Hamilelik belirtileri?

daphneIsLife

..hem uzak hem yakın..
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
2.679
7
40
umarım mesajımı doğru yere yazıyorumdur.. tecrübeli bayanlardan yardım rica ediyorum..
5,5 yıllık evliyim. 4 aydır bebek düşünüyoruz. dr.a ön muayenelerimi oldum, sorun yok. bu ay daha bilinçliydik öncekilere göre. bir önceki adet bitiminden sonraki 11.ve 22.günler arasında 2 günde bir ilişkiye girdik. normalde 24.-27.günler arası her ay regl olurdum. bu ay ilk kez 30.güne girdim ve hala yok. bugün göğüs uçlarım acımaya başladı ve 4-5 gündür fazla uykum geliyor. ama psikolojik midir? hamile miyim? anlayamadım ve beklemesi çok zor. bu arada ilk geciktiği gün test yaptım negatif çıktı ama sanırım erkendi. 10 gün beklemesem, ne yapabilirim? ne önerirsiniz? daha erken öğrenme şansım nasıl mümkün? çok tşk.ler :eek:

canım inşallah kısa zamanda hamile kalırsın.
ben hiç hamile kalmadım ama 7 aydır bilinçli bi şekilde uğraşıyorum.
ama bana pek hamilelik belirtisi gibi gelmedi. bence hemen gidip kan testi yaptır hamile değilsende en azından üzüntüden hemen regl olursun. çünkü öbür türlü insan stres yaptıkça regli daha da gecikiyo. biliyosundur, üzüntü regli getirir, stres geciktir..
ama inşallah yanlış düşünüyorumdur da hamilesindir. test yaptır hemen bizede haber ver merakta bırakma :)

İçerik nedeniyle "Hamilelik Belirtileri "bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

X