Kahverengi leke?

Mathilda_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
79
0
Kızlar adet günün de kahverengi lekelenme görüp bir kac gün sonra hamile kaldığını öğrenen var mı?Yani hamile olup da gününde kırmızıya dönük kahverengi lekelenme gören var mı?Sonradan beyaz akıntı gelme ihtimali var mı acaba?

Kızlar adet günün de kahverengi lekelenme görüp bir kac gün sonra hamile kaldığını öğrenen var mı?Yani hamile olup da gününde kırmızıya dönük kahverengi lekelenme gören var mı?Sonradan beyaz akıntı gelme ihtimali var mı acaba?

merhaba canım..benim adetime daha 2 hafta var ama bu sabah kahverengi lekelenme vardı..ben dayanmadım ve biraz önce kan testi yaptırdım..sonucu alınca yazarım..ama sen de test yap..günün geçtiyse bekleme :1hug:

merhaba canım..benim adetime daha 2 hafta var ama bu sabah kahverengi lekelenme vardı..ben dayanmadım ve biraz önce kan testi yaptırdım..sonucu alınca yazarım..ama sen de test yap..günün geçtiyse bekleme :1hug:

Benim günüm gecmedi malesef :KK43: tam günümde geldi kahverengi leke ..Hayırlısı..
Testinin sonucu insallah pozitif cıkar canım..

Benim günüm gecmedi malesef :KK43: tam günümde geldi kahverengi leke ..Hayırlısı..
Testinin sonucu insallah pozitif cıkar canım..

canım çok erken yaptırdım negatif çıktı .. 2 hafta sonra yine yaptırcam..hayırlısı..hadi bakalım inşallah beraber hamile oluruz :CüvCüv:

canım çok erken yaptırdım negatif çıktı .. 2 hafta sonra yine yaptırcam..hayırlısı..hadi bakalım inşallah beraber hamile oluruz :CüvCüv:

Amiin insallah ama ben cok ümitsizim çünkü tam herzamanki gününde her zamanki sekilde lekelendim..
Ama nedense midem falan bulanıyordu biraz umutlanmıstım demekki psikolojikmiş :KK43:

arkadaşlar benimde aynı şekilde çok az kan geldi ben adet oldum sandı şimdide kahverengi koyu akıntı geliyor çok değil ama az az ne şimdi bu ya olacaksam olsam bari

Evet ben de bu konuda bilgiye ihtiyaç duyuyorum.Benim de normal adet günümden iki gün önce arkadaşların ifade ettiği gibi kahverengi bir akıntı geldi.Az miktarda.Bu hafta içerisinde ishal de olmuştum.Bağlantılı mıdır artık,yoksa psikolojik bir durum mudur bilmiyorum.Yardım eder misiniz?

Konuyu açan arkadaşa da teşekkürler.

Umarım kimsenin hevesi kursağında kalmaz...

arkadaşlar benimde aynı şekilde çok az kan geldi ben adet oldum sandı şimdide kahverengi koyu akıntı geliyor çok değil ama az az ne şimdi bu ya olacaksam olsam bari

Canım insallah beyza dönerse kanama olmadan o zaman umut var demek..
İnsallah hepimizin öle olur..

Evet ben de bu konuda bilgiye ihtiyaç duyuyorum.Benim de normal adet günümden iki gün önce arkadaşların ifade ettiği gibi kahverengi bir akıntı geldi.Az miktarda.Bu hafta içerisinde ishal de olmuştum.Bağlantılı mıdır artık,yoksa psikolojik bir durum mudur bilmiyorum.Yardım eder misiniz?

Konuyu açan arkadaşa da teşekkürler.

Umarım kimsenin hevesi kursağında kalmaz...

Önemli değil canım..Benimde kafam bu konuda cok karıstı..
İnsallah sorumuza cevap buluruz..

arkadaşlar bana yardım lütfen ya benim adet günüme bir hafta var ve iç çamaşırımda hafif kahverengi leke oldu hamile olup olmadığımı merak ediyorum sizce ne yapmalıyım test yapsam şimdiden belli olurmu?
:KK14::KK43::KK59::84:

benim de kafam çok karışık. sat 11 mayıs, 22 mayısda açık kahve lekelenmem oldu, yerleşme kanaması zannettim ama daha erkendi, araştırınca yumurtlama gününde de lekelenme olabileceğini okudum, 1 gün sürdü ve benim başıma ilk defa geliyordu. bugün de kasığımda ağrı ile birlikte lekelenme tekrar oldu. herhalde adet olacağım, çünkü 2 ay önce de kimyasal gebelik geçirdim ve kahverengi lekelenme adete dönüştü, bir de annem bir düşük yapan hep yapar dedi:KK43:(((

mrb ben yeni üyeyim.benim adet günüme 5 gün kala kahverengi sıvı gelmeye basladı damarlı gibi sanki ve kasıklarımda siddetli bi sancı wardı 1-2 saat sonra kahverengi sıvı geldi 3 gündür durmadan geliyor adet günüme 2 gün var beklesemmi doktoramı gitsem bisey varmıdır cok korkuyorum..bu arada 22 yasındaym ilk defa oluyor.bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olun..

Ben de aranıza yeni katıldım.14 haftalık hamileyim.2 gün önce çok az kahverengi akıntı geldi.sabah kalktığımda iç çamaşırıma biraz daha sürülmüştü. Doktorumu aradım ve dün için gelmemi ve bebeğin kalp atışlarını dinleyelim dedi. hemen gittik. Çok şükür bir sorun olmadığını ama yinede dikkatli olmam gerektiğini söyledi.bebeğin yerinde ya da kalp atışlarında bir sorun yokmuş.ilaca gerek yok şimdilik dedi. ama ben yinede çok korkuyorum ve ister istemez moralim çok bozuldu. başından buna benzer şeyler geçmiş ve atlatmış arkadaşarım varsa anlatırlarsa yaşadıklarını inanın çok rahatlıyacağım.şimdiden teşekkür ederiim...

benimde adetime 5 gün kala yani dün kahverengi leke gördüm nedenini de bilmiyorum

X