Hormon testi yaptıran var mı?

E

EU3

Ziyaretçi
Selam kızlar 3,5 yıllık evliyim ve şu ana kadar cinsel ilişkiden hiç zevk alamadım. Bir kaç kez doktora gittim yara vs. varmı diye muayene etti ama birşey çıkmadı. Psikoloğa gittim oda eşinle beraber gel diyor ama eşim gitmem diyor başkasının yanında bunu nasıl konuşayım diyor. Kendince haklı ama bu durum evliliğimizi çok yıpratıyor.. Bikerede senin canın istesin diyor kızıyor bazen ama napayım istemiyorum :KK43: Hormon testi yaptırmamı önerdiler onu denemek istiyorum ama bu konuyu nasıl çözeceğim bilmiyorum...

Arkadaşım bende hormon testi yaptırdım ama gebelik düşündüğüm için birde yumurta yapıöm polikistik olduğu için hormonlarımın düzgün çalışıp çalışmadığına bakmak için yaptır kan testi gibi sonuçlar biraz geç çıkıyor
Bitkisel bitkileri araştırmanı tavsiye edebilirim cinsel gücü artıran mutlaka vardır..

esini mi sevmiyorsun yoksa birlikte olurken sana nazik davranmadigi icin mi onu istemiyosun???yani sadece kendisini mi düsüno..yanlis anlamayip cevaplarsan sevinirm.

hormonlarina bi baktir bakalim ne cikicak..

Eşimi seviyorum ama nedenini bilmiyorum hiç zevk almıyorum ilişkiden bazen bitsin diye dua ettiğim bile oluyor içimden...

peki bu durumdan esinin haberi varmi yani seni mutlu edemediginden??

bende esini bir sekilde ikna et psikolog konusunda...yardimsiz asilamaz bu durum.
benim esimde ilk kadin doktoruna gittigimizde utancindan ölüyodu ama simdi benden beter oldu...:KK66:

X