Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Evet canım benim başıma da geldi seninle hep aynı şeyleri yasamisiz kader arkadaşı gibi :) şu içtim 1 hafta sonra gittiğim de kese baya buyumustu bu arada sen de hiç coraspin kanama yaptı ki ben de yaptı 3 gun ara verdim sonrada günde yarım kullanıyorum
Dr banada bol su iç demişti demek ki bu yüzden mis

Kalp atışlarını gördüm ama çok çok az atıyordu doktor düşer dedi demesi de biliyorum yine düşecek 3. Kez yaşıyorum bu duyguyu kahroluyorum

Kalp atışlarını gördüm ama çok çok az atıyordu doktor düşer dedi demesi de biliyorum yine düşecek 3. Kez yaşıyorum bu duyguyu kahroluyorum
Canım henuz ortada sonuclanmis bisey yok. Rabbimden umudunu kesemezsin. Yat dinlen bol dua et . Onu sana veren allah aliyorsa da vardir bi bildigi

Canım hiç tedirgin olma, benim adetim yaklaşık 15 gün geçtikten sonra 88 çıkmıştı, geç döllenme olmuştur merak etme, bu arada hayırlı olsun :anneadayı:
Benim de adetim 7 gün geçti bugün kan testi yaptım beta hcg 2 çıktı. Tüm hamilelik belirtileri var hamileyim diye umutlanmıştım cok. Yarin doktor randevum var bakalim ne olacak. Kist olma ihtimali var mi. Kan değerim sonradan yukselir mi ki

Selam kizlar bir sorum olacak adetim 7 gün geçti beta hcg sonucum 2 çıktı. Tüm hamilelik belirtilerini yaşadım hamileyim diye umutlandim. Gecikme sebebi ne olabilir kist diyorlar. Cok düzenli adetim vardi ilk defa böyle oldu. Yarın doktora gideceğim

Benim de adetim 7 gün geçti bugün kan testi yaptım beta hcg 2 çıktı. Tüm hamilelik belirtileri var hamileyim diye umutlanmıştım cok. Yarin doktor randevum var bakalim ne olacak. Kist olma ihtimali var mi. Kan değerim sonradan yukselir mi ki

Canım inşallah yükselir değerin,ben 3-4 geçtikten sonra idrar testim negatif ti, eğer o zaman kan tahlili yapmış olsaydım kesin negatif çıkardı,15 gün geçtikten sonra 88 çıktı,Allah gönlüne göre versin inşallah,kist diye şartlandırma kendini, belki öylesine bir gecikmedir

Canım inşallah yükselir değerin,ben 3-4 geçtikten sonra idrar testim negatif ti, eğer o zaman kan tahlili yapmış olsaydım kesin negatif çıkardı,15 gün geçtikten sonra 88 çıktı,Allah gönlüne göre versin inşallah,kist diye şartlandırma kendini, belki öylesine bir gecikmedir
Yarın doktora gideceğim âdet söktürücü verirse sizce kullanayim mi beklim mi bir süre daha

Yarın doktora gideceğim âdet söktürücü verirse sizce kullanayim mi beklim mi bir süre daha

Bilmiyorum ki,hangi sebepten geciktiğine bağlı,ama kan testini bugün yapmışsın, keşke Dr a biraz daha geç gidip tekrar hcg baktırsaydın,yarın çok farklı çıkmaz eğer gebelik varsa, inşallah vardır, eğer yoksa da hiç ümidini kaybetme,benim ilk kızım 7 sene sonra doğdu ben artık olmayacağını kabullenmiştim ama vakti saati varmış,senin de zamanın gelince bebeğini kucağına alacaksın inşallah

Bilmiyorum ki,hangi sebepten geciktiğine bağlı,ama kan testini bugün yapmışsın, keşke Dr a biraz daha geç gidip tekrar hcg baktırsaydın,yarın çok farklı çıkmaz eğer gebelik varsa, inşallah vardır, eğer yoksa da hiç ümidini kaybetme,benim ilk kızım 7 sene sonra doğdu ben artık olmayacağını kabullenmiştim ama vakti saati varmış,senin de zamanın gelince bebeğini kucağına alacaksın inşallah
Doktor istemişti kan testi yaptır gel dedi. O yüzden yaptırdım. Biz zaten ilk defa korunmayi bıraktık yeni düşünmeye başladım. Birden hamileyim duygusuna kapıldım. Tuhaf bir hismis insan kendini kaptırıyor. Nasip yapacak birşey yok.

Kizlar degerlerim 111 184.8 288.6 iki gün arayla sizce normal mi artışlar tam iki kat artmi yor.

Kizlar degerlerim 111 184.8 288.6 iki gün arayla sizce normal mi artışlar tam iki kat artmi yor.
Benim bildiğim de %60 artması yeterlidir her kadında farklı oluyor artışlar benimde 4 kat artarak gitmişti ama çok okudum sizin kadar artığ sağlıklı doğum yapabları burada tam sınırda artmış artmaz düşerse kimyasal gebelik oluyor bence tekrar edin kaç gün geçti adetinizden?

Kizlarrr ordamisiniz bende hala gelen giden yokk :anneadayı: ins hamileyimdir çok sık tuvalete çıkıyorum su içmedim halde uyku hali bide halsizlik var testi en son pazartesi salı günü 2 gün yaptım çıkmadı bisi silik çizgi bile yoktu ama ben umudumu kaybetmiyorum adet sancılarımda var bu arada ama adet olmayı aklımdan çıkardım 1 hafta daha bekleyip kan vericem :)

Kizlar ne olur bilgili biri bana birsey soylesin
Benim son adet tarihim 4 subat 6 martta adet olmam gerekiyodu adetim 4 gun gecikti bugun kan testi yaptırdım beta hcg 5.97 cikti doktor degerlerin cok düşük oldugunu testi tekrarlamamiz gerektigini dış gebelik olabilcegini söyledi geçen sene mol gebelik yasadim bir senedir korunuyordum lutfen soyleuin yukselme ihtimali varmi testi bu kadar erken yaptirdigima cok pismanim ogrendigimden beri icim icimi yiyor

Arkadaslar kızıö bes aylık ıkı gun once beta 18 dı bugun 28 cıktı cok dusuk yukselıyo bıdaha yapmayı dusunuyorum acaba kımyasal mı

X