Komşu Komşu atv....

26 Nisan 2008
20.760
7.132
38
komsukomsu_logo.jpg

Sizden çok farklı bir aileyle aynı apartmanda yaşayabilir misiniz? Örneğin hayvanları olan bir aile ile aynı apartmanda yaşarsanız ne yaparsınız? Çevrenizde sadece sizin gibi insanlar olması size ne katar? Sadece iyi yemek yaptığı için komşunuzla iyi geçinir misiniz? Gelenek ve görenekleri sizden tamamen farklı bir aileyle aynı ortamı paylaşabilir misiniz?

“Komşu Komşu” komşuluk ilişkilerini, aile değerlerini, bir arada yaşama olgusunu ve bununla birlikte sevinci,hüznü aynı program altında toplayan, insan olmanın en naif ve gerçek yanlarını ekrana taşıyan bir reality show”

İstanbul’un nezih semtlerinden birinde seçilecek bir mahalle, Bu mahallenin güzel konforlu bir dairesinde beş aile her biri birer hafta yarışır. Amaçları komşularının gözüne girip harika bir evde yaşama fırsatı yakalamak. Aileler sırasıyla birer hafta evde kalırlar ve kendilerini komşularına sevdirmek için kıyasıya bir rekabete girişirler. Programın finalinde apartman sakinleri dairede hangi ailenin yaşayacağına karar verir.

çok zor bir format aslında kalabalık bir guurp bir apartman söz konusu çünkü ...bakalımm göreceğizz..

yemekteyiz eğer ekranlarda olmasaydı komşu programınıda yayınlamazdı atv.baktı gördü yemekteyiz çok izleniyo o da formatı benzer bu yarışmayı ortaya koydu.bakalım hangisini daha çok sevecek ekranbaşındakiler...CADIARZU

Şuraya yazıyorum....kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bunlar saç saça baş başa girmezlerse bende sefamolsun değilim -tatlicadiarzu-:jeyyar:

valla ben bugün biraz baktım begenmedim ..çok yapmacıklar rol yaptıkları belli oluyo dedikodu yaparaken bile gülümsüyolar numaracılar.yemekteyizle rekabete bile giremez acıkcası.yemekteyiz solda sıfır bırakır bu parogramıkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
bnde hiiç beğenmedim bu yarışmayı az baktım sıktı
bilmm ilerleyen zamnalrda sevebilmiyiim
anlamadım da
bn baktığımda birileri kaçarkk evlnmiş onu tartışıolardıı
anlayan varsa anlatsın lütfen

Bende pek anlamadım ama apartmana yeni tasınan komsularının dedikodusunu yaptılar daha ilk günden..pastaları börekleri alıp kadının evine gittiler sonradanda arkasından basladılar dedikoduya..

bu da yemekteyiz in yandan yemişi mi acaba?sırnaşık şey

bugün biraz göz attım bir amcayı Doğu Perinçek sandım yahu:roflol:ne kadar benziyo ya

bir abla var car car çenesi durmayan

bu yarışmanın mantığını anladıysam ne oliim:1ninca:

bugün gündüz denk geldi tekrarıbir seyredeyım dedım.aman Allahım bin pişman oldum yahu..
hepsi okadar yapmacık ki.birdaha seyretmeyeceğimden emınım.....
yemekteyız yarışmasıyla kıyaslanamza bile yok yahu hiç sevmedımmmm......

rol yaptıkları her hallerinden belli..vermişler daha önceden ellerine metinleri..yarım yamalak ezberlmişler,konuşuyolar..ne kadar yapmacıklar..saçma sapan herşey..

2 gündür izliyorum bana göre tam bir rezalet helede bayanların hemen fıs fıs dedikodu yapmaları.
ve cok yapmacıklar bugun kadına yerleri paspas yaptırdılar neymiş deniyolarmış ileride komsu secerlerse yardım edecekmi diye.
yani pes dedim artık asıl ben öyle insanlarla asla komsu olmak istemem allah korusun allah iyilerle karsılastırsın
yüzüme gülüp arkamdan laf edecekse hiç olmasın daha iyi

2 gündür izliyorum bana göre tam bir rezalet helede bayanların hemen fıs fıs dedikodu yapmaları.
ve cok yapmacıklar bugun kadına yerleri paspas yaptırdılar neymiş deniyolarmış ileride komsu secerlerse yardım edecekmi diye.
yani pes dedim artık asıl ben öyle insanlarla asla komsu olmak istemem allah korusun allah iyilerle karsılastırsın
yüzüme gülüp arkamdan laf edecekse hiç olmasın daha iyi

ewt yaa böle komsuluk olmaz o bölüme bende baktım kıza resmen hizmetçilik yaptırdılar sonradanda arkasından bi ton laf sölediler yakında kalkar bence ekrandan kimse izlemez böle bi formatı..

Son düzenleme:
molodies sana katılıyorum asıl öyle insanlarla komşu olmayı ben istemem zaten dedigin gibi kaldırırlar yakında çünkü cok yapmacık ve zaçma geldi bana

X