istanbul anadolu yakasında iyi bebek doktoru arıyorum

LELAL

fınfık kurdum büyüyor
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
2.631
1
kasım anneleri merhabalar
çok şükür pek çoğumuz sağlıcakla doğumlarını gerçekleştirdi ve meleklerini kucaklarına aldı. :nazar:
hamilelik için hastaneydi iyi doktordu derken şimdi önemli başka bi konuya geldik. bebişlerimizin doktorları.
açıkcası ben oldukça önemsiyorum bu konuyu. yani hamileliğimde öyle bir doktorla kontrol altındaydım ki bebişimi karnımda kendi çocuğu gibi sevdi kontrol etti ..şimdi aynı ilgiyi ve alakayı bebek dokorumdan da görmek istiyorum ve nerden bakarsanız bakın 16 yıl aynı dr da kalıcaz gibi bi durum söz konusu.
dolayısıyla sizlerden bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz doktor önerilerini paylaşmanızı rica edeceğim.

herkese şimdiden teşekkürler

bizim drumuz ümraniyede çamlıca ömür hastanesinin karşısında pedimer de murat akça büyük oğlumun da 7 senelijk dru şimdiki kuzunun da dru oldu çokmemnunum çokilgilidir
ama özel biyer ssk falan geçmiyo

bizim drumuz ümraniyede çamlıca ömür hastanesinin karşısında pedimer de murat akça büyük oğlumun da 7 senelijk dru şimdiki kuzunun da dru oldu çokmemnunum çokilgilidir
ama özel biyer ssk falan geçmiyo

mmf cevabın için teşekkür ederim.
araştırayım bakim bende :)

bizim cadı henüz gelmedi ama ben de dr. araştırmaya başladım... 2 arkadaşımın önerisi var ikisinden birine karar vericez artık.
Biri Maltepe Kızılay'ın çocuk dr.u. Yanlış hatırlamıyorsam Neslihan hn
diğeri de Maltepe üniv. hastanesi olan Marmara hast. o da maltepe'de

sana benım goturdugum profosor ziyz mete beyı tavsıye edrım cok ılgılı erenkoyde muyanesı herzamn doktora gotururken bebegınızı yası olgun doktorları secınız cok bılgılı oluo ıstersen no sunuda verırım

Kadıköy Acıbadem hastanesi Prf.dr.Benal Büyükgebiz.Çok memnunum tavsiye ederim.

dsc04446a.jpg

benim kardeşim yüksek sarılıklı doğdu
zeynep kamil baş.hek.den adamın adı abdullah gibi bişiy
bagdat caddesinde muaynanesi var
hayatını o kurtardı..
hastaneye bırakmadı
eve elektrikçi çağırdık florasana koyduk hastane ortamı yarattık
sabah akşam güneş tedavisi..
çocuk iyileşti..
hemde hastanelerde sürünme
den..

X