Çok acil kan lazım arkadaşlar bebek için

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
ARKADAŞLAR KAYINVALİDEM ÇAPA ONKOLOJİDE KANSER TEDAVİSİ GÖRÜYOR. DÜN AKŞAM YAININDAYDIM.TESADÜFEN BAHÇEDE BİR AİLEYLE TANIŞTIK. KIZLARI HENÜZ 1 YAŞ 3 AYLIK VE KANSER HASTASI. KAN ARIYORLAR AMA BULAMIYORLAR EĞER KAN GRUBU UYAN VEYA ÇEVRESİNDE TANIDIĞI OLAN VARSA LÜTFEN YARDIMLARINI ESİRGEMESİN BİLİYORSUNUZ Kİ KAN VERMEYENE KAN VERMEZLER. KAN GRUBU B RH NEGATİF NADİR BULUNAN Bİ KAN.

HASTAYI BULMAK İSTEYENLER İÇİN
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇAPA TIP FAKÜLTESİ ONKOLOJİ ENSTİTÜSÜ 3. KAT
ESMA DURAN. HAKKINDAKİ BİLGİM SADECE BU KADAR GİDENLER BANA DA ULAŞIRLARSA SEVİNİRİM. LÜTFEN YARDIMCI OLALIM DOSTLAR.DAHA YOLUN BAŞINDA ÇOK.:enbuyukkk::enbuyukkk:a.s.a.s.

Merhaba Ardayasbu,
Bana kan grubunu buradan bildirebilirsen sadece istanbulda yaşayan ve kan grubu bu olan üyelere mesajı atabilirim. Bu sayede hem daha büyük bir kitleye ve doğru kişilere ulaşmış oluruz.

Not : Anlayışla karşılıyacağınızı umarak bir açıklama yapayım. Bu tür kan ilanlarını genelde yayınlamıyoruz zira genelde mail toplamak amaçlı oluyor. Bu birebir yaşanmış olay olduğu için sorun teşkil etmemektedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Ardayasbu,
Bana kan grubunu buradan bildirebilirsen sadece istanbulda yaşayan ve kan grubu bu olan üyelere mesajı atabilirim. Bu sayede hem daha büyük bir kitleye ve doğru kişilere ulaşmış oluruz.

Not : Anlayışla karşılıyacağınızı umarak bir açıklama yapayım. Bu tür kan ilanlarını genelde yayınlamıyoruz zira genelde mail toplamak amaçlı oluyor. Bu birebir yaşanmış olay olduğu için sorun teşkil etmemektedir.

Ardayasbu kan grubu olarak sunu yazmis:
KAN GRUBU B RH NEGATİF

Merhaba,
İstanbul'da yaşayıp kan grubu B RH (negatif) olan toplamda 375 üyeye ilgili bildirim yapılmıştır.

Umarım sonuç alabilirsiniz...

Merhaba,
İstanbul'da yaşayıp kan grubu B RH (negatif) olan toplamda 375 üyeye ilgili bildirim yapılmıştır.

Umarım sonuç alabilirsiniz...

Neden yalnız kangurubu B RH(-) olanlar:sm_confused:
Üyelerin bir yakınınında verme şansı olabilira.sa.s.

Günaydın Benim kan grubum B Rh (-) ama çapaya gidip verme şansım hiç yok.Keşke bir yardımım dokunabilseydi :çok üzgünüm:

Umarım diğer üyelerden verebilecek olan çıkar.
Kazen çok teşekkür ederim gönderdiğin mesajla haberim oldu.Bugün bi sürü arkadaş görücek ve mutlaka birisi verebilecek.

merhaba benim eşim 0rh + bu grup her grubu kan verebiliyormu verebiliyor diye biiyorum ama tam emin değilim.....

merhaba benim kan grubumda b(rh)- ama gebzedeyim çapaya gidebilmem maalesef imkansız :KK43:((((((((((
umarım mailiniz o taraflarda bulunan arkadaslarımada ulaşmıştır. eminim bu gun içerisinde yardımcı olan çıkacaktır. çok üzüldüm keşke gidebileceğim uzaklıkta bir yer olsaydıda bebişe en azından birazcık katkım olabilseydi. allah yardımcısı olsun. sonuçtan bizide bilgilendirirseniz seviniriz.

0 veriyor AB aliyor diye biliyorum.. ist da olsam yardımcı olmayı isterdim.. ben olmazdım ama en azından bir tanıdık bulurdum kesin. benimki AB çünkü

A rh + kanım keşke istanbulda olabilseydim şu anda umarım acilen bulunur ve acil şifalar bulursunuz .....

evet
benim de gidip verme imkanım yok
.inşallah verebilecek bir arkadaş çıkar
Allah şifa versin

arkadaşlar dün hastaneden geldim anca yazıyorum. bebeklerine kan arayan aile bizim yanımıza uğradı ve siz yokken kan vermeye gelen oldu sizin aracılığınızla gelmiş dedi.çok teşekkür ettiler. arkadaşlar sadece kk ya ilan vermiştim bu çok sevindirici bir durum. aramızda bi isimsiz kahramanımız var ve çapaya gidip o bebişe bir ünite kan bağışlamış. kim olduğunu öğrenmeyi çok isterdim. kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

zaten kk dan da bunu beklerdim canım....
konuyu açtığında mutlaka kan veriliceğine o kadar emindimki....
bende sana ve bebişe kan veren isimsiz kahraman arkadaşıma duyrlılığınızdan dolayı çok ama çoook teşekkür ederim...
bir kez daha anladımki kk gibis yok ve olamazda.....

Arkadaşlar daha önceden yaşadığım ve tecrübem olduğundan söylüyorum
Kan ihtiyacı olduğu zamanlar için en hızlı ve kolay bulma şekli radyo anonsu...İnanın okadar çok duyarlı insanımız varki siz bile hayretlere düşebilirsiniz.Kral fm'de babam için kan anonsu yaptırmıştım numaramı bıraktım ve telefonum susmadı diyebilirim.Avrupa yakasından Anadolu yakasına kan vermek için gelen insanlar oldu hatta şehir dışından bile gelebilceklerini söyleyen kişiler aradı.Lütfen acil kan ihtiyacınızda radyo kanalı ile anons yaptırın ve telefonunuzu arama aktarma ayarlarından kendi numaranıza aktarma yapın ki arayan diğer insanların hatta bekleme imkanı olabilsin

arkadaşlar 0 genel verici diye geçer ama hiç tercih edilmeyen bir uygulama bu.

umarım aranan kan bulunur...

X