Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Bebişlere özel dekorasyon..

Teknolog

ŞÜPHECİİ.....
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
7.734
13
img84l.jpg

img18l.jpg

img72l.jpg

img12l.jpg

img90l.jpg
img14l.jpg

img21l.jpg

img19l.jpg

img1l.jpg

.

Duvar lambalarının değişik şekillerde olanları da var. Çocuklarınız karanlıkta uyumaktan hoşlanmıyorsa loş ışığıyla rahsız etmeden onlara biraz güven sağlayabilirler belki.

Son düzenleme:
iikinci mesajindakiler ikeaaa
tanidim onlariii .. :)

noldi ? rengin soldi :p

cok güzeller guzum ama benim bebisimin odasida güzelkine hic mi hic kiskanmadim :jeyyar:

canım bebek yatağı modelleri çok hoş, peki nerden bulabiliriz bu mobilyaları,hangi markanın ürünleri bunlar,nerden alabiliriz?

canım üsttekiler yabancı markalar genelde amaa...büyük mobilyacılarda bulunuyorr biraz tuzlu olsalarda süperler..

Aslında bebek odaları için hazır üniteler düşünülebilir ama bunlar odanızın bazı ölçülerinde sakil durabilir.Bu nedenle eğer imkanınız varsa odanızın kendi şekline ve özellikle bebeğiniz/çocuğunuzun karakter,hobileri ,isteklerine göre genel ve bütün bir konseptle mobilya dizayn ve uygulaması yapılması daha çok tercih edilmeli...bu durumda örneğin ilave dolap ihtiyacınız,ışıklandırmanız filan da karşılanabilir.Bu uygulamalar da sanıldığı kadar pahalı şeyler değil inanın..hazır mobilya fiyatlarına çok yakın çözümler de oluyor...ihtiyaçlarınızda yardımcı olmaya çalışırız...sevgilerimle..XXX Reklam yapmak yasaktir, Iletisim bilgileri silinmistir

Son düzenleyen: Moderatör:
X