Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç İle Aslan / Burçlar Arası Uyum

ben aslan sevgilim yengeç...3 aydır beraberiz...seviyorum kelimesi çıkmıyor ağzından...değer vermek alışmak var ama sevmek ona göre zaman alırmış...sevmeye başlamış..sıkıştırınca bunu söyledi..ilgili bir insan ama duyguları sır sanki...sürekli herşeyimle ilgileniyor..uyuma yeme gezme...ama anlamıyorum beni sevmiyormu diye düşünüyorum ama ne zoru var benle devm etsin..çünkü ben etkilenmesem ilk 1 ayda biterdi diyor...bana yardım edin nedir bu ya....

Ben yengec sevgilim aslan valla benim de agzımdan seviyorum kelimesi cıkmıyor.. :KK53:
Yırtıyo kendini resmen ne yapayım 5 yıl oldu ama ben hala utanıyorum ne komik dimi? :KK17:
Benim ki tam bir aslan ama bir yönde farklı ben daha baskınım mesela benim dedigim olur kavga ederiz geri atan adım o olur ben alttan almam hic. Nasıl gidiyo böyle bende anlayamıyorum acıkcası o sinirli , bende sinirli , o asabi , bende asabi.. Bakalım artık.. :KK37:

kızlar bana da yardımcı olabilir misiniz acaba??:44: geçen sene bi çocuktan çok hoşlanmıştım hep bakışıyorduk ama bi türlü konuşamadık yani konuşsak bile selam vermeden öteye geçemedi sonra benden hoşlanmadığını düşünüp bu işten vazgeçtim bu sene selam bile vermiyodum arkadaşlarım arada süzdüğünü söylüodu ama yinede kendimi kaptırmayım diye ümitlenmedim ancak geçen gün kantinde arkadaşlarımla otururken eline kitabını aldı ve bize çok yakın bi yere oturdu biz burç muhabbeti yapıoduk yanımdaki arkadaşımda bu işte profesyoneldir bu böyle yorumlarda bulunurken birden burcunu ve yükselenini söyleyip yorum istedi...burdan yengeç burcu olduğunu öğrendim ve ufak çapta bi araştırma yaptım ki hoşlandıkları insandan emin olamadıkları için kolay kolay gelip açılamazlarmış cidden böyle birşey var mı ??:KK51:

bide en komıgi ne bılıyor musun öyle bı aslan kadını gibi cesaretle gözlerinin içine bakamazlar bak 1 yıl oldu hala daha yenı yenı bakıyo gozlerıme:)kı bırak senı sevıyorum aa bugun cok guzel olmusun:)))aksıne bu etegın boyu kısa yok acık olmus bu sınir bozmada üstlerine yok..ruhunu okşamazlar ole senın ona sabah evden cıkarken bugün ne yakısıklı olmusun gibi iltifatlar etmesini bekleme..ama bı arkadasıın dedıgı gıbı hedıye almaya bayılır ve en ıyısını alır oda ole mı gosterır sevgısını bılmıyorum..
bazen yoruluyorum ama o kacan halı bi aslan kadınını fena cekıyo:))hanı varya su bizim tuttugumu koparıcam arzumuz:KK70:D
ama aldatmaları konusunda yok ole bişi dıyolar da ben karışıgım bu konuda

Arkadaslar benim aklim cok karisik.
hoslandigim cocuk aslan ben ise yengecim, yükselenim koc
cok soguk ve geriplanda duruyor. Kimseyle Dogru dürüst konusmuyor. Arkadasinin dedigine göre, biriyle rahat rahat konusmasi icin ona iyice güvenmesi gerekiyormus.
Ben de onun aksine, herkesle rahatca konusurum , ondan daha atilgan ve acigim. Sanki ben aslan o yengec
Acaba ikimizin uyumu nasil olur :/

X