oğlum ve ben

cariyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
11
0
51
merhaba arkadaşlar uzun zamandır yoktum eşim öldüğünden bu yana tam9 ay geçti ve biz epey yol katettik desem yalan olmaz en sonunda bağkur işlerini hallettim ve oğlumu da türk kollejinin alsancaktaki kreşine göndericeğim çoğu borç bitti sayılır birtek arsalar kaldı onlarda satılırsa rahatlama olacak bende
sadece oğlum babasını soruyor bazen ne diyeceğimi şaşırıyorum o gitti diyorum çok küçük anlamıyor umarım düzelir herşey lütfen desteğinizi üzerimden çekmeyin hepiniz allaha emanet olun
sevgi ve saygılarımla

canım ALLAH yardımcın olsun zor günler yaşamışsınız umarım bundan sonra çok güzel günleriniz olur herşey gönlünüzce olsun rabbim her zaman yanınızda olsun

Hos geldin yeniden aramiza...Cok sevindim islerinin duzelmesine..daha onceden okumustum yaziklarini...Her ne kadar tanismasakta dualarim seninle...Allah sana guç kuvvet saglik versin ki oglunada destek olasin...Butun islerini Allah denk getirsin her gunun bir digerinden iyi olsun arkadasim....

Cariyem canim merhaba hosgeldin, oncelikle basin sagolsun, Allah sana ve yavruna uzun omurler versin, zor gunler yasamak ve bunlarin birazini dahi atlatmis olmak sana guc versin ne olur, hayat devam ediyor ve sen yavrunla umarim mutlu yarinlar yasarsin, oglun kac yasinda bilmiyorum ama bence gercegi herzaman soylemen en dogrusu, can dostum vardi burada Paris'te esi vefat ettiginde 2.5 yasindaki kiza herseyi anlatti ve kizi simdi 3 yasini gecti ve baba denince babam melek oldu gelmeyecek ama beni cok seviyor diyor, sende zamanla ogluna buna alistir yalan soylemek daha kotu benim fikrim bu, buyudukce eskiyi hatirlamaya baslar ve sana darilabilir niye yalan soyledin diye, anlayabilecegi dille gercekleri anlatmani tavsiye ederim, cok zor bir durum, allah sabir ve guc versin canim, ne zaman istersen destek olmaya hazirim kendini yalniz hissetme olurmu, biz aile gibiyiz guzel gunu paylastigimiz gibi en muhimi boyle zor gunleri paylasabilmek destek olabilmek, mutlu yarinlar sizlerle olsun, sevgilerimle

X