kızımın ağzı kokuyor

meltem44

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2008
638
37
merhaba benim 22 aylık ikizlerim var ikiside parmağını emiyo ama kızımın sonradan eli tükürük kokuyo veya elini ağzına soktuğu zaman oğlumda öyle birşey yok dişlerinde bir sorun yok acaba içten gelen birşey miCADIARZU

canım Allah bağışlasın. benimde 20 aylık oğlum var
oğlumda birkaç ay önce ağız kokusu oluyordu ama doktorumuz reflüden olur demişti. bu arada oğluşum reflü oldu ilaç ve mama kullandık. şuan tedaviyi bıraktık şükürler olsun geçti

yalnız boğaz enfeksiyonu varsada ağızda koku yapar. huysuzluğu varsa geceleri uyanıyorsa yemek yemekte zorlanıyorsa eğer boğazında enfeksiyon olabilir tabi buda ağız kokusu yapar.

sende biliyorsundur mutlaka bu belirtileri..

umarım bunların hiçbiri yoktur yavrunda.. doktoruna bir danışsan enazından için rahatlar

çok extrem bir örnek ama yıllar önce bi tanığımızın kızının ağzı leş gibi kokuyormuş ki daha bebişmiş ozaman kokmaz normalde annesi bi anlam verememiş.. ama öğle böyle bi koku değilmiş.

dr a gitmişler bilin bakalım ne çıkmış!!!.. bizimki burnuna pil sokmuş ve o orda çürüme yapmış... incecik minik piller varya.. nasılda içeri ittirmiş derinlere...

bana çok saçma burun o kadar büyük biyer değil kesin görürlerdi filan dedim ama burun ameliyatı olduğumda burnuma sokulan tamponu görünce hak verdim insanın burnu debi derya kaydirigubbakcemile3...

sizinki böyle bişey değildir.. olsa olsa mideden geliyordur reflü olabilir bi doktora gitmekte fayda var.

X