Yüzde, Göz kenarında, Ağız kenarında, Yanaklarda ve Boyunda meydana gelen kırışıklık

Canım ben comfort zone nemlendiricisini,ve nemlendiricili peelingini kullanıyorum,benmde cok kuru ve hassas cildim,ve karma:26::26: çok iyi ürünler kullanmalıyızz,canım daha rahat sırt üstü yatmak istiyorsan ayağının altına da küçük bir yastık koy öyle yat ben öyle daha rahat uyuyabiliyorum...

Teşekkür ederim. Birde bu şekilde deneyeyim, sırt üstü yatmaya çalışsamda bir süre sonra yine dönüyorum yüzüstü yatıyorum. Bakım'ımı da LadySubaru sayesinde oturttum. Cildi temizlemek, güneş koruyucu kremle korumak ve nemlendirmek cildin sağlıklı görünmesini sağlıyor. Pahalı ürünlere para vermiyorum. Haftada birde kil maskesi yapıyorum. Konuya göz atmanızı tavsiye ederim. Birde yüz yogası bile var, yani masaj yapmak iyidir, animalinstinct tavsiyelerin için teşekkürler. Arada bende masaj yapmaya çalışıyorum. Zaten kullandığım krem ve yağları sürerken de masaj yaparak sürüyorum. :KK70:

http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...imli-cilt-icin-birebir-hala-kullaniyorum.html

Son düzenleme:
salonların yeni tercihi oksijen kozmetik kızlar. ben cilt bakımı ve güzellik uzmanıyım. her çeşit ürün elimize ulaşıyor. fakat benim tercihim RUS malı olan faberlic oksijen kozmetik ürünleri. hem yaşlanmayı durduruyor hem de fiyat olarak çok uygun. Gençleştirmeye gelince bunu evde kullanacağınız hiçbir ürün yapamaz. sadece yaşlanmayı yavaşlatırsınız. o nedenle yüze yapılan isveç masajı kurtarıcıdır ürünle desteklendiğinde :)

salonların yeni tercihi oksijen kozmetik kızlar. ben cilt bakımı ve güzellik uzmanıyım. her çeşit ürün elimize ulaşıyor. fakat benim tercihim RUS malı olan faberliürc oksijen kozmetik ürünleri. hem yaşlanmayı durduruyor hem de fiyat olarak çok uygun. Gençleştirmeye gelince bunu evde kullanacağınız hiçbir ürün yapamaz. sadece yaşlanmayı yavaşlatırsınız. o nedenle yüze yapılan isveç masajı kurtarıcıdır ürünle desteklendiğinde :)

Canım isveç masajı sert ve orta baskıları olan bir masaj türü,bunu yüze mi uygulamak gerekiyor...haftada kaç gün yapmak gerekir bu masajı ve kaç dk:44: hatta bir arkadaşım argan yağıyla yaptırıyor yüzüne masaj haftada 3 kez 20-25 dk şeklinde...:KK34: ne oranda faydalı acaba???

bu durum kilo ve yaşla ilintili olmayabiliyor tamamen cildin yapısıyla ilgi durumlarda oluyor önüne geçmek ve bu kırışıklıkları halletmek zaman alıyor yeni nesil lpg uygulaması bu işe baya yarıyor hem sıkılaştırıyor hem de özel vakumları sayesinde kırışıkları gidiyor haberiniz olsun.

Yaklaşık 2,5 ay oldu. Sitede yazmıştım zaten. 30 yaşındayım şuan. Şimdiye kadar hiçbirşey yapmamıştım cildime bakmamıştım yani. Dudak kenarlarımdan çeneme uzanan kısımda bile izler belirmeye başlamıştı. O gün cilt bakımına girdim. Yüzüm temizlendi. Ve uzman bana md formulations ürünlerini verdi. Temizleme losyonu - nemlendirici- düzenleyici ve güneş koruyucu. Dediği şekilde kullandım hiç aksatmadım. Çünki düzenli kullanmak gerekiyormuş. Ve ayrıca başka rahatsızlığımdan dolayı 4 aydır düzenli bitki çayları içiyorum. Arkadaşlarım soruyor ışıl ışılsın. Çok sağlıklı görünüyor cildin diye. Kendime göre ne bilim temiz bir cilt dışında çok farkettiğim birşey yok aslında ama. Bu dudak kısmını özellikle farkettim. O aşağı uzanmaya başlayan çizgiler yok şuan. Sanırım onlar sarkmalardan oluyor değil mi? Ama şuan yok. ıllaki md ürünlerinden mi oldu bilmiyorum gerçi başka birşeyde yapmıyorum hafif bir evde peeling ve kil maskesi dışında ama ne bilim. Bana çok iyi geldi bu ürün. Biraz pahalı evet ama memnunum şuan hemde çok. Paylaşmak istedim.

