Turkcell , Avea ,Vodafone Gizli Numara Engelleme Servisi

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
Turkcell Gizli Numara Engelleme Servisi

Turkcell'in gizli numaradan arama kısıtlama servisinde, aboneler, gizli aramaları *253# yazarak onay tuşuna bastığında engelleyebiliyor. Servis #253# yazılarak onaylandığında ise devre dışı kalıyor..

Avea Gizli Numara Engelleme Servisi

Telefonunuzdan *100# yi tuşlayın ve arama tuşuna basın..
Karşınıza çıkan servis cevabı menüsünden İŞLEMLER(9) u seçin.
Burada GİZLİ NUMARA ENGELLE(4) yi göreceksiniz.
Burdan sonra yapmanız gerekenler gizli numara engelle bölümünü seçmek ve onaylamak..

Vodafone Gizli Numara Engelleme Servisi

odafone Gizli Numaraya Kapalı servisi ile gizli numaradan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz.

Gizli numaralı çağrıları almamak için My Vodafone, IVR ve SMS üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için:GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz..

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için:GIZLI KAPAT yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046'yı arayabilirsiniz.

-"Vodafone Gizli Numaraya Kapalı" servisini aktif hale getirmiş olsanız bile; analog santrallarden, PBX'lerden ve yurtdışından numarasız olarak gelecek çağrılar engellenememektedir.

-Roaming'te "Vodafone Gizli Numaraya Kapalı" servisi aktif ise gizlenmiş çağrılar (analog, PBX ve yurtdışı çağrıları hariç) engellenir.

Ücretlendirme:

Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi, tüm Vodafone abonelerinin ücretsiz yararlandığı bir servistir.

a.s.Zep öncelikle çok teşekkür ederim ;benim operatörüm vodafone dediğini yaptım ancak mesajı attıktan sonra kaydın alındaığına dair bilgi mesajı falan geliyor mu?Bilgisi olan yardım edebilirse çok sevinirim :1hug: bana mesaj gelmedi çünkü

Bu işlemleri yaptığınızda telefonunuzun ekranına hücre mesajı şeklinde uygulamanın aktif olduğunu gösteren bir bilgi mesajı gelmeli.Sonuç alamazsanız callcenterlarda işlem yapabiliyorlar

Bu işlemleri yaptığınızda telefonunuzun ekranına hücre mesajı şeklinde uygulamanın aktif olduğunu gösteren bir bilgi mesajı gelmeli.Sonuç alamazsanız callcenterlarda işlem yapabiliyorlar

mesaj gelmedi canım :uhm: en iyisi müşteri hizmetlerini aramak ;teşekkür ederim

Peki işlemi yaptıktan sonra farklı bir numaradan gizli çağrı yapıp denedinmi canım?

tşk turkceli biliyodum vodafnu blmiydum bana anında msj geldi

X