Rüya Yorumları İstihare yorumu

istiare rüyasında yattım ev gördüm içi beyazdı kapısı siyah iki rengi göremek ne anlama geliyor ıkıncı gunde yeşil tarla ve kırmızı halı gördüm nasıl yorumlanır
canım sen bir gün yapmışsın.En sağlıklısı 7 gün yapmak ve sonrasında değerlendirmek ve en güzeli güvenilir vede az çok yorumdan anlayan birine yorumlatmak gerekir.İstersen tekrardan yat rüyalarını ben yorumlamaya çalışırım...

konunun üstünden geçmş tam hatırlayamadım ama erkek arkadaşım için yada iş içindir.bilemedim şuan:KK50::KK50:

Meraba ben sevdiyim adam için istihare yatım evliydik ama kzgndk birbirimize ama evimiz bembeyazdı sonra elimde buyuk bi lisete vardı kendi ismimi ariyordum bulmayordum gozum onun ismine takliyordu ama karşısındaki isim okdar kucuk yazılmıştı ki okuyamyordum ama bi ses bana karşinda senin ismin yazyo diyordu sonra yeşil bi suya giriyordum sudan çknca ustme beyaz bi havlu aliyordm ikinci ruyam ise başka biriyle nişanlanyordum nişanlndm kişinin annesi bana iki kolye veriyordu biri siyah biride kirmiziydi yardmci olurmusunz bana kafam çok karştı

Meraba ben sevdiyim adam için istihare yatım evliydik ama kzgndk birbirimize ama evimiz bembeyazdı sonra elimde buyuk bi lisete vardı kendi ismimi ariyordum bulmayordum gozum onun ismine takliyordu ama karşısındaki isim okdar kucuk yazılmıştı ki okuyamyordum ama bi ses bana karşinda senin ismin yazyo diyordu sonra yeşil bi suya giriyordum sudan çknca ustme beyaz bi havlu aliyordm ikinci ruyam ise başka biriyle nişanlanyordum nişanlndm kişinin annesi bana iki kolye veriyordu biri siyah biride kirmiziydi yardmci olurmusunz bana kafam çok karştı

3 yıldır görüştüğüm bi erkek arkadasım var, ve ilk günden beri hep evlenmeyi dusunduk, babası beni istedi ama babam vermedi, begenmedi onları. 1 yıldır sıkıntı içindeyiz. Sabah namazından sonra Ramazan ayınıda fırsat bilip istihareye yattım. Niyetim "Rabbim eger onunla evlenmem hayırlı ise bana beyaz ve yeşil göster, yok hayırsız ise siyah ve kırmızı. baya dua ederek uyudum. rüyamda 2 tane siyah takım elbise giyinmiş adam benim ellerimi tutmuş yürüyoruz, biri sagımda diğeri solumda,biri kıvırcık diğeri düz saçlı, gece zifri karanlık, sokak lambaları bile tek tük yanıyor, suratıma bakıp sırıtıyorlar, birden korkuyorum beni nereye götürüyorsunuz diyorum, evimizin oralarda bos bir arazi var içinde eskiden kalma yıkık bir kilise var, hep tinerciler olur orda , küçükken korkardım ordan, güya beni oraya götürüyorlarmış, solumda ki diyor ki, seni birazdan öldürecez, ellerinden kurtulmaya calısıyorum, daha sıkı kavrıyorlar ellerimi, yanımdan gecen insanlara bunlar beni öldürecek demek istiyorum sesim cıkmıyor, rüyamdan öyle bir sıçrayarak uyandım ki... hala gün agarmamıstı, ve hala içim titriyor inanın. ben cok üzüldüm böyle bir rüya gördügüme ama lütfen bilen biri yada içine bunları okuyunca bir his dogan biri, bana yorum yapabilir mi?
Allah razı olsun şimdiden.

cnm allah en doğrusunu bilir ama iyi bir ruya değil. hele istihare yaptın ve bu ruyayı gördüysen...genelleme yapmadan söylüyorum, her şeyden önce ailen istemedi ise sonrası hep sorunlu olur zaten... bence ayrılman hayırlı olan ve dua et allaha hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle, gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle die...

cnm allah bilir en doğrusunu ama hissettiğim sevdiğin adam senn evliliğin için hayırlı olcak kişi, olması içinde senn çaban gerekli,ikinci ruyan ise mücadele etmezsen( sevdiğin için) gönül karışıklığın olan biri ile(unutmak için başka birine sığınma durumundan olabilir) nişan yapacak ve hayırlı olmayacak senn için. kalbini dinle gurur da yapma çabanı sevdiğine göster. hayır diyelim hayır olsun ruyan senn için cnm.

Sevgiliniz için istihareyi kullanmayın ya görünen köy kılavuz istemez iyi olan adam zaten yanınızda olur gitmez gitmesi için hiçbi sebep olamaz Allah gerçek yüzlerini gösteriyo millet bi de rüyada tersini görmeye çalışıyo yapmayın Allah aşkına

Kızlar merhaba. Dün istihare namazı kıldım.. Evlilik için.. Bikere daha kılmıştım. İsteme oldugunda yeşil bi halı görmüştüm. Şimdi aramız çok kötüydü. Bunaldık ikimizde aklıma geldi yine yapıyım dedim kararsızlıktan.Rüyamda ne gördüm psikolojisiyle panikle uyandım hiçbirşey hatırlamıyorken birden görüntüleri hatırladım. Bembeyaz bir masada oturuyorduk. Ama yüzlerimizi görmedim ama biz oldugumuzu biliyordum yani. Çevrede birsürü kalabalık sesler ama yüzler yok görmüyordum. Nişanlımın boynunda siyah bi şal vardı bu ne demek ki ya. Okadar korktum ki anlatamam. Anlayan birileri varsa lütfen yazın büyüklerinize de sorar mısınız

