Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Anammm 3 aydir peynir zeytin yumurta uclusunden baska kahvaltilik oldugunu unutmusum :KK70:
Mihlama tereyaginda :KK70:
Krep olabilir ,patates kizartma cocuklar bayilir
Ilk aklima gelenler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sağol mıhlama yapımıyla ilgili daha önceden iyi anılarım yok tuturmak zor .patates kızartıcam biraz, böreği kıymalı kaşarlı yaparım, puaçayıda peynirlii ...

aynen yapmaya yapmaya unutukda çeşitde aklımıza gelmiyor :KK70:

94le başladığım yolculukta an itibariyle 88 e dusmus bulunmaktayim sukur :) bayram plani degisti :) once benim ailem sonra esimin annesi veee sonraaa guneydogu turu :) gelsin kebaplar tatlilar :)))

evet işi bağladım bayramın 1. gün planı belli oldu sabah kahvaltıya kardeşlerim geliyor kalabalık olucaz ne hazırlıyım? bi börek yapıyım peynir çeşitleri bal tereyağ yumurta haşlarım veya sucuklu kırarım biber kızartması domatesli , domates, salatalık varmı artıraaan ???

Menemen olur bence :) bi de ben minik pizzalar yapiyorum tost ekmeginden yapabilirsin :)

Menemen olur bence :) bi de ben minik pizzalar yapiyorum tost ekmeginden yapabilirsin :)

Menemen de olabilir

Arzu' dan sevgiler.

Saoğolun benimde planların an an değişiyor gelecek olan misafirlerim de menüme el atılar. zeytin yağlı biber dolması ve kek de istiyorlar :))) birde hazırlıklarımı bayramın 2. Gününe yapıcakmışım evde oturmayıp deniz kıyısında piknik yapıcakmışız isteyen yüzücekmişte bakalım daha neler istiycekler dolmalarımı birazdan yapıcam ama hamur işlerini yarın akşam yaparım artık....

94le başladığım yolculukta an itibariyle 88 e dusmus bulunmaktayim sukur :) bayram plani degisti :) once benim ailem sonra esimin annesi veee sonraaa guneydogu turu :) gelsin kebaplar tatlilar :)))

Güneydoğu turu güzelmiş inş. sıcaktan çok etkilenmesiniz güle güle gidin gelin :) eğer kendiniz gezicekseniz görmeniz gereken yerleri tavsiye edebilirim meselaaa batmanda hasan keyfi midyatda mor gabrieli pas geçmeyin :)

O kadar alinti yaptim tam gonderecektim gitti :mad::mad:
Gökçecim meyracim listeler icin teşekkürler ellerinize saglik canlarim
Kizlar tebrik ediyorum hepimizi fridacim seni ozellikle :-)
Meyracim kizim getirdi taslari hala da odasinda duruyor :-) sizede iyi eglenceler canim
Ogretmenim sizede iyi tatiller bol gezmeler :KK70:

guzel ozaman:-)

Dafi
Asumanzeynep
Meyra
Gökçe
Yasemin
Frida
Yolcu
Dayko
Bonus
OĞulcuklarım
Nur
Derin
Sözen
Hasibe
ismini atladıklarım kusura bakmasın..:KK71:
Ve uzun zaman en ala paylaşımda bulunduğum tüm +90 arkadaşlarımın bayramını en içten dileklerimle kutluyor hepinizi sımsıkı kucaklıyorum.. yetmiyor bir de üzerine öpüyorum şapşup.:KK66:
kendinize çok iyi davranın güzel insanlar...:KK54:

sagol yenam benim.....
Bende seni kucakliyor, kocaman opuyorum.
Bizde simdi kvlerdeyiz, gunduz geldik.

