Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

belki hakli olabilirsin ama 14yasta kucuk bir yas degil akli basinda olunmayan bir yas degil birde olaya 6 yasinda olan cocugun tarafindan bakmali ne buyuk bir travma yasadi yillarca yapilan tacizin kinini buyuttu 14yasinda bir cocugun baska bir suru ergenlik sorunu olabilir ama kendinden kucuk birine cinsel tacizde bulunmasi o cocugun ilerki yaslarda sapikliga yatkin ariza bir kisilik olacagina isaret bence 14 yapan 34yasindada yapma olasiligi olacak biri
canim haklisin ben yegenine kocaman adama da yapmaz diye düsündüm..
Çocuğunuza 14 yaşındaki biri tecavüz etse..
"Amannn 14 yaşında ergen olmamış çocuk daha ne yaptığını bilmiyor" mu diyeceksiniz..!!!!

Allah korusun öyle demeyim cuma günü dilek kapiniz filan acik olur lütfen yani..tabiki denilmez ben ilerde illa olacak diye düsünülmesinden dolayio o yaslarda tam anlaymadigi icin böyle birseyi yapmis olabilecegini söyledim...

ya kızlar belki biliyosunuzdur şu ankara cinayetiyle ilgili bi bilgi varmı çok merak ediyorum o kadını kim öldürdü

ya kızlar belki biliyosunuzdur şu ankara cinayetiyle ilgili bi bilgi varmı çok merak ediyorum o kadını kim öldürdü

kızlar . ankara cinayetinde eniştenin öldürdüğü söleniyor ..
hatta dediğiniz gibi sevilay ve eşi ayrılmışlar. daha sonra araya aracılar girmiş ve yeniden birleşmişler.
mügenin söylememe sebebine gelince müge onlara kızmış ve yer vermemiş
sölentiler bunlar.....

Son düzenleme:
kızlar . ankara cinayetinde eniştenin öldürdüğü söleniyor ..
hatta dediğiniz gibi sevilay ve eşi ayrılmışlar. daha sonra araya aracılar girmiş ve yeniden birleşmişler.
mügenin söylememe sebebine gelince müge onlara kızmış ve yer vermemiş
sölentiler bunlar.....

ya bence dogru degil daha gecen gün söyledi hicbir gelisme yok malesef diye.onlara kizdi kizdida müge orda kimlere kizdi ama yine cikardi..basta dilber olmak üzere onlar bence kendileri cikmadilar cünkü kabul edemiyorlar telefon gelince söylenenlere..mesela sevilayin istemeyerek evlendigini burda bir arkadas yazmisti,bunu yine orda söylediler ee kocasiyla arasi acilmaz mi cok agladi demisti komsulari,yakinda cikar bakalim

selam arkadaşlar ben bursada kaybolan 11 yaşındaki kızla ilgili bilgi varmı merak ediyorum 1 kez izleyebilmiştim müge anlı da ben bursada yaşıyorum ve ne zaman dışarı çıksam kızın resimlerini direklerde görüyorum kız bulunduda bunlar eski resimlermi yoksa hala kayıpmı

benimkide az önce geldi..türkiyeden siparis olarak sevgilim gönderdi..insallah gercekten etkisi vardir..cok güzel oldugunu yaziyorlar insallah faydasi olur,hodan da aldm bakalim ikisi nasi olacak yalniz biri yazabilir mi ozon yagini nasil kullacagim

benimkide az önce geldi..türkiyeden siparis olarak sevgilim gönderdi..insallah gercekten etkisi vardir..cok güzel oldugunu yaziyorlar insallah faydasi olur,hodan da aldm bakalim ikisi nasi olacak yalniz biri yazabilir mi ozon yagini nasil kullacagim

laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Acaba ferhat guney yegeni yusufada mi tecavuze yeltendi muge birseyler Ima etti sanki eee oyle birsey yaptiysa oldurulmus olabilir birde ferhat guney hicte oyle iyi ornek bir vatandas degil adamda heryol var karisiyla kardesi sanki pamuk prensesi anlatiyorlar ben oldurulmesine sasirmadim mugede hala uzerinde duruyor birak polis Devam etsin sen baska onemli kayiplara yer ver

ayy ben baska konuya yaziodum iki sayfayida acinca kusura bakmayin yanliskla oldu.. ben cilt bakimi topiginde saniyordum kendimi ben onu editleyim mi kalsin mi yasak mi editlemek

şu şuayip denen adamda ne kıl bişey adamda sürekli bir sırıtma ifadesi var. allah rahmet eylesin ama ferhat beyde çok masum değilmişhem erkeğe tecavüz çeşit çeşit sevgililerin olması kadında hala arkasından nasıl ağlıyor helal olsun valla komutan bile demiş kimbilir hangi kadınla diye ben o almanyada yaşayan adamda şüpheleniyorum intikam almış olabilir yıllar sonra bakalım şu bilgisayar olayından ne çıkacak o herşeyin çözümü olabilir

Ferhat gibi olumler beni hic etkilemiyor ne ekersen onu. Bicersin bir erkege kadar uckurunu cozersen olumunde normal olmaz karisi kizkardeside gala feryat ediyor acaba Kendi cocuklarinin basina gelse boyle mi davranacaklar yillardir goruyoruz tecavuzlerin insanlarda nasil yaralar biraktigini ferhat ta durum buysa hic acimadim temizlik olmus benimde evladim var Boyle insanlar yuzunden bakkala yollayamiyoruz

Acaba ferhat guney yegeni yusufada mi tecavuze yeltendi muge birseyler Ima etti sanki eee oyle birsey yaptiysa oldurulmus olabilir birde ferhat guney hicte oyle iyi ornek bir vatandas degil adamda heryol var karisiyla kardesi sanki pamuk prensesi anlatiyorlar ben oldurulmesine sasirmadim mugede hala uzerinde duruyor birak polis Devam etsin sen baska onemli kayiplara yer ver

evet bencede intikam alnmış hemde çok feci bi intikam
adam askerliğinide yapmamış
adam masum bi adam değil zaten

yani yusufaskerliğini yapmamış demekki o tecavüz adamı derinden etkiledi tecavüzden sonra genelde eşcinsel saplantılar olurya erkeklerde
ben cee onedenle askerlik yapamadı ve onun yüzünden olduğu içinde onu öldürdü

Zaten tecavuz baslibasina bir travma Allah esirgesin heleki birde bu dayidan gelse igrenclik artiyor Kat kat cocuk askerlik caginda bir cinayete kalkisacak kadar gozu donebilir oglum dedigi yegenine kadar Boyle bakarsa bu ferhatin dilberden ne farki var yada baska suclulardan olmus olmasi beni hic etkilemiyor arkasindan rahmet bile dilemem tum koy susuyor demekki insanlar derece kinli bu adama

X