Saç Uzatma Yöntemleri Anneannemin Sa uzatma forml...

Ben de bu karışımı geçen yıldan beri uyguluyorum.Haftada en az 1 kez.Çok faydalı, hem kırıklarımı onardı hem de saçımı besleyip parlattı.Arındırırken de hiçbir sorun yaşamadım.Yumurta sarısıyla masaj yapıp 15- 30 dakika bekletip hemen yıkıyorum.
Uzamasnda nasil bir farklilik gordunuz acaba:)

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

Çoktandır bu konuya girmiyordum :)
Catgril Merhaba,
Ben bu karışımla ilgili soru sormak istiyorum size. 2 hafta önce saçıma ışıltı yaptırdım yıkarken cila da attılar. Kuruttuktan sonra saçımın rengini beğenmedim çok açık olduğunu belirttim. Onlar da tekrar ikinci bir cila attılar. Saçlarımda kırıklar vardı zaten ama bu işlemlerden sonra uçları kötü oldu. Sizin söylediğiniz muskatlı tarifi yaptım. Şu şekilde:
2 Muskatı rendeledim.
1 tutam (12-15 tane) kuru karanfili bir poşete koydum çekiçle ezdim. Un gibi olmadı ama parçalandı.
Cam kavanoza koydum üzerini geçecek kadar da zeytinyağı koydum ağzını kapattım.
3 gün beklettim. Akşam kuru olan saçıma, saç diplerimle beraber saç uçlarıma kadar sürdüm. Poşetle sardım. Sabah yıkadım.
Yazılanlar gibi müthiş bir koku yoktu ve saçlarım çok yumuşamadı.
4 gün sonra 2. kere sürdüm. Yani dün akşam 2. sini sürmüş oldum. Bu sabah yıkadım koku var ama öyle çok güzel bir koku değil. Ayrıca saçlarımda fazla bir yumuşama olmadı. Herkes ilk denemeden netice almıştı. Acaba ben yanlış ya da eksik birşey mi yaptım.

Lütfen yardımcı olur musunuz?

Bu tarifi de ilk defa duydum.
Yaşadıkça daha neler duyacağız :)
Ama eskiler bilir herşeyin en iyisini.
Bilemiyorum denesem mi?
Aklımda o kadar çok kür var ki hepsini sıraya koyup tek tek mi yapsam yoksa seçip mi yapsam bilemedim? :KK43:
Bu muskatlı tarif saç dökülmesine de iyi gelir mi kızlar? Gelirse denerim kesin.

Bu tarifi de ilk defa duydum.
Yaşadıkça daha neler duyacağız :)
Ama eskiler bilir herşeyin en iyisini.
Bilemiyorum denesem mi?
Aklımda o kadar çok kür var ki hepsini sıraya koyup tek tek mi yapsam yoksa seçip mi yapsam bilemedim? :KK43:
Bu muskatlı tarif saç dökülmesine de iyi gelir mi kızlar? Gelirse denerim kesin.
Canım bütün duyduklarıma okuduklarıma balıklama atlayan ben tabiki bunu da yaptım. Ams bi faydasını görmedim. İllaki faydasını gören birileri olmuştur heralde onlara ne mutlu:)

X