Maske Tarifleri Porselen gibi cilt iin Maya maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Bende dun denedim ama farkli bi tarzini diyebilirim yasmaya arti karbonat la karistirdim sutle yumusatip suratima surdum sonrasinda , tek hatirladigim sey cayir cayir yanan ve kasinan bi surat oldu . Cikarirken farkettim suratim kipkirmizi olmus ve yaniyordu ama yarim saat sonrasinda gecti suratim normale dondu . Memnun kaldim gibiyim sivilcelerimdeki o kirmizilik gitti . Ayda bir yapmayi dusunuyorum cunku aksi halde cildimi perisan edebilirim

31 yaşındayım ve 10 yıl önce güzellik uzmanı bir tanıdığımdan duyduğum maske yöntemi. 10 yıldır ayda 1 kezde olsa maya maskesini mutlaka yapıyorum ve cildimde bir tane bile kırışıklık yok. o zamanlar tanıdığımız bunu güzellik merkezinde uyguladıklarını söylemişti gerçekten faydasını gördüm anneme de maya maskesini uyguluyoruz ve cidden kızlar etkili herkes en az ayda bir kez mutlaka yapmalı. faydasını kesinlikle göreceksiniz. :KK49:

Son düzenleyen: Moderatör:
maya ve süt maskesini bende geçen gün yaptım cildim gerildi yanaklarım kan dolaşımından gerildi ertesi gün iyice bir araştırayım kaç günde bir nasıl yapmak gerekir diye ama özellikle uyarmışlar "eğer cildiniz tüylenmeye müsaitse sakın kullanmayın ,maya tüylenme yapar"denmişti o yüzden devam etmedim :KK43: Oysaki doğal nemlendiriciye ihtiyacım vardı :KK43:

Kızlar gözlerimin alt kısmında çok küçük kabarcıklar oluştu yağbezesi gibi. Ama küçük toplu iğne başı gibiler acaba bu onlarda da işe yarar mı? Mikroskopla bakmak lazım görmek için ama ben her baktığımda görüyorum ve sinirlerim bozuluyor. Yardım lütfennnnn.

Her gün mu yapılıyor?ben haftada 1 kez yapıyorum. Cildime iyi geliyor. Hatta bu maske suratimdayken legene sıcak su döküp yüzüme buhar BANYO su ve daha sonra da buz ile cildime masaj yapıyorum

Kızlar bende Yaptım az önce ama benim cildim karma olduğu için sütle Yaptım korktum kurutur cildimi diye hiç tahriş olmadı kaşınmada yok yumuşacık oldu cildim bende devamlı yapacağım.
Ayrıca bir maske daha varmış çok iyi diyorlar cildi gençleştiriyormuş beyaz kuru fasulyeyi ezip un haline getiriyorsunuz içerisine limon suyu kaymak katıp karıştırıp sürülüyormuş yüze 5 YAŞ gençleştiriyormuş onuda deneyeceğim yazarım denedikten sonrada :KK66:

uu fasulye ilgınc yapınca yaz lutfen Hoppa

Kızlar bende Yaptım az önce ama benim cildim karma olduğu için sütle Yaptım korktum kurutur cildimi diye hiç tahriş olmadı kaşınmada yok yumuşacık oldu cildim bende devamlı yapacağım.
Ayrıca bir maske daha varmış çok iyi diyorlar cildi gençleştiriyormuş beyaz kuru fasulyeyi ezip un haline getiriyorsunuz içerisine limon suyu kaymak katıp karıştırıp sürülüyormuş yüze 5 YAŞ gençleştiriyormuş onuda deneyeceğim yazarım denedikten sonrada :KK66:

Bu maya maskesini yıllardır kullanırım bazen süt bazen yoğurt karistiririm mis gibi yapıyor cildi gerçekten.çok pratik tabi bide:)

Arkadaşlar bazılarının cildi tahriş olması sebebi şu; her cilte bir koruyucu bariyer vardır. Bazıları aşırı bakım yüzünden bu bariyeri tok etmiş olabilir mesela limon uyguluyor bazı kişiler yüzüne o da o bariyeri yok ediyor...yüzün koruması yok oluyor

X