Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

aynen öyle canım.fulya açık emarda çektirdim.en fazla 5 dakika sürdü.gitmeden önce çok araştırdım.kimi çok agrılı acılı öldüm bittim yazmış kimi bişey duymadım demiş.benim agrı eşiğim düşüktür ve adetlerim çok agrılı geçer.buna rağmen ben hiç acı duymadım.5 dakikada bitti.hatta öğle arasında gittim çektirdim ve işe geri döndum o kadar basitti benim için.anestezi almaya hiç gerek yokmuş.umarım seninde benimki gibi acısız geçer.
ÇOK SAĞOL YA MORAL OLDU:KK15::KK37: acaba devlet hast. çekiyorlar mı?:KK58:

hsg çekıldım ancak 1 tupum tıkalı dıgerındede sıvı varmış tup bebekte tutmaz dedı doktorum laporoskobi olacakmışım

peki tupler tıkalıysada hamılelık şansı varmı hsg den sonr
canım benim doktordan ögrendigim bu.hatta burada birçok arkadaş yazmış.tüplerim tıkalıymış basınçlı suyla ( bu hsg filminde yapılan olayda ) açıldı falan diye.kiminin hemen açılmamış birkaç deneme yapmışlar.ama sorun çok buyukse ameliyat olunuyormuş malesef :KK43: ama önce hsg ile deniyorlar açılmazsa ameliyat

hiççççç korkma canım.kendini kasanlar sıkanlar acı duymuş daha çok.çekilliyormuş ama gün veriliyormuş galiba bilemiyorum :KK43: ben dedigim gibi özelde çektirdim.
bende özelden randevu aldım canım bursadayım 300 tl indirimli inş. temizdir herkezin de öle cıkar:KK68:

bursa rentıp da çektırdım agrısız acısız mutlaka tavsıye edıyorum zeynep hanım dalında uzman

Çekiyorlar ama sıra oluyor galiba. Hemen randevu vermiyorlar diye biliyorum.

hsg çekıldım ancak 1 tupum tıkalı dıgerındede sıvı varmış tup bebekte tutmaz dedı doktorum laporoskobi olacakmışım
Canım yine de başka bir doktora daha göster bence laporoskopiden önce. İçin rahat etsin.
Korkma, kolay bir ameliyatmış. İnşallah güzel sonuçlanır da bebeğine kavuşursun çabucak :KK68:

Merhaba. Kadın doğum ve çocuk hastanesinde ben rahim filmi çektirmiştim. Hiç para ödemedim. Sadece 3.5 lira ilaç parası ödemiştim. O sırada özel hastaneye de gittim, bana anestezi uygulanmadan 500 lira olur demişlerdi. Tabi bu rakam 1.5 yıl öncesinde böyleydi...

Arkadaşlar merhaba,hsg filminden sonra ilk aydan hamile kalanların oranı çok fazlaymış.benim bat 12 şubat. bakalım bekliyorum kısmet.ama aralık ayında çektiren arkadaşlar aranızda hamile kalan yok mu yaa bu filmden sonra???
Merhaba. ben rahim filminden 4 ay sonra hamile kaldım...

Ben deli cesaretiyle yaptırdım :) deli cesareti diyorum panik atağım var çok emin uzandım ama ilacın verdiği ağrıyı kendimi sıkarak sanırım zirveye çıkardım ve tansiyonumun düşmesine sebep oldum ama bugün yeniden istense anestezisiz yine yaptırırım. Kimileri hissetmedim der bu ağrı eşiğinize bağlı bende kendimi sıkmasaydım her şey daha kolay olabilirdi diye düşünüyorum.

Merhaba. Kadın doğum ve çocuk hastanesinde ben rahim filmi çektirmiştim. Hiç para ödemedim. Sadece 3.5 lira ilaç parası ödemiştim. O sırada özel hastaneye de gittim, bana anestezi uygulanmadan 500 lira olur demişlerdi. Tabi bu rakam 1.5 yıl öncesinde böyleydi...
CNM HANGİ ŞEHİRDESİN BİZİM BURDA ÇEKMİYORLAR DEWLETTE:KK43:

Merhaba hanimlar,bu filmi kendi istegimizle cektirebiliyor muyuz? Yoksa doktor kagidiyla mi gidiliyor nasil oluyor islemler?

Merhaba hanimlar,bu filmi kendi istegimizle cektirebiliyor muyuz? Yoksa doktor kagidiyla mi gidiliyor nasil oluyor islemler?
Cnm doktor istiyor cekilmemizi doktor kagidi yla gidiliyor hsg rahim filmi falan diye kagitta yaziyo ben özel hastanede 350 tl verdim anestezisiz çekildim 5 dk da bitti 2 dk ka lik ağrı oldu sonra geçti hemen ayağa kalktim

Insallah bende isticem hayirlisiyla temiz ciksinda agriya dayanirim.doktoruma tekrar gorunmem gerek dusukten sonra adetlerim bozuldu.hayirlisi olsun hepimiz icin.bende deneyimlerimi paylasirim burda ins..tesekkur ederim canim

Insallah bende isticem hayirlisiyla temiz ciksinda agriya dayanirim.doktoruma tekrar gorunmem gerek dusukten sonra adetlerim bozuldu.hayirlisi olsun hepimiz icin.bende deneyimlerimi paylasirim burda ins..tesekkur ederim canim
İnşallah cnm benim açıktı senin de öyle olur ınsallahh... düşük mu yaptın çok geçmiş olsun Allah hayırlısini versin amin rica ederim cnm

X