Herkesin bayrami mubarek olsun!!! Insallah coook guzel vakitler gecirmissinizdir ve gecirirsiniz :)
Bizim burda bayram bitti bile :KK1::KK1:
babamla esim sabah bayram namazina gittiler... onlar gelince annemlere kahvaltiya gittik, amcamlar falan kuzenler hepsi turkiyede... annemlerden sonra esim kizim ve ben carsiya gittik kiza bayram hediyesi 2tane oyuncak aldik :) coook mutlu oldu eve geldigimizden beri onlarla oynuyor
ogleden sonrada babannemle bekar olan amcama gittik bayramlasmaya (beraber yasiyorlar)
ama olsun yinede iyidi :)

supersin canim devam!!!

ayyy kendimle gurur duyuyorum kizlar!!!
dun sadece 1dilim baklava yedim ve tatli olayi bir dahaki bayrama kadar kapandi... o bayramdada sadece 1tane tatli yerim o kadar :))
dun baklava dilimi haric diyet coook iyi gitti :)
bugunde coook iyi gidiyor bugun yediklerim

sabah: sut, 2kasik yulaf, seftali

oglen: salata icinde bir suru sey vardi :) (lahana, yesil salata, renkli biber, salatalik, fasulye filizi)

ara ogun: turk kahvesi

aksam: kisir yapicam :) kendiminki bol yesillikli olur :)

ara ogun elma yerim 1bardak sut icerim :)

merhabalaar inş. hepinizin bayramı gönlünüzce geçiyordur :)

dun sadece 1dilim baklava yedim ve tatli olayi bir dahaki bayrama kadar kapandi... o bayramdada sadece 1tane tatli yerim o kadar :))

oglen: salata icinde bir suru sey vardi :) (lahana, yesil salata, renkli biber, salatalik, fasulye filizi)

gökçe eski motivasyonuna kavuştun tebrik ederim canım listende gayet güzel :KK19:

Günaydın anca 3. Gün yazabildim eski yeni herkesin bayramı kutlu mutlu ve de mübarek olsun.... İnş çok güzel geçiyodur..

Bayramda devam eden mide sıkıntıları dışında açılan bir iştahla sahalardayım..

I love Bonus

Sana gaz verdiğim gün için bende kendimle gurur duyuyorum :KK37:

I love Bonus

Gökçe seni tebrik ederim iradende gurur duymalısın dün malesef ben kaçırdım umarım cumaya kadar toparlarım:KK43:

Arzu' dan sevgiler.

merhabalaar inş. hepinizin bayramı gönlünüzce geçiyordur :)

gökçe eski motivasyonuna kavuştun tebrik ederim canım listende gayet güzel :KK19:

sagol canim :)
insallah 2015e istedigim gokce olarak girerim yani 70kg olarak :) (tabi daha azda olabilir sorun degil :KK1::KK1:)

Sana gaz verdiğim gün için bende kendimle gurur duyuyorum :KK37:

I love Bonus

ayyy bonus alemsin :KK70: ama haklisin gurur duymalisin :KK54:

Gökçe seni tebrik ederim iradende gurur duymalısın dün malesef ben kaçırdım umarım cumaya kadar toparlarım:KK43:

Arzu' dan sevgiler.

sagol canim :) gerci tr de olsam zor olurdu galiba :) burda daha basit oldu... ha bugun 1tane tatli yedim...

Selamun aleykum.....
nabersiniz kizlar;-)
ozledim sizleri....
yazmaya firsatim ancak simdi oldu.
bugun aksam ustu geldik eve kvlerden.
insaallah herkes iyidir....
DAYKO niye hic yazmadin canom......
insaallah iyisindir.
hadi ben simdilik kacar, gorusuruz.
mubarek ramazan ayinida ugurladik bu arada,
rabbim tekrarina kavustursun insaallah.

Kizlar iyi geceler suan girdim eve tatilden dondum. Gozum akio mikrop kapti. Gunes yanigi oldum. Bi de pisik oldum. Burnumdan geldi bes gun. Neyse artik diyete baslayabiliriz yarin :KK66: öpüyorum gudnayt

X