Şampuan ve Saç Kremleri Restorex Şampuan Kullananlar...

restorexden fayda görmediyseniz eğer bence saç dökülmesi için doğal yöntemler kullanın.ben normal bir şampuanını içine sarımsak rendeleyip koydum yaklasık bi aydır bu şampuanı kullanıyorum.ayrıca eğer niyetiniz sadece sac dökülmesi ve uzamasıysa karanfil suyu yada ısırgan suyu öneririm.inanın şampuanlardan daha faydalılar

restorexı yaklasık ıkı yıldr kullanıyorum ve cok memnunum evet ılk aylarda dokme oluyor fakat bıtkısel sampuanların hepsı boyle bıoksın gb sac kremı ıle bırlıkte kullanıldnda sertlık problemı ortadan kalkıyor hem hızlı uztıyo hemde kesınlıkle dokulmeyı azaltıyo. :KK49:

Kızlar bu restorex'in speed&long serisi varmış. Birde bu serinin her saç tipine göre çeşidi ben onarıcı bakım olanını alıp denemek istiyorum.Fiyatı da öyle pahalı bişey değil memnun olan çok kişi var gibi hem fiyatı da işe yaramazsa pişman edecek bi para değil... Bu seriden kullanıp uzama sağlayanınız var mı? Benim gür saçlarım dökülmem falan da yok yalnızca hızlı uzamasını istiyorum okadar...:KK49:

Merhaba bende uzamasini istıyorum bı arkadaşim kullanıyor baya uzattı dedı memnun olanlar varmi benım hem kuru hemde geç uzuyor yardım edermısınız???????? 🙏🙏🙏🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba bende uzamasini istıyorum bı arkadaşim kullanıyor baya uzattı dedı memnun olanlar varmi benım hem kuru hemde geç uzuyor yardım edermısınız???????? 🙏🙏🙏🙏

Ben kullanıyorum neredeyse 2 yıldır, ama kullanırken saç tipinize uygun olanı kullanın ve mutlaka kreminide kullanın, benim saç tipim ince telli yağlı ve düzenledi baya, ama sürekli kullanmayın, örneğin 1 şişe bitirdiniz başka bir bitkisel şampuanla devam edin o bitince tekrar restorex e dönün.. Aynı şampuan sürekli kullanılınca ters etki yapıyor çünkü, bu cilt kremlerindede böyledir. Genel anlamda restorex uzaatıyor gerçekten ve kremide ciddi anlamda onarım yapıyor..Mesela bende saç kırılması onu kullanalı nerdeyse sıfır..

Ben de aldım geçen hafta sırf meraktan :) Kullanıyorum bakalım biraz dolgunlaştı sanki,uzama konusunda yorum yapamam bi haftada zaten uzamaz.Bi 3 ay kadar kullanmayı düşünüyorum bakalım sonuç ne olacak :)

Ben aldım arkadaşlar şimdilik iyi bakalım inş uzar 1 ay sabredicem 😊 bide sinemaki kürü yapıyorum oda iyi geliyor inş uzar 🙏🙏

Önceden BIOXCIN kullanıyordum memnundum, 2 aydır RESTOREX kullanıyorum.

Saçlar hem çok hızlı uzuyor hemde inanılmaz bir şekilde yumuşacık oluyor.

Gerçekten çoık başarılı ve süper bir şampuan olmuş, tek sıkıntı her yerde yok, bulması biraz zor oluyor.

5-6TL gibi bir fiyatı var, ben REAL'den aldım. Muhtemelen yakın bir zamanda fiyatı artacaktır. Gerçekten başarılı

merhaba bayanlar:KK3:
bende aşırı saçı dökülen ve saçının hızlı uzamasını isteyen biriydim
:KK14:
ki restorex sağolsun saçlarım artık hiç dökülmüyor
:KK76:
bioblaslar mı denemedim fiytolar mı bitkisel şampuanlar onarıcılar mı
:KK19:
hiç biri bu kadar fayda etmedi ve hepsinden de daha uygun fiyatı
:129:
tabiki herkese göre değişir bu düşünce
:KK61::KK61:
çünkü herkeste aynı etki göstermeyebilir
:KK14:
ama çoğu kişi memnunsa,işe yaramayanlarda bi sorun olabilir diye düşünüyorum
:KK9:
memnunum tavsiye ederim
:KK16:

merhabalar
ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum.her hafta dip boyası yapan biriyim ve saçlarım çok yıpranıyor.. bu şampuanı aldığımdan bu yana saç kremi kullanmayı bıraktım zira gerek kalmıyor ektra bir bakıma
tamamen meraktan aldığım bir üründü çok memnun kaldım
çevremde tavsiye ettiğim herkeste çok memnunlar. paraben içermediğinden güvenle kullanıyorum, üstelik yerli bir marka..
herkese sevgiler

Bende 4-5aydır kullanıyorum evet uzatıyo baya ama yinede uçları kuru saçlarımın ve kokusu yok hiç o yüzden bioblasa dönmeyi düşünüyorum

Anladığım kadarıyla bazılarına iyi bazılarına kötü gelmiş bu şampuan benimde sacim çok dökülüyordu ikinci şişeye geçtim su an çok çok az dökülüyor önceden krem kullanırdım açılsın diye çok zor acillirdi saçlarım ince telli ve yagli restorex yumuşacık yaptı ve kokusu çok güzel bana iyi geldi yani

Bazi yorumlara inanamadim restorex yuzunden sac dokulmesi sertlesmesi falan cok tuhaf geldi.cunku ben restorexin basta kokusuna sonrada saclari ipek gibi yumusacik yapmasina hayranim.sarmasik ozlusunu kullaniyorum o yuzden uzatma etkiside gayet iyi.

Bazi yorumlara inanamadim restorex yuzunden sac dokulmesi sertlesmesi falan cok tuhaf geldi.cunku ben restorexin basta kokusuna sonrada saclari ipek gibi yumusacik yapmasina hayranim.sarmasik ozlusunu kullaniyorum o yuzden uzatma etkiside gayet iyi.
eski serisini kullanan arkadaşlar öyle söylüyor sanırım çünkü dediğin gibi bu seri inanılmaz güzel..

X