Aşılama Yumurta takibi...

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

kedilalesi

bebiko Italiano-2
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
873
10
arkadaslar bu ay sonuna doğru ilk asılamam yapılacak.adetimi bekliyoruz. ama yumurta takibi sırasında muayene olunuyormu. yani o yumurtalar nasıl takip ediliyormu.ultrason karından mı kullanılıyor. malum adetli olacağım ve daha önce adetiyken hiç muayene olmadım ve biraz gerilmeye başladım şimdiden. beni aydınlatırsanız sevinirim...

adetliyken muayene alışman lazım canım. aşagıdan ultrasonla yumurtalara bakılıyo, sayısına ve boyutlarına...

gercekten mi yaaaa:KK43: inanamıyorum, inamak istemiyorum:KK43: ben o kadar emindim ki sadece karından bakıldığına:KK43:peki ultrasondan başka dr. kendis alttan muayene yapıyormu ? şimdiden hazırlayayım kendimi şok olmayayım sonra :KK43:

buketim slm cnm galıba aynı zamanlarda aşılama olucaz bnm adetım yenı bıttı we tekrar geldıgı gıbı başlıcaz bana merıonal werdi cnm yumurtaları buyutmak için sana ne werdi
walla ne yalaln söölim bende cok tırsıyorum adetlıyken yani ama dr lar alışıktır bıze zor gelir hoş 5 ay ztn normal yumurta takıbım yapıldı alıştm ama adetlıyken daha cok utanır insan yani allah yardımcımız olsun cnm we inşllah gelmez adetınde hamiş olmus olursun

gercekten mi yaaaa:KK43: inanamıyorum, inamak istemiyorum:KK43: ben o kadar emindim ki sadece karından bakıldığına:KK43:peki ultrasondan başka dr. kendis alttan muayene yapıyormu ? şimdiden hazırlayayım kendimi şok olmayayım sonra :KK43:

doktor eliyle muayene etmiyor canım sadece alttan o ultrosonla yumurtalara bakıyor. Hayırlı olsun aşılaman. iyi haberlerini alırız inşallah.

evet bende dun gittim adetin 3. günüydü. o muayne masasında yerin dibine girdim resmen :KK43: bide benim dr erkek aman allahım adamda bi aratlık bende utanç diz boyu ama napalım onların işi bu . bende oreyı vagina olarak değil tamir edilecek bir makina olarak görüyorlar dır, yani en azından ben boyle düşünüp kendimi telkin ediyorum... ama alışmamız lazım haklısınız. çünkü ilk yumurtlama takıbınde tutacak diye bir şey yokmuş. banada klomen verdi haftaya vumartesi tekrar gidicem eğer büyümüşse çatlama iğnesi yapar sanırım. allah hepimize sabır versın kızlar istanbul pendik tarafındaysanız medet beye giden tavsiye ederim.

buketim slm cnm galıba aynı zamanlarda aşılama olucaz bnm adetım yenı bıttı we tekrar geldıgı gıbı başlıcaz bana merıonal werdi cnm yumurtaları buyutmak için sana ne werdi
walla ne yalaln söölim bende cok tırsıyorum adetlıyken yani ama dr lar alışıktır bıze zor gelir hoş 5 ay ztn normal yumurta takıbım yapıldı alıştm ama adetlıyken daha cok utanır insan yani allah yardımcımız olsun cnm we inşllah gelmez adetınde hamiş olmus olursun

canım benim sağolasın. yaklasık 10 gün önce hsg cekti dr.muz. sonrada adetinin 2. günü gel tekrar dedi. ilaç falan hiçbişey vermedi.ayın 23 ü gibi adet olcam. ama bu ilaç meselesi kafama takıldı yarın arayıp sorayım bari doktoruma

doktor eliyle muayene etmiyor canım sadece alttan o ultrosonla yumurtalara bakıyor. Hayırlı olsun aşılaman. iyi haberlerini alırız inşallah.

canım benim eminsin dimi elle muyene falan olmadığına. cünkü cidden cok geriliyorum ve herseyi önceden bilip gitmek de fayda var orada şok olmamak için.tesekkürler canım:a015:

canım benim sağolasın. yaklasık 10 gün önce hsg cekti dr.muz. sonrada adetinin 2. günü gel tekrar dedi. ilaç falan hiçbişey vermedi.ayın 23 ü gibi adet olcam. ama bu ilaç meselesi kafama takıldı yarın arayıp sorayım bari doktoruma

