Ankara Mesa Hastanesinde Doğum Yapanlar

denizt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2008
853
1
mesada doğum yapanlar bu konuda tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim. mesela hastane ne gibi ekstra hizmetler sunuyo(bebek bezi- hijyenik ped-bebek giysisi) tavsiye ediliyormu. ve ne gibi ekstra ödemeler çıkarıyor.

arkadaşlar ankara keçiören hastanesinde doğum yapam varmı aranızda,nasıl bir hastane?
birde keçiören araştırma hastanesi nasıl doğum için,çok kararsız kaldım ikisi arasında

mesa nın doğum ücretleri ssk ya göre ne kadar bilginiz varmı ?

denizcim ekstra hıc bişey yok bana verılen dogumda getırılecekelr lıstesınde bahsettıgın hepsı var yanı bız goturecegız
ben epıdural sezeryan olucam bana verıln fıyat 4100 ytl

denizcim ekstra hıc bişey yok bana verılen dogumda getırılecekelr lıstesınde bahsettıgın hepsı var yanı bız goturecegız

cok fazla deilmi cnm o ?-tatlicadiarzu-

evet cok fazla ama anladıgım kadarıyla ucretlendırme sekıllerı var yani şöylekı özel saglık sıgortan varsa sıgortayı batırıyorlar denebılır :)) benım özel sıgortam oldugundan bana verılen rakam 4100 ama kımıne 2000 kımıne 3000 lıra gıbı fıyatlar verılıyor

hadi onları kendimiz götürdük diyelim. peki hizmet açısından memnun kaldınmı acaba. ben doktorumu dışardan götürücem ilgi alaka temizlik açısından da yeterliler mi. mesa ile güven arasında kararsızımda o yüzden. taaa eryamandan gelicem mesaya kadar gelmişken güvene de giderim heralde. önemli olan tercih ettiğim hastaneye değsin. fiyat açısından ikiside farketmiyor çalıştığım kurum tamamını ödüyor çünkü.

kızlarrr benimde özel sigortam var mesa hastanesinin ücretini ve şartlarını merak ediyorum mesada doğum yapanlardan yardım bekliyorum

merhaba ,sayfayla hala ilgilenen var mı bilmiyorum ama ben de mesada bir kaç hafta sonra sezeryan olacağım özel sağlık sigortam var ,sezeryan fiyatlarına zam yapılmamış 2008 fiyatları üzerinden devam ediyor pakete; 2 gün yatış,refakatçi,bebeğin ilk aşıları,oda süsleme dahilmiş toplam fiyat 3900ytl...kontrollerimde mesada olmuştu bence kaliteli ,hizmet anlaşıyışı yüksek bir hastahane..

hadi onları kendimiz götürdük diyelim. peki hizmet açısından memnun kaldınmı acaba. ben doktorumu dışardan götürücem ilgi alaka temizlik açısından da yeterliler mi. mesa ile güven arasında kararsızımda o yüzden. taaa eryamandan gelicem mesaya kadar gelmişken güvene de giderim heralde. önemli olan tercih ettiğim hastaneye değsin. fiyat açısından ikiside farketmiyor çalıştığım kurum tamamını ödüyor çünkü.

guven'i tercih et. ozellikle de epidural dusunuyorsan. anestezi uzmanlari mesaninkilerden daha iyi. ilgi-temizlik-hizmet guven'de super. yenidogan unitesi de guzel. kendi doktorum da butun ozel hastanelerle anlasmali ama kesinlikle ilk tercih olarak guven'i oneriyor.

ben de fatih üniversitesi hastanesinde oldum orası da özeldi çook memnun kaldım ben
bağkur a sezeryan 1600tl ödedik normal olsaydı 1100 olurdu sabah öğlen akşam
refakatçiya da yemek kahvaltı gibi şeylerde veriyorlar bebeğin bütün şeyleri onlara ait bez mendil krem bir sürü şey vardı yani ben çok memnun kaldım

mesaya gelince iyi diyorlar benim kuzenimde orada yaptı 3 gün oldu benim hastanedeki ile aynıydı senin ki dedi onlarda 3500 vermişler sezrcik oldu oda benim kaldığımda oda yoktu o yüzden oraya gitmek zorunda kaldı

ben doğumumu mesa da yaptım doktorumda dışardan muayenehanesine gittiğim cihangir çakıcı idi.çoook memnun kaldım...herşeyle birebir ilgilendi görevliler sağolsun..hatta kordon kanınıda aldırdım onların görevi olmayan bir şey için bile çok uğraşmışlar.mesa hastanesini öneririm...

cihangir cakıcının adını cok duyar oldum mesa hastanesınınde ole ancak ıkısınınde fıyatları hakkında hıcbır bılgım yok benı bılgılendırebılırmısın arkadasım

X