stanbul avrupa yakasnda yemekli dn

kanaryaprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
105
0
merhaba,
siteyi yeni keşfedenlerdenim. keşfeder keşfetmezde ilk iş üye oldum :) ben şu anda nişanlıyım. nişanlımla mayıs ayı gibi evlenmeyi planlıyoruz. düğünümüzün yemekli olmasını istiyoruz. istanbul avrupa yakasında 600 kişilik bir yemekli düğün yapabileceğimiz bir yer arıyoruz. şöyle fiyat olarakta makul önerebileceğiniz bir yer varsa yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

canım 600 kişilik demişsin, birde makul demişsin işte bu çok zor... böyle bir yer bulman belki zor olabilir ya fiyatı gözden çıkar yada kişi sayısını azalt. 300 kişilik, Baltalimanı Polis Moral Eğitim Merkezi çok şık bir yer benim ki orada oldu oyüzden güvenle tavsiye edebilirim.

Sanada çok kolay gelsin.a.s.

Vallahi bende cok baktım ama 10.000-11.000 i buluyor
ama yinede bi sor arayıp
florya tesisleri var çok güzel

biz geçen yıl düğün mekanlarına bakarken kişi başı 40-50 ytl arasıydı fiyatlar.
yani 600 kişi diyorsan baya yüksek rakamlar cıkıyo ortaya.zaten ben 40-50den aşağı kişi başı yemeli bir düğün yapacak biyerin oldugunu sanmıyorum

Buda cok güzel bir adres kizlaaaaarrr

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
canım 600 kişilik demişsin, birde makul demişsin işte bu çok zor... böyle bir yer bulman belki zor olabilir ya fiyatı gözden çıkar yada kişi sayısını azalt. 300 kişilik, Baltalimanı Polis Moral Eğitim Merkezi çok şık bir yer benim ki orada oldu oyüzden güvenle tavsiye edebilirim.

Sanada çok kolay gelsin.a.s.

canim benim nette hic bir bilgi bulamadim baltalimani poisevi ile ilgili... belki bana yardimci olursun? görüntü fiyat organizasyon?

inanamiyorum ya..nasil yemekli ymeksiz dügün ayirimi yapilabiliyor.
dügünler orada kac saat sürüyor sormasi ayip?
bizim burada 17-23 arasi...ve dogal olarak insanlari evlerine ac göndermiyoruz. uzaktan gelen var, isten gücten gelenler var..ben dügünümden cikip disarda yemek yemelerini istemem, midelerine de kuruyemisi tiksinlar istemem acikcasi.

bizim buralarda erkek cocugu dogar dogmaz o cocugun gelecegi düsünülür ona göre para konulur kenara...en at 15bin eur! ( 30bin tl!!) gözden cikarilir bir dügün icin...
zaten atilan paralardan yaridan fazlasini karsilamis oluyorsun

ben sevgilimle seneye evlenicem de nasil olacak valla bilemiyorum...500-600 kisiy bulur, azten salonlar cok alcak resimlerden baktigima göre, kapali havasizdir da...yemeksiz bide nasil olur hic tahmin edemiyorum simdiden strese girdim

inanamiyorum ya..nasil yemekli ymeksiz dügün ayirimi yapilabiliyor.

canim benim parasizliktan bazilari gelinligi bile gözden cikartiyor yada dügün falan bile yapamiyor herkezin maddi durumuna saygi göstermek gerekir yorumun cok gereksiz o yuzden orasi burasi ayni degil insanlarin maddi imkanlarida ayni degil tabiki gönül ister en güzelini ama olmayinca olmuyor yadirgamaya gerek yok

Merhaba,

Ben de Baltalimanı Polis Moral Eğitim Merkezi ile anlaşmak üzereyim. Maalesef web siteleri çalışmıyor ve hiç gerçek referansa sahip değilim. Düğününüz hakkında bilgi ve mümkünse fotoğraf rica edebilir miyim?

Özellikle canlı müzik ve yemek kalitesi ile ilgili tereddütlerim var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba,

Ben de Baltalimanı Polis Moral Eğitim Merkezi ile anlaşmak üzereyim. Maalesef web siteleri çalışmıyor ve hiç gerçek referansa sahip değilim. Düğününüz hakkında bilgi ve mümkünse fotoğraf rica edebilir miyim?

Özellikle canlı müzik ve yemek kalitesi ile ilgili tereddütlerim var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

canım anlaştınız mı acaba?bizde düğünümüz için yer bakıyoruz?acaba size maliyeti ne oldu yada kişi başı nekadar fiyat verdiler?

X