canım zaten bu aşılama öncesi olan iğneler genelde adetın 2. gununden sonra başlıyomuş belki gıttıgınde sööler ne kullanman gerektıgını ben bıkaç ay ara wermiştim cnm sonrada dr 4. gününde gıttım we cok geç olmustu o yuzden şimdi şubat 11 gibi falan adet olcm o zaman 2. günü başlıcak tedawiye tatlım sen benden önce olucan aşılamayı canım inş hayırlısıyla olur senın bebiş haberini alırız

canım zaten bu aşılama öncesi olan iğneler genelde adetın 2. gununden sonra başlıyomuş belki gıttıgınde sööler ne kullanman gerektıgını ben bıkaç ay ara wermiştim cnm sonrada dr 4. gününde gıttım we cok geç olmustu o yuzden şimdi şubat 11 gibi falan adet olcm o zaman 2. günü başlıcak tedawiye tatlım sen benden önce olucan aşılamayı canım inş hayırlısıyla olur senın bebiş haberini alırız

canım insallah yaaa. güzel dileklerin için teşekkürler. ee artık bir an önce hamiş olalım hepimiz dimi am ? yas geldi 31 e. senin yas kac bu arada?Şeniz

cnm ben 22 yaşındayım 2 yıldır istıoz 2.5 yıllık ewlıyım cnm siz ne zamandır istıonuz cnm

ah cnm saol gencim ama bu sıkıntı beni baya yaşlandırdı gibi hissediyorum cnm malesef we stresten cok aşırı saclarım dökülüyo bu konuda bılgısı olan warmı dr sordum ilaçlarla alakalı diildir stres dedi bnm gibi stres yapan we saçları dökülen warmı arkadaşlar

ah cnm saol gencim ama bu sıkıntı beni baya yaşlandırdı gibi hissediyorum cnm malesef we stresten cok aşırı saclarım dökülüyo bu konuda bılgısı olan warmı dr sordum ilaçlarla alakalı diildir stres dedi bnm gibi stres yapan we saçları dökülen warmı arkadaşlar

canım sen niye bu kadar stres yapıyosun ki. bırak başkaları yapsın . mesela biz:) eşim 36 ben 31 yasındayım. di mi ama ? bak biz rahatız.sende rahat ol. eğer bebek sahibi olmak alnımıza yazıldıysa nasıl olsa olacak bu iş. ama yoksa bööle bişey çatlasak da olmaz. Allah hayırlısını versin.Tecrübelerime dayanarak söylüyorum kiz bu hayatta fazla iddalı olmayacaksın. tammamı sekercim? olumlu düşün rahat ol, öptm:)

canım sen niye bu kadar stres yapıyosun ki. bırak başkaları yapsın . mesela biz:) eşim 36 ben 31 yasındayım. di mi ama ? bak biz rahatız.sende rahat ol. eğer bebek sahibi olmak alnımıza yazıldıysa nasıl olsa olacak bu iş. ama yoksa bööle bişey çatlasak da olmaz. Allah hayırlısını versin.Tecrübelerime dayanarak söylüyorum kiz bu hayatta fazla iddalı olmayacaksın. tammamı sekercim? olumlu düşün rahat ol, öptm:)

haklısn cnm ama ben 22 yasındayım eşim 25 yaşında buna ragmen olmaması daha cok strese sokuo beni canım tabiiki cnm alnımıza yazıldıysa olucak umarım yazılmiştı r we en kısa zamanda hepimiz hamiş oluruz saol cnm haklısın aslında ya önümde daha cok zaman war ama bı yandan da zaman gecio yani insan kendini motiwe etmek istedıkten sonra olur aslında her zaman pozitif düşünmek lazım ümidi yitirmemek lazım canım *öptüm*

adetliyken muayene alışman lazım canım. aşagıdan ultrasonla yumurtalara bakılıyo, sayısına ve boyutlarına...

adetliyken ilk muayenemi yaklsaık 12 gün kadar önce oldum. elbette biraz gerildim ama sağolsun dr.um seker gibi bir insan. beni cok rahatlattı,cok kibar ve acıklayıcı bir dr.tahminimden cok daha rahat ettim sağolsun.

ayy kızlar bi de bir salaklığımı anlatayım size dr.la ilgili: yaklasık 1,5 ay kadar önce hsg cekti,cekim sonrası anestezinin de etkisiyle dr. bey nolur bizi bırakmayın demişim yaaaaa bu ne salaklıktır yaaaa:KK43: sen paradan haber ver, basarsan parayı niye bıraksın ki:) ayyy aklıma geldikçe cok utanıyorum

Arkadaşlar merhaba ben bugün doktora gittim klomen ve dostinex verdi doktorum haftaya tekrar çağırdı yumurtlama olup olmadığına bakıcak çok korkuyorum inşallah herşey yoluna girer okadar istiyorum ki bir bebişimin olmasını Allah isteyen herkese versin inşallah:senağlama

X