Kcal/kj

sevgiyle

Guru
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2007
221
2
arkadaşlar paketlerin üzerindeki mesela kcal 167 kj 510 yazıyor bunlardan hangisi kalori miktarı 167 mi 510 mu bilen varsa lütfen açıklasın :sm_confused:

arkadaşlar paketlerin üzerindeki mesela kcal 167 kj 510 yazıyor bunlardan hangisi kalori miktarı 167 mi 510 mu bilen varsa lütfen açıklasın :sm_confused:

merhaba.kcal olan kalori miktarı,diğeri kilojul başka bir enerji birimi.yani senin örneğindeki besin 167 kalori.umarım yardımcı olabilmişimdira.s

merhaba.kcal olan kalori miktarı,diğeri kilojul başka bir enerji birimi.yani senin örneğindeki besin 167 kalori.umarım yardımcı olabilmişimdira.s

teşekkür ederim loxandra sanırım anladım yani örnek vermiş olduğum besini tükketiğimizde 167 kalori almış oluyoruz değilmiCADIARZU

hep aklıma takılırdı hangisi aldığımız kaloriyi gösteriyo diye çok teşekkürler ya çok sevindirik oldum şimdi opuyorumnanaktan

ben de ne zamandır bunu düsünüodum ama kücük olandır heralde diodum mesela bir magnum miniden 560 kalori almak cok acımasızca, neredeyse bir big mac kadar :KK61:

ay valla ben de bunu arıyodum,google a yazınca direk kk çıktı,süpersiniz kızlarEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Hep merak ettiğim bişiydi çok saolun kızlar:KK16: Bende hep bakarım ama ya küçük olan degilde büyük olansa diye korkardım:KK1:

Bende arada karıştırıyordum şimdi bu konu sayesinde artık karıştırmayacağım :KK66: zamanında yazanlardan Allah razı olsun :KK66:

X