Trafik Kazaları...Mutlaka İzlenmeli !

ladyyuppi

namidiger platonik_ask ;)
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2007
3.320
115
Neden her Türk derseniz, çünkü terörden bile daha beter bir bela bu. Bu görüntüler ise belki bizi uslandırır...

Türkiye, her yıl trafik kazalarına binlerce kurban veriyor. Öyle ki canımızı yakan PKK teröründen bile daha beter bir durum bu...

Uyarılar genelde bir kulağımızdan girip öbüründen çıkıyor. Ama bu görüntüler belki aklımızı başımıza getirir...

İnsanın "bam teline" dokunan, bir kazanın yok ettiklerini gösteren çok ama çok çarpıcı bir video...

Lütfen bir dakikanızı ayırın izleyin ve izlettirin!

iste link : http://patrz.pl/filmy/id/336046

alintidir...

Bence bunu sirf türkler degil, herkes izlemeli..Gözlerim doldu bu videoyu izledikten sonra... mutlaka izleyin rica ediyorum...
.senağlama

evet sadece türkler değil herkes izlemeli gerçekten hayatın gerçeklerini yansıtan güzel bir video olmuş emeğine sağlık ama ben trafik kazasıyla kahrolasıca PKK yı neden karşılaştırdığınızı anlamadım yani bence farklı şey ikiside

senağlama Ay daha fazla dayanamadım çok kötü oldum,yüreğim dayanmadı,hele o melek futbol oynarken evinin bahçesinde ve acı sonu.. senağlama

evet sadece türkler değil herkes izlemeli gerçekten hayatın gerçeklerini yansıtan güzel bir video olmuş emeğine sağlık ama ben trafik kazasıyla kahrolasıca PKK yı neden karşılaştırdığınızı anlamadım yani bence farklı şey ikiside

Valla bu yaziyi yazanlara sormalisin benneyaptımki
Ben sadece gördügün gibi alinti yaptim,
burdaki herkesin izlemesini cok isterim..:çok üzgünüm:

kalbim sıkıştı biran.kötü çok kötü senağlama senağlama.neden hala insanlarımız yolda,ya uykusuz ya alkollü,yada dikkatsiz bunca kaza olurken,hiçmi akıllanmazlar,hay allahım illa sevdiklerinden olmakmı gerekli,kurallara uymak için.bir türlü anlamıyorum.
allahım sen araba kullananlara,yayalara akıl fikir ver yarabbim.
emeklerin için sağol canım.keşke herkez izlesede akıllansalar biraz.

bu konuyu acan bi arkadasimiz daha olmusdu cok duygulandim yine cok agladim
bir saniyelik hata nelere mal oluyo o vijdan azabida cabasi bence
tsk30hu31.gif
paylasimin icin canima.s.

izlerken göz yaşlarımı tutamadım heleki o çocuklara...kimsenin hakkı yok insanların canını yakmaya bilinçsizce kullanılan otomobiller artık can almasın...

böğle bir konu bu kadar az ilgi görüyo çok yazık..

izlerken göz yaşlarımı tutamadım heleki o çocuklara...kimsenin hakkı yok insanların canını yakmaya bilinçsizce kullanılan otomobiller artık can almasın...

böğle bir konu bu kadar az ilgi görüyo çok yazık..

aynen canim sana cok katiliyorum bazi konular cok cabuk rafa kaldiriliyo

X