mucize bebek ceylin...

kavuniçi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
45
2
11 haftalıkken 60/1 dow lu dogabilir aldırmam gerek, aldırmam deyincede imzalatılan kagıtlar ... baslarına bela olmamam için...neyse 3 aylık düşük tehlşkesi kanamalar sonra bu sorun daha sonrada erkekn doğum riski , Anlayacağınız berbat bi hamilelik geçirdim. düşük tehlikem vardı suda aldıramadım üstelik acaba acaba dıye dıye gecti .....ha bugün ha yarın derken günümü doldurmustum 40 hafta bitti ve 3 cm acılmam vardı doktorum normal dogum yapabilecegimi söledi ve ben tamamiyle down lu bi kızım olacagıına kendimi alıstırmıstım buna mecburdum çünkü ona kıyamadım . ama acılmam ilerlemedi doktorum suni sancı vericem barı yaptım olmadı dıyımde seninde için benimde içim rahat olsun dedi tmm dedim. 11 kasım sabahı 8 bucukta hastanedeydim . Cok güçlü girdiğim hastanede artık boşalmıştım herkes bana bakıodu arayanlara kızım hasta dogacak dıodum dayanamıyorum dıodum neyse aglaya zırlaya yatısım yapıldı benim dogumhaneye aldılar lavman yapıldı serum takıldı eşimde yanımda foto cekıo beni guldurmeye calısıo garibim . 2 saatlık bekleyısten sonra sezeryan olmam gerektıgını söledi doktorum çünkü 3 gün gecmişti bide erken dogum riskim vardı :) ben hazırlandım sıramı beklıorum sedyeye yatırdılar eşim benimle birlikte indi asagıya güya onuda alcaklardı ama sezeeryan hijyen için alamazlarmıs normal olsaydı alırlarmıs falan filan he bu arada SAKIN SPİNAL YAPTIRMAYIN bana yaptılar ve uyusmadım tam hissetmedim ama katkat içeri dogru acıo dedim ve uyumusum ama hep ameliyatta kızım downlu olcak onu ii tutun düşürmeyin demişim eşim kızımıı görünce yere yıgılmıs zaten doktorum anlattı inanamamıs hep aglamıs ama cok zor günler gecirdik belirsizlik bide o kadar kötüydüki kızımı kucagıma aldıgımda yüzünü göstermeyin demişim pek hatırlamıorum korkmusum ama deil işte yanıldılar diil sapasaglam üstelik cok hareketli Rabbim öle sınadı bizi ve bu sınavı atllattık darısı tüm hamilelerin basına bu arada sezeryan cok basit zorlanmadım ama spinalin yaptıgı bas agrısı bebattı düşünün karnım yara ondan daha beter bişeydi doktorum stresten uyusmadıgımı ve bas agrımın şiddetli oldugunu söledi gereksiz tehlikelere girmeyin bence genel anestezi kesinlikle !!!!!! uzun oldu ama kusura bakmayın ama anlatmasam catlardım :teytey:

Allah sağlık versin canım...
Bir ömür boyu mutlu olun inşallah..

gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah..........

tatlım çok sevindim gerçekten bebeğinin sağlıklı doğduğuna ve seninde iyi olduğuna allah ailenize uzun ömürler versin canımm

Dr larin bazen her dedigine inanmamak gerek,nihayetinde onlar da yanilabilir.
tebrikler,Allah anali babali büyütsün saglikla insallah.

