sallanan beşik veya dondolino

canım bizde bu beşik vardı evde kalabalık yapıyo diye jkayınvaldeme yolladım
6 aya kadar kullanılıyo bazı sitelerde 8 aya kadarda kullanılır yazıyo
ama tabi bebeğinin kilosunada bağlı
kraft marka tertemiz canım ben sadece 3 ay kullandım bemim oğlan uzundu biraz bi süre sonra koymadım büyük beşiği kullanıyorum
fiyatı arastur netten istersen biz ozman 190 na aldık şimdi ise 180 ytl piyasada canım
bende sana 90 veririm beğenirsen
araştır bana dön oke

st39065krli2.jpg

w350.png

valla canım nette kratf beşik diye arattır görseller kısmında görürüüsn zaten özellikleri orda yazar ben bişi diyemem ama benim bebeiş 4.350 kg 54 cm doğmuştu 3 ay kullandım 2 ay daha kullanırdım belki ama bi beşik daha vardı evde büyük ona geçtim oyüzden birinden kurtilim dedim 2 beşik birden kalabalık oluyodu

ben yinede san nette buldum bilgileri yazayım sende arastır ama satmak için demiyorum gerçekten rahat ve iy salalnıyo

# Doğum sonrası ilk dönemlerden 8 aya kadar kullanılabilir.
# Bebeğinizin uyumasına yardımcı olan sallanabilme özelliğine sahiptir.
# Tekerlekli olarak sallanmadan, sabit kullanabilme özelliği vardır.
# Tekerlekleri sayesinde ev içi kullanımda kolayca taşınabilme imkanına sahiptir.
# Portbebe ayrılarak ayrıca kullanılabilir.
# İstenildiğinde katlanıp taşınabilir.
# Tekerleklerindeki kilit sistemi sayesinde bir yerde sabitlenebilir.
# İçerisinde pamuklu iç şiltesi ve yastığı vardır.
# Özel fistolu kumaşı ile estetik ve şirin bir görüntüsü vardır.
# Portbebenin üzerine kolaylıkla takılabilen sinekliğe sahiptir
# Portbebe olarak da kullanılabilme özelliği
# Alt kısımda büyük sepet
# Cibinlik

canım sanırım 10 kiloya kadar taşıyomuş buna çok benzyen bi beşikte yazıyodu

en son fiyat bu mu olur canım cok ihtiyacım var ve durumum malum fazla pahalıya gücüm yetmez biraz iskonto yapabilirmisin gercekten ihtiyactan

sen nekadarlık düşünüyodun canım bi orta yol nulalım :)))?aldığım fiyatın yarsını söyledim ama sen bi düşünceni söle

valla en son bende 80 düşünüyodum aşası olmaz yarısındanda aşada söyledim
canımya senide anlıyorum ama ihtiyacın var diye söylemişitim zaten piyasa fiyatları cok daha pahalı
nasip artık ikinci cocuğa durur

elimde var kızım kullandı 1 yasa kadar kızımın dogum boyu 53cm di bir sorun cıkarmadı dılersen güle güle kullan derım
17102007653gv5.jpg

17102007656xx2.jpg

selam benim oğlumda topluydu 7. aya kadar kullandık altta örtüsü var ben diktim hem alçak hem yüksek kullanabilirsin kargo dahil 75 e yollarım dilersen rengide hem kız bebişlere hem erkek bebişlere uygun hoppala ve ana dizi oto koltuğu da var 13 kg ma kadar otokoltuğuda sallanabiliyor hem arabada hem evde gayet rahat kullanılabilir sayfamı gezmeni tavsiye ederim canım

http://www.kadinlarkulubu.com/ikinci-el-esyalar/206670-annebababebekcocuk-icin-ne-ararsaniz-varr.html

:CüvCüv::eek:kaydirigubbakcemile5

X