celalettin Cerrah, katil zanlısını canlı yayında açıklarken; Anlı'ya da teşekkür etti.

Hepsini kestim! İlknur İslam'ın katili Okan Ç. nin itiraflarına yürek dayanmaz!

1,5 yaşındaki küçük kızı boğazından bıçakladım, sürünerek annesine gitti! İlknur İslam ile 4 ve 1.5 yaşlarındaki çocuklarının katil zanlısı Okan Ç'nin itirafları kanları donduruyor!

Gaziosmanpaşa'da İlknur İslam ile 4 ve 1.5 yaşlarındaki çocuklarının katil zanlısı Okan Ç, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Polisteki ilk sorgusunda cinayetleri itiraf eden ve hap içtiğini söyleyen Okan Ç, mahkemede suçlamaları reddetti. Ancak İlknur İslam'ın üzerindeki kan örneğiyle DNA'sı tutan katil zanlısı, tutuklanmaktan kurtulamadı. Polis, cinayetle ilgili tüyler ürperten bilgilere ulaştı.

Gaziosmanpaşa Kazım Karabekir Mahallesi 831. Sokak'ta 21 Aralık 2008'de meydana gelen olayda İlknur İslam, 4 yaşındaki oğlu Yusuf Batuhan İslam ve 1,5 yaşındaki kızı İnci Melek İslam bıçaklanarak öldürülmüştü. Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin sürdürdüğü titiz çalışma sonucu katil zanlısı Okan Ç. yakalandı. Polisteki ilk sorgusunda cinayeti itiraf eden katil zanlısı, avukat eşliğinde alınan resmi ifadesinde susma hakkını kullandı. Katil zanlısının polise verdiği sözlü ifadesinde duyanların kanını donduran yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

HAP ALIP HAREKETE GEÇTİM

Cinayet Büro Amirliği'nde polisin ortaya koyduğu delillerin ardından sözlü itirafta bulunan katil zanlısı Okan Ç, İlknur İslam'ın alt kattaki komşusunun kardeşi olduğunu, İlknur İslam'ın evine daha önce de misafirliğe gittiğini belirtti. Olay günü İslam'ın evine para veya ziynet eşyası almak için gittiğini, yanına ip ve küçük ekmek bıçağı aldığını söyleyen Okan Ç, harekete geçmeden önce uyuşturucu hap içtiğini de anlattı.

İlknur İslam'ın tanıdığı için kendisini eve aldığını, birlikte çay içip sohbet ettiklerini belirten Okan Ç, evde yalnız olduklarına inandıktan sonra yanında
götürdüğü bıçağı çıkarttığını söyledi. Okan Ç, boğazına bıçak dayadıktan sonra genç kadından evdeki paraları ve ziynet eşyalarını istediğini belirtti. Okan Ç'nin ifadesine göre, İlknur İslam katiline evdeki tek değerli eşyanın cep telefonu olduğunu söyledi, "Evde para veya altın yok. Bu cep telefonunu al, bizi de rahat bırak" diye yalvardı. Okan Ç, yanındaki iple genç kadının ellerini bağladı, bağırmaya başlayınca da onu bıçakladı. Yere düşen genç kadını hareketsiz kalana dek bıçaklamayı sürdürdü.

POLİS GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

İlknur Ç'nin ardından 1.5 yaşındaki İnci Melek'in yanına giden Okan Ç. önce küçük kızı sonra da 4 yaşındaki ağabeyi Yusuf Batuhan'ı boğazlarından bıçakladı. Okan Ç, boğazından bıçakladığı İnci Melek'in sürünerek kendisine üç metre uzaklıktaki annesi İlknur İslam'ın kucağına gittiğini ve annesine sarıldığını anlattığında, polis memurları gözyaşlarını tutamadı. Okan Ç ise "Küçük kızın yaşadığını görünce yanına gidip öldüğüne emin oluncaya kadar boğazını kestim" diye konuştu.

Yapılan soruşturmada katil zanlısı Okan Ç, İlknur İslam'ı bıçaklarken yaralandığını, evden çıkarken şüphe çekmemek için İlknur İslam'ın eşi Tahsin İslam'ın elbiselerini giydiğini, kanlı elbiselerini de bir poşete koyup yanına aldığını anlattı.

Evden ayrılırken delilleri yok etmek için doğal gaz vanasını açtığını anlatan Okan Ç, "Cep telefonunu ve kanlı elbiselerimi alıp evden ayrıldım. Amacım daireyi havaya uçurup herkesi evdekilerin doğalgaz patlaması nedeniyle öldüğüne inandırmaktı" dedi.

Katil zanlısı Okan Ç'nin planlarını, anne İlknur İslam'ın sürünerek yardım istemeyi başarması bozdu. Kapıyı açmayı ve üçüncü kattaki evlerinden sokağa inmeyi başaran İlknur İslam yolda yaşamını yitirdi. Ancak kapının açık bırakılması, patlamayı da önledi.

