Gelinlik Modelleri Küçük göğüslülere ne tür gelinlik olur?

K

kaynanazede

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kaynanazede
Arkadaşlar forumda eklediğiniz süper gelinlik modelleri var ama benim göğüslerim çok küçük ve baktıklarımın hepsini doldurmayacak gibi. Tavsiye edebileceğiniz modeller nasıl? ve gelinlikçiler bu duruma çare bulabiliyorlarmı?

arkadaşım gelinliğin altına giyeceğin iç çamaşırı varya.artık sütyen veya jartiyer tarzı orası sana kalmış.işte onun içine sünger koyuyorsun.böylece göğüslerin olduğundan daha büyük görünür ve istediğin gelinliği alabilirsin.bu süngeri nerde bulcam dersen! eskimiş tam silikonlu sütyeninin silikon kısmını kes ve o gün giyeceğin iç çamaşırının içine yerleştir.

Arkadaşlar forumda eklediğiniz süper gelinlik modelleri var ama benim göğüslerim çok küçük ve baktıklarımın hepsini doldurmayacak gibi. Tavsiye edebileceğiniz modeller nasıl? ve gelinlikçiler bu duruma çare bulabiliyorlarmı?

gelinliğin göğüs kısmına dolgulu sütyen dikiyolar adı herneyse işte hihoyyyt

benim de öyle oldu çok güzel durdu kaydirigubbakcemile2

ay bende cok merak ediyorum bu kücük gögüslere nasıl gelinlik bulucam :emir_bebek:

canım gelinliğin içine giyeceğin çamaşıra sünger koyuyorsun merak etme,küçük göğüslülere straptez güzel gider demişti gelinlikçim

straples çok güsel olur bol süngerli çamasır giyersin içine kaydirigubbakcemile2
nikkin çok güldürdü kıs beni :icecream
:

Ah ahh bende bu konuda muzdaribim küçük göğüs ince bel napacağız bilmiyorum.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Kesinlikle straplez bir gelinlik yakışır cnm ,hiç araştırma.
Ben de istiyordum ancak hem gögüsler büyük hem de kilo fazlalıklarım gögüslerin yanından fışkırıyor :)))))))Dolayısıyla öyle yaptıramadım

tatlım bu cok hos olmus :lepi:

insallah kendimize uygun yakışan gelinliği bulabiliriz kaydirigubbakcemile3[/FONT][/COLOR]

Son düzenleme:
canım gelinliğin çok güzelmiş. Straplezin kullanışı zor diyorlar
her an düşecek gibi oluyormuş doğru mu? Straplezi bende düşünüyorum ama böyle bişey duyunca soğudum

Son düzenleyen: Moderatör:
canım gelinliğin çok güzelmiş. Straplezin kullanışı zor diyorlar
her an düşecek gibi oluyormuş doğru mu? Straplezi bende düşünüyorum ama böyle bişey duyunca soğudum

evt hep öyle söyleniyor..bir an düşünüyosun ne yapsam diye..ben gizli yedek askı bile yaptırdım kaydirigubbakcemile3

ama hiç kıpırdamadı bile..güzel dikilirse sorun olmuyor hihoyyyt

X