Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Evet canım bende de kanam olmuŞtu ve sonunda dÜŞmÜŞtÜ kÖtÜ haber vermek ıstemem ama Çok Ümıtlenme bıŞey olmazsa da sÜrprız olsun sana

arkadaslar merhaba ben yeni katıldım aranıza çok güzel bir ortamınız var hepinizin güzel güzel bebişleriniz olur işallah.ben adetime 1 gün kala idrar testi yaptım pozitif çıktı aynı gün kanda 22.93 çıktı ve gebeliğin tüm belirtileri var acaba hamilemiyim çünkü okuduklarımın değerlerine göre benim çok düşük lütfen cvp bekliyorum ölcem meraktan

arkadaslar merhaba ben yeni katıldım aranıza çok güzel bir ortamınız var hepinizin güzel güzel bebişleriniz olur işallah.ben adetime 1 gün kala idrar testi yaptım pozitif çıktı aynı gün kanda 22.93 çıktı ve gebeliğin tüm belirtileri var acaba hamilemiyim çünkü okuduklarımın değerlerine göre benim çok düşük lütfen cvp bekliyorum ölcem meraktan

hayırlı olsun canım hamilesin.Allah tamamına erdirsin

slm kızlar deneyinli arkadaşlar yardım ederse sevinirim SAT 17 ağustos dün kanda 440,7çıktı acildeki doktor hamilesin dedi çekti gittti sizce kaç haftalık

hamilesin canım daha yeni olduğu için değerin düşük çıkmış. allah tamamına erdirsin. göbişin bomba gibi olsun işllah:lepi::kedi:

slm kızlar deneyinli arkadaşlar yardım ederse sevinirim SAT 17 ağustos dün kanda 440,7çıktı acildeki doktor hamilesin dedi çekti gittti sizce kaç haftalık

4 haftalık hemde çok iyi benim 5 haftalık 268 çıkmıştı doktor iyi demişti. senin süper çıkmış bu durumdaopuyorumnanaktan

işallah ya bugün doktora gittim sonuç pozitif ama değer düşükmüş ultrasona girdim kese görünmüyor 1 hafta sonrasına gün verdi bende burdaki doktorlara pek güvenmediğimden endişeliyim cevap için teşekkürler bilgisi olan herkesten cvp bekliyorum azda olsa rahatladım

işallah ya bugün doktora gittim sonuç pozitif ama değer düşükmüş ultrasona girdim kese görünmüyor 1 hafta sonrasına gün verdi bende burdaki doktorlara pek güvenmediğimden endişeliyim cevap için teşekkürler bilgisi olan herkesten cvp bekliyorum azda olsa rahatladım

adet tarihin ne canım değerin kaç çıktı

canım hem dört haftalıkken hemde o değerle kesenin görünmesi mümkün değil. belki doktor muayene amaçlı bakmıştır.. geç döllenme olduysa normal bir değer olabilir ama yumurtlaman düzenliyse değerin düşük görünüyor.hayırlısı olsun diyelim..
aklıma gelmişken klomen tarzı bir ilaç kullandın mı ? ya da çatlatma iğnesi falan..

16 ağustos son adet tarihim fakat düzensiz hcg değerim 22.39 iğne ilaç herhangi bişey kullanmadım kontrol hapı 2 yıl kullandım 6 aydır kullanmıyorum

16 ağustos son adet tarihim fakat düzensiz hcg değerim 22.39 iğne ilaç herhangi bişey kullanmadım kontrol hapı 2 yıl kullandım 6 aydır kullanmıyorum

canım çatlatma iğneleri beta hcg içeriyor o yüzden yalancı pozitif çıkıyor.klomen tarzı ilaç kullananlarda da ( bu benim fikrim- bir laboratuar doktoruda bunu onayladı aynı zamanda ) kimyasal gebelik görülebiliyor. eğer adetlerin düzensizse geç yumurtlamış olabilirsin.bu nedenle değerin düşük çıkmış olabilir.inşallah dilediğin gibi olur.. iki gün sonra beta hcg ikiye katlarsa herşey yolunda demektir.. hayırlısı olsun..

Biraz önce gebe olduğumu öğrendim. Beta Hcg Değerim 205:))
Dün de gebelik testi yapmıştım ikinci çizgi biraz silik çıkmıştı...

Canım noldu?? Yardım edebilir miyim??

sat 16 ağustos bende 15 eylülde evde test yaptım pozitif çıktı aynı gün kan tahlilinde hcg değerim 22.93 çıktı bugünde ultrasona girdim kese görünmüyor 1 hafta sonrasına gün verildi anlamadım hamilemiyim değilmiyim bu arada adetlerimde düzensiz

sat 16 ağustos bende 15 eylülde evde test yaptım pozitif çıktı aynı gün kan tahlilinde hcg değerim 22.93 çıktı bugünde ultrasona girdim kese görünmüyor 1 hafta sonrasına gün verildi anlamadım hamilemiyim değilmiyim bu arada adetlerimde düzensiz

Canım ben daha yeni gebeyim pek bir bilgim yok bu konuda ama benim değerim 205 çıktığına göre seninki çok düşük değil mi?
Bir de neden doktora sormadın ki??zemuszemus

X