11 haftalıkken 60/1 dow lu dogabilir aldırmam gerek, aldırmam deyincede imzalatılan kagıtlar ... baslarına bela olmamam için...neyse 3 aylık düşük tehlşkesi kanamalar sonra bu sorun daha sonrada erkekn doğum riski , Anlayacağınız berbat bi hamilelik geçirdim. düşük tehlikem vardı suda aldıramadım üstelik acaba acaba dıye dıye gecti .....ha bugün ha yarın derken günümü doldurmustum 40 hafta bitti ve 3 cm acılmam vardı doktorum normal dogum yapabilecegimi söledi ve ben tamamiyle down lu bi kızım olacagıına kendimi alıstırmıstım buna mecburdum çünkü ona kıyamadım . ama acılmam ilerlemedi doktorum suni sancı vericem barı yaptım olmadı dıyımde seninde için benimde içim rahat olsun dedi tmm dedim. 11 kasım sabahı 8 bucukta hastanedeydim . Cok güçlü girdiğim hastanede artık boşalmıştım herkes bana bakıodu arayanlara kızım hasta dogacak dıodum dayanamıyorum dıodum neyse aglaya zırlaya yatısım yapıldı benim dogumhaneye aldılar lavman yapıldı serum takıldı eşimde yanımda foto cekıo beni guldurmeye calısıo garibim . 2 saatlık bekleyısten sonra sezeryan olmam gerektıgını söledi doktorum çünkü 3 gün gecmişti bide erken dogum riskim vardı :) ben hazırlandım sıramı beklıorum sedyeye yatırdılar eşim benimle birlikte indi asagıya güya onuda alcaklardı ama sezeeryan hijyen için alamazlarmıs normal olsaydı alırlarmıs falan filan he bu arada SAKIN SPİNAL YAPTIRMAYIN bana yaptılar ve uyusmadım tam hissetmedim ama katkat içeri dogru acıo dedim ve uyumusum ama hep ameliyatta kızım downlu olcak onu ii tutun düşürmeyin demişim eşim kızımıı görünce yere yıgılmıs zaten doktorum anlattı inanamamıs hep aglamıs ama cok zor günler gecirdik belirsizlik bide o kadar kötüydüki kızımı kucagıma aldıgımda yüzünü göstermeyin demişim pek hatırlamıorum korkmusum ama deil işte yanıldılar diil sapasaglam üstelik cok hareketli Rabbim öle sınadı bizi ve bu sınavı atllattık darısı tüm hamilelerin basına bu arada sezeryan cok basit zorlanmadım ama spinalin yaptıgı bas agrısı bebattı düşünün karnım yara ondan daha beter bişeydi doktorum stresten uyusmadıgımı ve bas agrımın şiddetli oldugunu söledi gereksiz tehlikelere girmeyin bence genel anestezi kesinlikle !!!!!! uzun oldu ama kusura bakmayın ama anlatmasam catlardım :teytey:

Hakikaten cok zor bir sinav vermissiniz. Ama sabrinizin sonunda Allah yuzunuzu guldurdu iste, cok sukur. Maasallah kiziniza.. Simdi o sizin icin kim bilir ne kadar kiymetlidir...

nasıl bir zorluktur bu yaaa, tam 40 haftanı stres altında geçirmek,,, inanılmaz bir bünyen varmış

ama sonuç gerçekten mucize..

Allah analı babalı büyütsün

Yazını okuyuncahem çok üzüldüm hem de çok sevindim.Allah bebeğine sağlıklı uzun ömürler versin.

ömürlü sağlıklı olsun evladın..ne kadar zorlu bi hamileleik geçirmişssin canmı dayanır resmen ama helal olsun hayırlarla sağlıkla buyur minik kuzun inşallah

çok sevindim:) Allah analı babalı büyütsün.. buda sakat bebek riski taşıyanlara acımasızca aldır diyenlere bi ders olsun Allah o kadar büyükki seni çok ama cok tebrik ediyorum canım bebişi aldırmadıgın için sen gerçek bir annesin :)

gözlerim doldu walla okurken
öncelikle tebrikler, bebeğini de allah bağışlasın
bana da üçlü tarama sonrasında nöral tüp defekti riski var demişlerdi. 50/1 hemde
doktor gel dopplerde bakalım demişti
allahım 0 3-4 gün geçmek bilmemişti azap gibiydi
sen çok iyi dayanmışsın canım benim
bütün bir hamileliği tedirgin geçirmek, çok zor
biz de de bişey çıkmadı çok şükür
bazen tüm bu testler gereksiz mi acaba diyorum
benim belli olduğunda 20 haftalıktı. zaten aldırmam mümkün değil
boşu boşuna strese giriyoruz testi yaptırıp

Maşallah gözün aydın canım, işte tek bir teste güvenmemek gerektiğinin bir örneği daha, bu tür testleri güvenilir olması için farklı yerlerde tekrar yaptırmak en iyisi, yada aldırmayı düşünmüyosak benim gibi hiç yaptırmamak en iyisi, en azından hamileliği ağız tadıyla geçirmek adına. Geçmiş olsun inşallah sağlıkla büyür bebişin

allah analı babalı büyütsün yarabbim
dr lara bir çelme atmış kızın çok şükür ne mutlu sana
allah sevindirmek istediği kullarının önce elinden alır sonra verirmiş size de öyle olmuş
bir ömür boyu sağlıklı olsun inşallah:Saruboceq:

X