Tupperware kullanan varm?

AquaBarbie

change your my life!!!
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
4.458
4
35
selam ben tupperware saklama kapıyla mikrodalgada mısır patlatmak istemiştim ama kabın altı eridi tupperware lerin fırına girdiğini biliyorum yanılıyormuyum.aranızda kullanan lar varsa lütfen beni bilgilendirin!...:1shok::1shok::1shok:

Evet erirler canım.Bir komşum aynı hataya düşmüştü.Fırına koymak için özel kapları var mı bilmiyorum ama genelde buz dolabında ya da oda sıcaklığında kullanabileceğin kapları var diye biliyorum.Ben de cam ağır,plastik kanserojen diye tupperware sürahi ve saklama kaplarını kullanıyorum.

merhaba canım
ben de kullanıyorum ama bildiğim kadarıyla her modeli fırın için uygun değil:1no2:
gitti güzelim tupperrler deseneee

merhaba canım
ben de kullanıyorum ama bildiğim kadarıyla her modeli fırın için uygun değil:1no2:
gitti güzelim tupperrler deseneee
saol canım yaaaa neyseki halam hediye etmişti ev hediyesi diye allahtan yoksa içime otururdu valla!...-tatlicadiarzu-

canım uzun süre annem satışını yapmıştı ordan biliyorum. mikro dalga ve diğer fırınlara giren kaplardansa evet daynması lazımdı. ama hepsi sıcağa özel değil. genel anlamda buzdolabında saklama için tasarlanmış kaplar. zaten ilk başta fırın kapları yoktu sonradan çıkarttı...

X