zr dileyenler ve zr bekleyenler buraya...

E

Elis

Ziyaretçi
niye ozur dilerim kosesi yok..............

eminim hepimizin birilerinden dilememiz gereken bi ozurumuz vardir,

ben basliyim,

ananecim,seni cok seviyorum ama keske daha cok seninle vakit gecirseydim.......seni kaybettikten sonra anladim:a015:

keske her gunumu seninle gecirseydim,beni duyuyosan senden ,ozur dilerim..:a015:.......

Annem,babam..
Öyle çok üzdüm ki sizleri gençliğimde,hatta zaman zaman şimdi de..senağlama
Büyük ihtimalle önümüzdeki günlerde yaşadığım boyunca yaptığım hatalarla sizi üzmeye devam edeceğim..:nazar:
Özellikle evlendikten sonra daha da anladım aile sıcaklığı kelimesinin tam anlamı ile sizlerle yaşadığımı.. Allahım yokluğunuzu göstermesin inşallah..:Saruboceq:
Beni affedin nolur,daha dikkatli olacağım bundan sonra söz!

kardeşimden özür dilerim, ben buluğ çağında onun da çocukluk çağıdayken çok gaddar bir ablaydım. çok içini acıttım; özür dilerim.

annem, babam..
huysuz kızınızın huysuzluklarını onun saçmalamasına verin. bu huyumla çok üzmüşümdür sizi. biliyorum bundan sonra da üzücek elimde olmadan. affedin beni.

kocam; ben sana çok çektirdim. çok çektiriyorum kaprislerimle hala da. ama umarım bir ömür yanımda olur da beni çekersin. ben de senden bol bol özür dilerim...

bundan sonra bol bol özür dilemem gereken durum olucaksa da;
şimdiye kadar olanlar için ben özürümü dileyim.

Annem, babam 28 yaşındayım bu yaşıma kadar 2'şer kere sizlerin sözünü dinlemedim....

şu an olduğu gibi her aklıma geldikçe sessizce ağlarım....

Oysa ki ne kadar haklıymışsınız, şimdi anlıyorum....

Siz benim özürlerimi kabul ettiniz, ama ben sizden sonraki halimi kabullenemedim çok şey içimde kaldı....

Meğer anne baba ne söylerse doğruymuş, bir daha özür diliyorum.....

eşimin ailesiyle beraber oturup,kışın aynı odada oturduğumuz ve sobalı olduğu için kayınpederden,kayınlarımdan utanıp,kızımı bebekken emziremediğim için,özür hemde çookk özür dilerim.hala pişmanlığını yaşıyorum senağlama senağlama.kucak kucağa,beraber olamadık.emzirseydim belkide bukadar sık hasta olmazdı.özür dilerim canım kızım özür.affet beni.
allahım sen ona şifa ver.

özür dilerim annecim;değerini senden sonra daha iyi anladım..senağlama
özür dilerim babannecim(manne derdim ben sana);son anında yanında olamadım..senağlama

ve özür dilerim kocacım;akılsız kafam yüzünden nohut haşlama işini bu saate bırakıp seni kanepede uyumaya mahkum ettim..:çok üzgünüm::tomato:

Olur olmaz şeyleri kafama takıp kendime yazık ettiğim için, değmeyecek insanlara göz yaşı döktüğüm için kendime yapılan haksızlıklara izin verdiğim için kendimden çok özür diliyorum :çok üzgünüm:

Biraz önce gördüm.Bir arkadas >>özür dilerim<< diye bir konu acmis.Bu sayede aklima geldi bizden özür dilemesi gereken kimse yokmu acaba diye.(Kidemli bir pi$kin olarak)
bende acilisi yapayim..6 senelik lise arkadasim sana sesleniyorum.Haksiz yere namusuma dil uzattigin icin özür dile bakem benden....kötükedihüso

konu tekrari ise özür kizlar baktim ama bulamadim.atlamisda olabilirim..

Kendimden özür diliyorum....
Herşeyini harap ettiğim için kalbimden özür diliyorum onca vefasıza ömür çürüttüğüm için gözlerimden özür diliyorum sonu bilinmeyen uzun yollarda ağladığı için,ellerimden özür diliyorum kavradığı haksız elleri haketmediği için..kulaklarımdan özür diliyorum haketmediği sözleri duyduğu için..dilimden özür diliyorum her yüreğim ısındığında her gözyaşın döküldüğünde seni seviyorum dediği için..

dilesin bencede bebeimmm bence mahsuru yok =)))
dile bakem 6 senelık lise arkisiiiiii

bendende kocamm dılesın benıııı 3 yıldır uzdguu ıcın dıle bakemmmmm

benden kımse özür dilemesin bana yanlışı olanı Allaha havale etmişimdir ben zaten.
Alahından bulsun ne diim

bugun çok acımasız gördüm kendimi yawww =)))

Benim lise arkadaşımda dilesin :cigaraşeysi:

Birzamanlar beni arkamdan vurmuştu, bürütüss:mymeka:

görümcemin yaptığı kabalıktan dolayı bir özür borcu var ama.
allaha havale ettim ben onu.

Bana haksızlık eden herkes benden özür dilemesin , çünkü hepsinin icabına öbür dünyada bakıcam nasipse:nazar: Tabi hakkımı yiyenler için...benneyaptımki

Konun için tebrik ederim arkadaşım, çok güzel olmuş a.s.

Aman istemez dilemesinler:1closedeyes:

Hatasını anlayıp özür dileyen insan benim gözümde yücelir..

Bunu yapamayan kompleksli insanlar da beni ilgilendirmiyor zaten..:ecrin_bebek:

yokya kimse dilemesin ben utanırım altan alan görünce ben daha çok alttan alıyorum ezikmiyim neyim

yokya kimse dilemesin ben utanırım altan alan görünce ben daha çok alttan alıyorum ezikmiyim neyim

Haksizlik etme canim kendine.Biz ona eziklik degilde alcak gönüllülük desek..

Son düzenleme:
ben de bana yapılanı allaha havale ederim.bugüne kadar beni üzen herkes toptan özür dilesin ozaman.ama özür dilese de insan aslında iş işten geçmiştir ya .dilese ne fayda.ben de kinciyim galiba .öle derler ama hiç de öle diilim.yapılanı asla unutmam o ayrı

özür dileyince ne oluyor??? bunu özür dilemeden önce düsünecekti!!!

X