Hangi yoldan hamile kaldınız?Doğal mı Tedavi mi? Detaylı içerik , lütfen oylayalım.

Hangi Yolla Hamile Kaldınız?

• Ankete Katılan
    1.177

nevrosky

Doruk Paşa Sen Çok Yaşa
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
12.985
46
45
Öncelikle siz hamile kalmayı başaran arkadaşlarımızı kutluyorum. :hooray: :nazar: Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. :Saruboceq: Alanlarınkini de Allah bağışlasın , güzel bir ömür nasip etsin. :Saruboceq: :nazar:

Sizler de dün bu yolda çaba veriyordunuz. Hamile kalabilme , bu güzel duyguyu yaşayabilme telaşındaydınız. Kimininki doğal yoldan geldi , kimininki tedaviyle. Bazıları çok üzmedi annesini belki hemen geldi , bazıları ise yıllarca gözleri yollarda bıraktı. :ecrin_bebek:

Benim gibi birçok hamile kalmaya çalışan arkadaşımız var. Bu anket bizlerin merak konusu. Allah bizlere de yarın birgün bu anketi oylamayı nasip eder inşallah. :Saruboceq:

Herkesin sorunu bir değil tabi. Kaçıncı denemede olduğu da önemli değil. Merak ettiğimiz genel dağılım nasıl acaba?:1rolleyes:

Anketimizi oyladığınız için teşekkürler. a.s.

üzgünüm :çok üzgünüm:hiç hamile kalamadımsenağlama

Doğal yoldan hamile kaldım.

Allah herkese, her isteyene bu güzel duyguyu, anneliği tattırsın. Hepinizin dualarını kabul etsin.İnşallah bidahaki sefere hamiş hamiş yazarsınız...Sevgiyle kalın.

Oylamayı ne kadar isterdim canım ama ne yazıkki hiç kalamadım 4 senedir hala uğraşıyorum:çok üzgünüm:senağlama

Ilk oğluma doğal yoldan ilk ayımda kaldım ikinciyi istiyorum 15 aydır korunmayı bırakalı hamile kaldım ve bugün düşük yaptım rabbim herşeyin hayırlısını versin......

Doğal yoldan hamile kaldım.

Allah herkese, her isteyene bu güzel duyguyu, anneliği tattırsın. Hepinizin dualarını kabul etsin.İnşallah bidahaki sefere hamiş hamiş yazarsınız...Sevgiyle kalın.

Amin canım inşallah. Katılım için teşekkürler. a.s.

oyladımm canımmmm ŞenizŞeniz

kızlar üzülmeyinn inşallah Rabbim en kısa zaamnda sizlerede nasip eder :Saruboceq::Saruboceq:yeterki hiç bir zaman ne ümidinizi kaybedin nede dualarınızı eksik edinnn :1hug:

Ilk oğluma doğal yoldan ilk ayımda kaldım ikinciyi istiyorum 15 aydır korunmayı bırakalı hamile kaldım ve bugün düşük yaptım rabbim herşeyin hayırlısını versin......

Canım oğlunu Alah bağışlasın , uzun ömürler versin. Düşüğün için çok üzüldüm. Allahım hayırlısıyla ve sağlıkla yeniden bağışlar inşallah. :Saruboceq: :CüvCüv:

oyladımm canımmmm ŞenizŞeniz

kızlar üzülmeyinn inşallah Rabbim en kısa zaamnda sizlerede nasip eder :Saruboceq::Saruboceq:yeterki hiç bir zaman ne ümidinizi kaybedin nede dualarınızı eksik edinnn :1hug:

Canım benim. :1hug: Sağolasın. a.s. İnşallah Allahım bizlerin de yüzünü güldürür. Sen de sağ salim alırsın inşallah bebeğini kucağına bitanem. Şeniz :Saruboceq:

Öncelikle siz hamile kalmayı başaran arkadaşlarımızı kutluyorum. :hooray: :nazar: Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. :Saruboceq: Alanlarınkini de Allah bağışlasın , güzel bir ömür nasip etsin. :Saruboceq: :nazar:

Sizler de dün bu yolda çaba veriyordunuz. Hamile kalabilme , bu güzel duyguyu yaşayabilme telaşındaydınız. Kimininki doğal yoldan geldi , kimininki tedaviyle. Bazıları çok üzmedi annesini belki hemen geldi , bazıları ise yıllarca gözleri yollarda bıraktı. :ecrin_bebek:

Benim gibi birçok hamile kalmaya çalışan arkadaşımız var. Bu anket bizlerin merak konusu. Allah bizlere de yarın birgün bu anketi oylamayı nasip eder inşallah. :Saruboceq:

Herkesin sorunu bir değil tabi. Kaçıncı denemede olduğu da önemli değil. Merak ettiğimiz genel dağılım nasıl acaba?:1rolleyes:

Anketimizi oyladığınız için teşekkürler. a.s.

nevros cum çok güzel bi konu açmışsın canım..
bende bu zamana kadar hiç hamile kalmadım...
altı yıldır uğraşıyorum...
bende inanıyorum birgün bizlerde anne olacagız allahın izniyle...:
rabbim büyük,elbet o günüde hayırlısıylan bize gösterir...:Saruboceq:
çok öptüm şeker cim..

mikroenjeksiyonla ve kısa protokolle...Allahım tüm arkadaşlarıma nasib etsin inşallah..Aminnn
Allaha hep şükrediyorum...

nevros cum çok güzel bi konu açmışsın canım..
bende bu zamana kadar hiç hamile kalmadım...
altı yıldır uğraşıyorum...
bende inanıyorum birgün bizlerde anne olacagız allahın izniyle...:
rabbim büyük,elbet o günüde hayırlısıylan bize gösterir...:Saruboceq:
çok öptüm şeker cim..

Canım bu şekilde pozitif düşündükçe inan ona daha çok yaklaşıyoruz. Belki çok bekletti annesi seni bebiş ama gelsin sağlıkla herşey geride kalır di mi? Allah bağışlar inşallah size de tatlım. Şeniz

mikroenjeksiyonla ve kısa protokolle...Allahım tüm arkadaşlarıma nasib etsin inşallah..Aminnn
Allaha hep şükrediyorum...

Bademimmmm. :1hug: :asigim: Amin canım inşallahhhhhh.. :Saruboceq: Anketimizi oyladığın için teşekkürler. Bebişlere selamlar yerimseniben :nazar: :nazar:

malesef bende oyleyamadım tam 1.5 yıldır ugrasıyorum ama tık yok
allahtan k.k warda burda bari yazıp rahatlıyorum
allah isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla kısmet etsin inşallah.......
hamişlerede hayırlı saglıklı rahat doğumlar diliyorum bizler içinde dua edin lütfen
hamilelerin duaları kabul olurmuş...............senağlamasenağlamasenağlama

malesef bende oyleyamadım tam 1.5 yıldır ugrasıyorum ama tık yok
allahtan k.k warda burda bari yazıp rahatlıyorum
allah isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla kısmet etsin inşallah.......
hamişlerede hayırlı saglıklı rahat doğumlar diliyorum bizler içinde dua edin lütfen
hamilelerin duaları kabul olurmuş...............senağlamasenağlamasenağlama

Canım 1986 eğer doğum tarihin ise yaşın genç. Hemen ümitsizliğe kapılma. Yaşının genç olması avantajdır. Şansını katlarsın. İnşallah en kısa zamanda hamileyim forumunda müjdeli haberini görürüz. yerimseniben :Saruboceq:

X