CİNAYETİ KAN ÖRNEĞİ ÇÖZDÜ

Cinayetle ilgili çok yönlü soruşturma başlatan polis, olay yerinde bulunan tüm materyalleri incelemeye aldı. Yapılan çalışma da olay yerinde yabancı bir kan örneği daha bulundu. Soruşturma kapsamında kan örnekleri alınan 16 kişiden birisi de Okan Ç. idi. Okan Ç'nin kan örneği olay yerinden alınan örnekle, parmak izleri de olay yerinde bulunan parmak izleriyle eşleşti. Zanlı, polisteki sorgusunda olay yerini ve olay yerinin cinayetten sonraki halini de tüm detaylarıyla anlattı.

Naklen çözüm

İstanbul'da öldürülen anne ile 2 çocuğunun katili yakalandı. atv'de yayınlanan Tatlı Sert programı konunun takipçisi oldu, Emniyet'le işbirliği yaptı ve olay aydınlatıldı.

Polis-medya el ele çalıştı
İstanbul Gaziosmanpaşa'da 22 Aralık 2008'de İlknur İslam (24) ve 4 ve 1.5 yaşındaki iki çocuğu evlerinde katledildi. Ve bu menfur olayın ardından atv'de yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programı, konuyu gündeminden hiç düşürmedi. İstanbul Emniyeti de katilin bulunması için titizlikle çalıştı.

Direnince bıçakladım
...Ve dün beklenen haber geldi. Katil Okan Ç., yakalandı. İslam ailesine komşu olduğunu söyleyen katil, "Eve misafir gibi girdim. İlknur bana çay ikram etti. Değerli eşyaları istedim. Direnince bıçakla öldürdüm" dedi. Okan Ç., çocukları kendisini tanımalarından korktuğu için bıçakladığını itiraf etti.

Katilini ağırlamış

İki çocuğuyla birlikte öldürülen İlknur İslam'ın ailesi kızlarının katilinin yakalandığını Müge Anlı'nın programında öğrendi.

Gaziosmanpaşa'da 24 yaşındaki İlknur İslam ile işitme engelli 4 ve 1,5 yaşlarındaki çocuklarının katil zanlısı yakalandı. Soruşturmayı yürüten Cinayet Büro Amirliği dedektifleri, sorguladığı kişilerden 16'sının kan örneğini aldı. Evde bulunan kıllardan elde edilen DNA analizi sonuçlarıyla karşılaştırıldı.

Canlı yayında
Karşılaştırma sonucunda Okan Ç.'den alınan örneklerin evde bulunanlarla uyuştuğu tespit edildi. Okan Ç., dün gözaltına alındı. İlknur İslam'ın annesi, eşi, kardeşi ve kayınvalidesi, cinayeti gündeminden indirmeyen atv'de 'Müge Anlı'yla Tatlı Sert' programına katıldı. Aile üyeleri İlknur'un katilinin yakalandığı haberini canlı yayında öğrendi. İslam ailesi emniyetle işbirliği yapan Müge Anlı ve İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'a teşekkür etti.

Hırsızlık yapacakmış
İlknur İslam'ın komşusu olan Okan Ç., cinayetleri soğukkanlılıkla itiraf etti. Okan Ç., cinayetleri hırsızlık amacıyla işlediğini söyledi. "Paraya ihtiyacım vardı. İlknur İslam'ın kocasının evde olmadığını biliyordum. Beni tanıdığı için eve aldı. Çay ikram etti. Amacımı hiç anlamadı. Bıçakla onu tehdit edip evdeki değerli eşyaların yerini söylemesini istedim. Direnince öldürdüm" diyen Okan Ç., çoçukları ise cinayeti gördükleri için öldürdüğünü söyledi.

TAKVİM

bu haberi ilk duyduğumdan andan itibaren kapının zorşlnamması dikkatimi çekti çünkü genelde bu tür durumlarda tanıdıklara kapı açılır ve kapı zorlaması olmaz ve ben akraba,komsu yada varsa sevgiliden şüphelenedim ve komşı çıktı.üzüldüm kadının ve çocujlarıonın bnasına gelenbleri

ya eve girdiklerinde extradan masada duran bardakları görmemişmi kimse!!!hay ben bööle işin....ah meleğim ah incim o can havliyle bile ana sıcaklığını istedin öölemi kuzummmmm...allahım bu nasıl bişe yaaaaaaaaa!!!!onun cezasını içerde ayrıyeten keserler...
Hepsini kestim! İlknur İslam'ın katili Okan Ç. nin itiraflarına yürek dayanmaz!

senmi sildin alıntı yaptığın yerdemi ööleydi?

X