Kızlar merhaba. Dün istihare namazı kıldım.. Evlilik için.. Bikere daha kılmıştım. İsteme oldugunda yeşil bi halı görmüştüm. Şimdi aramız çok kötüydü. Bunaldık ikimizde aklıma geldi yine yapıyım dedim kararsızlıktan.Rüyamda ne gördüm psikolojisiyle panikle uyandım hiçbirşey hatırlamıyorken birden görüntüleri hatırladım. Bembeyaz bir masada oturuyorduk. Ama yüzlerimizi görmedim ama biz oldugumuzu biliyordum yani. Çevrede birsürü kalabalık sesler ama yüzler yok görmüyordum. Nişanlımın boynunda siyah bi şal vardı bu ne demek ki ya. Okadar korktum ki anlatamam. Anlayan birileri varsa lütfen yazın büyüklerinize de sorar mısınız
bence 3 yada 7 gün olarak tekrarla istihare namazını çünkü birazda psikolojik olarak çok fazla renk görürsün ben öyle yapmıştım son günkü rüyam doğru çıktı

iyi akşamlar.İki gündür istihareye yatıyorum ilk gün ne gördüğümü hatırlamıyorum.ikinci gün paraşut gördüm,toprak gördüm,okuldayım arkadaşım beyaz penye giymiş ve bende bembeyaz boydan bir mont giydim üstüne pembe bir şey geçirdim.Yorumlayacak olan var mı? istihareden başka çıkış yolum yok.Eski nışanlım için yattım aileler yüzünden birbirimizi yıprattık ve bıraktım.iki sene geçmesine rağman hala onu özlüyorum başkasıyla denedim olmadı.Sevip sevmediğimi bilmiyorum ama çok özlüyorum.herkeste onu arıyorum.İki senedir sürekli aradı yine arıyor? ne yapacağımı bilmiyorum.ailem kesinlikle karşı...
Şu an ne durumdasın merak ediyoruö bende aynıyım

Arkadaşlar banada yardımcı olabilecek var mı?ben birine aşık oldum fakat çok kötü kalbini kırdım ayrıldık, asla affetmicek beni biliyorum ama ben çok dua ediyorum affetsin diye rabbim nasip eder belki bilmiyorum,istihareye yattım dün akşam onu beklemem affetsin diye dua etmem hayırlımı diye, tam uykuya dalmışım sanırım duvarda asılı Türk bayrağı gördüm sonra bianda kendime geldim tekrar uykuya dalmışım bu sefer burnum kanamıştı bir damla elime ve burnumda da kan pıhtısı vardı çok az, şaşırdım hiç acım Yok neden kanadı diye, bide burnum baya güzeldi ya :21:sonra bi otogardaydım ama eski biyerdi artık kullanılmıyordu elimde valizimle arabamı arıyordum bulamadım bir türlü sonra baktım aslında gelmem gereken yerdeymişim zaten şaşırdım ben buraya ne zaman gelmişim diye, bilinç altı mı sıkıntı mı stres mi istihare mi anlamadım yorumlayabilecek olan var mı:KK57::KK57::KK57:

Arkadaşlar banada yardımcı olabilecek var mı?ben birine aşık oldum fakat çok kötü kalbini kırdım ayrıldık, asla affetmicek beni biliyorum ama ben çok dua ediyorum affetsin diye rabbim nasip eder belki bilmiyorum,istihareye yattım dün akşam onu beklemem affetsin diye dua etmem hayırlımı diye, tam uykuya dalmışım sanırım duvarda asılı Türk bayrağı gördüm sonra bianda kendime geldim tekrar uykuya dalmışım bu sefer burnum kanamıştı bir damla elime ve burnumda da kan pıhtısı vardı çok az, şaşırdım hiç acım Yok neden kanadı diye, bide burnum baya güzeldi ya :21:sonra bi otogardaydım ama eski biyerdi artık kullanılmıyordu elimde valizimle arabamı arıyordum bulamadım bir türlü sonra baktım aslında gelmem gereken yerdeymişim zaten şaşırdım ben buraya ne zaman gelmişim diye, bilinç altı mı sıkıntı mı stres mi istihare mi anlamadım yorumlayabilecek olan var mı:KK57::KK57::KK57:
istiharede rüya yorumlanmaz bu kadar sadece gördüğün renkler önemlidir biraz bilinçaltı gibi duruyor rüyan

Merhabaa
Ben kuzenim icin istihareye yattım nisanlisiyla problemleri vardı onun icin hayırlımı diye ve 2 rüya gördüm önce titriyodum rüyamdaheryer karanlıktı sonra nefesim kesilmeye basladı zıplayarak uyandım nefesim kesilerek rüyanin icinde rüya gördüm daha sonra tekrar basimi yastiga koydum uyudum bu sefer babannemi gördüm siyah elbise beyaz basortusu vardı ve markette kasap reonunda calısıyodu bende calisiyodum birlikte babannem boynuna kırmizi turk bayragi takmisti ve ben bunu hep boynumda tasıyıcam felan diyodu tam hatrlamiyorm orayi ama bayragi gosteriyodu hep onunla ilgili konisuyodu sizce bu istihare rüyasınin anlamı nedir şimdiden tesekkürler

X