Md nin hangi ÜrÜnlerini kullandın canım yardımcı olursan sevinirim benimde dudak kenarında çizgilerim var çok sinir oluyorum takıntı haline dönüştü iki çizgi kendime güvenimi bile yok etti bu arada 29 yaşındayım

baştan önlem almak lazım yoksa kremler hiçbir fayda sağlamıyor. ben hiç bakamadım o yönden cildime. bazı bölgeleri özellikle kötü görünüyordu. yeni nesil lpg yaptırıyorum çok faydasını gördüm. yüzüm canlandı resmen. görenler de hemen fark ediyorlar. ben de mutlu oluyorum tabi :)

bende arkadaşım için bir şey isteyeyim göz altlarında çok hafif çizgiler var belli belirsiz sizce nasıl bir krem kullanmalı doğal ve iyi bir krem olmalı
bu arada ona hep söylüyorum zamana karşı koyamazsın diye sonuçta kırışıklı denen şey biraz genetik fakötürlerde var tabiki ama bence yaşa pek bakmıyor öyle ki 35 yaşında birinin hiç kırışıklı yokken daha 25 yaşında olmayan birinin kırışıklıgı olabilir doktorların söyledigi gibi şuan kırışıklık için krem felan hepsi hikaye estetik harici dışarıdan sürülen hiçbir kremin etkisi yokmuş hepsi para tuzagı bence herkes kendisiyle biraz barışık olmalı

Son düzenleme:
Benim yakın arkadaşım yurtdışından hindistandan bir şey alıp kullanmıştı inanılır gibi değil 3-4 ay kullandı gözlerime inamadım onu görünce bambaşka bir cilde sahip oldu ne kullandığını söyledi ebay den almış onada başka birisi tavsiye etmiş ama tekrar baktık bulamadık türkiyede hiç bilinmiyor zaten belki bilen birisi vardır NAHİNSE-İ yazıyor üzerinde ama markası değil o elde yapılıyor nette nasıl yapıldığını buldum ama o malzemeleri burda bulmak zor.Bilen var mı? ya da kullanan.

Benim yakın arkadaşım yurtdışından hindistandan bir şey alıp kullanmıştı inanılır gibi değil 3-4 ay kullandı gözlerime inamadım onu görünce bambaşka bir cilde sahip oldu ne kullandığını söyledi ebay den almış onada başka birisi tavsiye etmiş ama tekrar baktık bulamadık türkiyede hiç bilinmiyor zaten belki bilen birisi vardır NAHİNSE-İ yazıyor üzerinde ama markası değil o elde yapılıyor nette nasıl yapıldığını buldum ama o malzemeleri burda bulmak zor.Bilen var mı? ya da kullanan.

Ben o dediğini eczacı bir arkadaşımın önerisiyle 6 ay kadar kullandım gerçekten harika bir ürün gelecek ay tekrar devam edeceğim o kadar krem kullandım pahalı markalar vs. ama bunun yaptığı etki bambaşka.

Ben o dediğini eczacı bir arkadaşımın önerisiyle 6 ay kadar kullandım gerçekten harika bir ürün gelecek ay tekrar devam edeceğim o kadar krem kullandım pahalı markalar vs. ama bunun yaptığı etki bambaşka.
canım,daha ayrıntılı bilgi verir misin? markası,kullanma zamanları,hafif kırışıklıklar için vs..:26:

Arkadaşlar yüz yogası tekniğiyle yüzdeki tüm bölgeler için özel yüz yogası hareketleri var. Bu hareketleri düzenli olarak her gün tekrarlayarak kırışıklıkları ve yüz çizgilerini giderebiliyorsunuz. Cildiniz 5 - 6 ayda sıkılaşıp güçleniyor. Daha dinç ve diri bir yüze sahip olabiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yüz yogası tekniğiyle yüzdeki tüm bölgeler için özel yüz yogası hareketleri var. Bu hareketleri düzenli olarak her gün tekrarlayarak kırışıklıkları ve yüz çizgilerini giderebiliyorsunuz. Cildiniz 5 - 6 ayda sıkılaşıp güçleniyor. Daha dinç ve diri bir yüze sahip olabiliyorsunuz.
Canim sen yüz yogasi yapiyomusun?? Faydasini gördünmü?? Nekadar sürede etkisini gösteriyo??

dogru urunlerı kullanın sorunlarınız azalsın LR yı duydunuz mu aleovera ıcerıklı zeıtgard urunu var cılt temzleme leke azaltıcı mesaj atın detaylı bılgılendırım Cok guzel orneklerı var

X