Erkek İnfertilitesi Eşim için açtım Türkiye'de testis biopsisi ameliyatı yapan en iyi merkez neresi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
S

siss20

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bu konuyu eşim adına açıyorum, eşimdeki sorun testislerinin normalden küçük olması nedeniyle normal yoldan sperm elde etmesi imkansızmış, bunu tek çaresi ise testis ameliyatı ile mikroTese yaptırılarak kaliteli spermlerin aranması ile mümkünmüş, sizlerden ricam eşim adına bu ocak ayı başlangıcında Türkiye'deki testis ameliyatları ve sperm bulunmada eniyi merkezlerin nerede yapıldığını bilmek istiyoruz, çünkü birkere olan bir ameliyatmış bu, bizimde 4 yıldır çocuğumuz olmuyor, oyüzden bizde bu ameliyat sayesinde tüp bebek yaptıracağız İnşallah, böyle sorundan merkeze gidip testis ameliyatı geçiren arkadaşlar varsa lütfen yorumlarını ve tavsiyelerini yazarlarsa eşim ve ben çook memnun olacağız...Herkese Allah dilediği gibi evlat nasip etsin.Teşekkürler saygılar.....

merhaba yaklaşık 12 sene olmuş siz bu postu açalı. bende aynı sorundan müzdaribim. neler yaptınız bu 12 senede ? neler değişti ?

X