miyomu olanlar...

Kumrusumru

Nirvana
Pro Üye
9 Temmuz 2008
1.854
2.520
mrb arkadaslar ben dün adetımın falza oldugundan dolayı hastaneye gittim ve rahmın arka duvarında 2 cm capında miyom oldugunu soyledı bırde rahıme gıden kanallardada bır kalınlık oldugunu soyledı.ameliyata gerek olmadıgı soyledı.ultrasonda anlayamadı..bekar oldugu ıcınde vajınadan bakamadı..ılerde sorun cıkarır mı dıye sordugumda net bır cevap veremedı.yanı ılerde bebek ıstedıgım zman bu mıyombenneyaptımki bana sorun cıkarır mı? bebek olmasına engel olur muu? bılen arkadaslar varsa cvp verırlerse sevınırım..

olmaz canim merak etme cunki bende cikti 2cm ben evliyim benimkide ayni rahmin arka duvarindaymis ve 6 ayda bir kontrole gidiyorum ve hic bir sorun olmadigini ve buyume olmadigini ve istedigimiz zaman cocugumuzun olacagini ve bu kadar fazla buyuk bir sorun olmayacagini soyledi,,bende cok kafama takiyordum olacakmi olmayacakmi diye doktor beni rahatlatti ve artik kontrole gelmeme bile gerek yok dedi,,,umarim senin isine yarar anlattiklarim

cnm çok teşekkür ederim aynen bendeki sorundaa seninkiyle aynıydı..doktor 6 ayda bır gel dedıı.inş bendede bir sorun çıkmazz..ıyı gunlerr:)

X