Embriyo transferi sonrası ateş yüksek mi olmalı?

Embriyo transferi sonrası ateş yüksek mi olmalı ? BBT'nin önemi var mı?? cok merak ediyorum:eek:

BBT neyin kısaltması bilmiyorum ama bildiğim demeyeyimde sanki bir yerlerden aklımda kalan yüksek ateş embryolar için büyük tehlike ..

arkadasim senin merak ettigin ve soylemeye calistigin gebelikte atesin 37 den asagi inmemesiyle ilgili sanirim ama bu transfer sonrasi icin gecerlimi bilmiyorum...

2-3 saat önce ateşim yükseldi , 37.5ti ve ist.daki tedaviyi yapan dr.umu aradım , hiç hoşuna gitmedi , hemen idrar testi yaptırıp sonucunu öğrenmek istediğni söyledi .. Allaha şükür bir şey çıkmadı .. dr.um idrar yollarından şüphelenmişti ama hastane çıkışı ateşin 37 derece olduğunu ve idrarın temiz olduğunu söyleyince bu akşam ve yarın günde 3 kere olmak üzere minoset almamı söyledi , ateşin düşmesi için .. şimdi sen transferin oldu ve bekleme sürecinde böyle bir şey yaşadıysan , yani 37 derece ve üstüyse ateşin dr.unla görüş önce , ama zaten minoset ve vermidon dışında bir şey vermiyorlar ateşi düşürmek için ..

Yok hayatım benim ateşim.. 36.3 civarı.. (transferim oldu henuz test yapma vaktim gelmedi ! ) gebelikte ateş yükselmesi 37 civarı olur muş ya ve düşmezmiş.. acaba tüp bebekte de böyle mi diye düşündüm.. dediğin gibiyse ateşin normal seyirde olması daha iyi o zaman.. :) teşekkürler.. bu arada hayırlı olsun.. Allah tamamına erdirsin..

Bende transfer yaptırdım 06.02.2008 de sonuç bekliyorum heyecanlıyım bu dönemi yaşayanlar bana yazsın nolur

canım ben gunduzlerı olcemıyordum ama gun içinde ne zaman olcsem 36 bıle gormedım. hep çok düşüktü. bunlara takılmamanı onerırım. çünkü bende zaman zaman olumsuz düşüncelere yol actı

selam arkadaşlar benimde transferden sonra baya ateşim olmuştu hatta grip falan olucam sandım ama 1-2 günde geçti olabiliyormuş ama uzun ve çok şiddetli olmaması kaydıyle

bendede olmustu ateş... iki gün önce yine oldu.. doktorum ara hemen dedı ama yenı ölçmeye basladım. 36.5 cıktı...

Eski bir konu ama belki benim gibi bu durumu yaşayan vardır diye yazıyorum. benim de bugün transferim oldu. 3-4 saat sonra ellerim ve gözlerim yanmaya başladım. Ateşim 37.1 çıktı. Normal vucut ısım 36.4 civarıdır. Transferden sonra ateş yaşayıp pozitif sonuç alan var mı çok merak ediyorum

X