internet faturaları

kiral

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
293
2
arkadaşlar bi forumda dolanırken gördüm byte hesabı filan mı yapıolar nasıldır anlamadım herkes bağlantı ayarı resimlerini koymuş...neye göre anlaşılır ben çok tırstımm çok yüklü ödemeler oluomuşş.bilen varsa bi anlataıversin ne olurr?:1shok:
resmi ekliyorumm..

Eklentiler

• $byte fatura.JPG
    $byte fatura.JPG
    31,8 KB · Görüntüleme: 47
Bu arada bilmediğim kurallar varmış belki benim gibi bilmeyenler varsa pnları da ekleyeim..
4 Gb Kotali Adsl kullanicilari iikayetlerin genelde kotasinin çabuk bitmesidir.Hiç farketmeden kotaniz siniri aimii olabilir.Aiaiidaki tavsiyelerimizi dinyeyin kotaniz 1-2 gigabayti geçmesin.

1.Google Video ve Youtube’yi fazla kullanmayin.Özellikle google videoda film izleyerek kotanizi bir haftada doldurabailirsiniz.intenet Üzerinden Tv izlemeyin.Msn den görüntülü ve sesli chat yapmayin.

2.Antispyware ve antivirüs programlari kullanin.Bilgisayariniza biryerlerden virüs veya tarojan girmii olabilir.Bu hem internet hizinizi yavailatir hemde kotanzin dolmasina neden olur.

3.Kotanizi 10 günde bir kontrol edin.Kotanizi kontrol ederek internette sörf yapin.Program veya film download iilerini ayin son haftasina birakin.Adsl Kota

4.Çok renkli,resimli,videolu warez ve yasakli sitelere girmeyin bunlar,kotanizi doldurur sisteminize virüs girmesine neden olur.

meltemcim girdim ttnet sayfasına ama orada kullanıcı adı filan çıktı ben anlamadım...

X