Bütünleşik Tedavi Planı

• Konu Sahibi mayatupbebek
  • Başlangıç Tarihi
M

mayatupbebek

Ziyaretçi
Bütünleşik Tedavi Planı, anne baba adaylarına yönelik incelemelerin ve tedavilerin soruna yönelik ele alındığı, kısırlık tedavisine farklı bir bakış açısı getiren, uluslararası standartlarda hazırlanmış başarılı bir tedavi planıdır.

Öncelikle neden çocuğunuz olmadığı araştırılarak, gerçek kısırlık nedeniniz belirleniyor; ikinci aşamada ise ileri tedavi yöntemlerinden hangisinin ya da hangilerinin sizde gebeliği ve sağlıklı doğumu sağlayacağı tespit ediliyor.

Siz/Eşiniz neden gebe kalamıyor? Tedaviniz neden sürekli başarısız oluyor? Tedavinin başarılı olması için ne yapılması gerekiyor? Sorularınızın cevabı için, Türkiye’de ilk kez Maya’da kullanılan Bütünleşik Tedavi Planı’nı deneyin, yüksek başarı oranı ile tanışın.

her hastayamı yapıyorsunuz bu yöntemı yoksa ısteyen herkese yapıyorsunuz..sızmı karar verıyorsunuz.bütünlesık tedavıye.

Merhaba Nisasum,

Bütünleşik tedavi bakış açısını bütün hastalarımıza uyguluyoruz. Her hastanın kendine has sorunları var, her hastada gidilen nokta aynı olmayabiliyor. Bazılarında sonuna kadar gidilirken bazılarında tedavi daha erken sonuçlandırılabiliyor. Bunu çiftin durumu belirliyor.

Saygılarımla,

benim sorum şöyle anne adaylarına aneligii armagan ediyoruz diye bi kampanyanız var ve bu kampanyaya katılan bütüm adayların kazanmasalarda bu bütünleşik tedavi planından yararlanabilecegimiz yazıyo ben bunun nasıl olucagını merak ediyorum merkezinixe gelip ben kadınlar külübü üyesiyim demek yeterli olucakmı hiç bi ücret ödemiyecezmi ve neler gerekli tahlil filan benim gercekten şuan böle bişeye cok ihtiyacım var bide kazananlar bu siteden mi bildirilecek teşekkürler

benim sorum şöyle anne adaylarına aneligii armagan ediyoruz diye bi kampanyanız var ve bu kampanyaya katılan bütüm adayların kazanmasalarda bu bütünleşik tedavi planından yararlanabilecegimiz yazıyo ben bunun nasıl olucagını merak ediyorum merkezinixe gelip ben kadınlar külübü üyesiyim demek yeterli olucakmı hiç bi ücret ödemiyecezmi ve neler gerekli tahlil filan benim gercekten şuan böle bişeye cok ihtiyacım var bide kazananlar bu siteden mi bildirilecek teşekkürler

merhaba livaza,

Merhaba Livaza,

Maya'da anne ve baba adayına yapılacak incelemeler, testler ve tedaviler bir bütün olarak ele alınır. Merkezimize geldiğinizde tıptaki gelişmelere paralel olarak teşhisi ve tedavisi mümkün olan her üreme problemi ayrıntılı olarak incelenir ve tedaviniz size özel olarak planlanır.

Bugün tıbbın bizlere verdiği bilgiler ışığında artık, kısırlığa (infertiliteye) neden olan faktörlerin 5 ana grupta toplandığını biliyoruz. Günümüzde bu 5 ana grubu tedavi etmek için kullanılan 13 adet ileri teknik bulunmaktadır. Biliyoruz ki, siz veya eşiniz, bebek sahibi olmak için bizimle iletişime geçtiyseniz, mutlaka bu 5 ana gruptan en az birine sahipsiniz.

Bütünleşik tedavi programı tüm bu tetkik ve testlerin yapılması ile ilgili ücretsiz danışmanlığı kapsamaktadır. Çekiliş sonucunda kazanan tahlilimiz kadınlar klübünden ve telefonla aranılarak bilgilendirilecektir.

İlginize teşekkürler, bol şanslar.

X