philips ütü mü? tefal ütü mü?

hangi ütüyü tercih edeyim?

• Ankete Katılan
    329
bütün yazılanları okudum phılıps te karar kıldım bende fakat şu iyonik buhar olayı istediğim modelde yok daha düşük bir modelde var :KK43:

ben daha önce phlips ütü kullandım yere düşmekten bozuldu çokta memnundum,yeni ütüyüde tefal alayım dedim daha iyi dediler,200 liraya aldım hiç tavsiye etmem buharını ütünün ışığı açık olunca veriyor,ışık kapanınca kuru kuru ütülüyorum,memnun değilim ütüm bozulunca tekrar phlips almayı düşünüyorum..

tefalin ütüsü sağlam olmuyor..philips kullanıcsı olarak tavsiye ederim..

Suan evde kullandıgımız philips ama ceyızıme tefal aldım.
philipten memnunuz tefaldende sıkayetımız olacagını sanmıyorum:26:

philipshs0.jpg

benim de çeyizime aldığım ütü senin eklediğin ütüden:KK24: kullanıcı yorumlarında çok araştırarak aldım.yaklaşık 1 ay boyunca bu ütüyü araştırdım desem yeridir.Ütü yaşantımda çok önemli.ve tabiki fonksiyonlu bir ütü masası da lazım:KK17: kardeşime de philips'in azur serisinden almıştım.Neredeyse bir yıldır kullanıyor.Buharını beğeniyor ama çok fazla su tüketiyor demişti.Bu yorumu beni etkilemedi,buharı çok olsun da bu yeterli.çünkü özellikle kışlık bluzları,mantoları sadece buharla ütülüyorum,bu yüzden özellikle tercih ettim.

Philips Energy Care almak üzereyim sanırsam :26:
Kayınvalidem Tefal de ısrar ediyor, annemle ablam Philips de :KK53:

Ben de 3 yıldır Philips kullanıyorum gerçekten çok çok memnunum, annem tefal kullanıyor ama hiç memnun değil o da Philips alacak :KK64:

Philips Energy Care 3620 Aldım, geldim eve kullandım, çok ta beğendim.:KK31:
Dakikada 100 gr buhar çıkışı, 2400 Watt.

Esnek tutma yeri, uygulanan basınca göre buhar çıkışını ayarlayıp enerji tasarrufu sağlıyorrr :KK9: :KK53:

8 aylık evliyim annemin evinde tefal kullanıyorduk evlenince eşim philips almak istedi şimdi onu kullanıyorum ama tefalden daha memnundum buruşuk açma açısından değil tabanı daha güzel kayıyordu ütü yaparken dediğim gibi genel olarak aynı

4 yıldır tefal kullanıyorum arıza yapmadı çok düşmesine rağmen ama ilk kullandığımdan bu yana güzel ütülemüyor kırışık kalıyor philips alıcam ama hangi modelini alsam bilemiyorum

dört yıldır tefaL kullanıyorum ,,ben memnunum....bi sorun yok....

Tefal güzel ütülemiyor, kırışık açmıyor.

Ütülüyor diyen Philips kullansın bir kere, aradaki farkı görsün.

ben kesinlikle philips diyorum ütü dışında diğer ev aletlerimde philips ve çok memnunum

ben onceden tefal kullanıodum sımdı phılıps azur aldım. tefal kesınlıkle daha guzel kayıyor. buhar konusunda aynı zaten. phılıps bıraz daha hafıf.
ama bence tefal daha guseldı. bu bozulursa kesınlıkle tefal alacagım. tefalle utulemek daha kolay.

X