düşük mü yapıyorum?

baya606

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
15
0
:çok üzgünüm:arkadaşlar 4 aylık evliyim.adetim 4 gün gecikmişti.belirtiler gebelik gibiydi ama test yapmadım belim çok ağrıyordu.4gün sonra pıhtılı kan geldi.çok açık renkti.hatta pembe sayılacak parça vardı.ertesi günde adetimden az sayılacak miktarda kan gelmesi devam etti.bgn 4.gün ve az az kan devam ediyor.belimde ağrıyor.bu arada kan geldiği 2.gün kan testi yaptırdım sonuc
<0.100 idi.
orda o an doktor yoktu yorum yapmadılar.tekrar doktorada gidemedim çalışıyorum.acaba ne idi bu:çok üzgünüm:fisfisfis

merhaba canım ben daha yeni aranıza katıldım.Bende evlliliğimin ilk ayları senin gibi kanama geçirmiştim acaba düşükmü diye doktora gitdim ve bana tıkalı kanalda kanın beklemesi pıhtı oluşturmuş dedi onun için kendini üzme adetin geçince muhakkak doktora git ben 7 yıldır bebek sahibi olamıyorum sana geçmiş olsunhihoyyyt

baya606 bende düşük yaptım bebegım 1.5 aylıktı yaklaşık önce az kanamam oldu dr bebek kesesını ultrasonda gördü ve sonra düşük gercekleştı kendılığınde pıhtı ile düşük arasında cok fark oluyor resmen bebeğin kesesının incecık damarları gözukuyor ve siyaha yakın oluyor pıhtı ıse damarlı yapı gozukmuyor en azından benımkınde öyle olmuştu ..0.100 gebe değilsin anlamına gelıyor cunku bende gebe oldugumda hormon sayısı okadar yukselmıstıkı dusukte bıle 1 anda 0.100 düşmüyor okadar cok hastanede test yaptırdım kı gebemıyım değlimiyım dıye tabıı bunlar benım yaşadıklarım... ama sen yınede dr tel sor bence bıran önce ....

:çok üzgünüm:arkadaşlar 4 aylık evliyim.adetim 4 gün gecikmişti.belirtiler gebelik gibiydi ama test yapmadım belim çok ağrıyordu.4gün sonra pıhtılı kan geldi.çok açık renkti.hatta pembe sayılacak parça vardı.ertesi günde adetimden az sayılacak miktarda kan gelmesi devam etti.bgn 4.gün ve az az kan devam ediyor.belimde ağrıyor.bu arada kan geldiği 2.gün kan testi yaptırdım sonuc
<0.100 idi.
orda o an doktor yoktu yorum yapmadılar.tekrar doktorada gidemedim çalışıyorum.acaba ne idi bu:çok üzgünüm:fisfisfis

0.100 negatif demektir .yani gebe degilmissiniz zaten.kac yil gecmis siz bu msji yazali.bebisiniz oldu mu sonra merak ettim.girerseniz cvp bekliyorm :)

X