Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

ılk gebelıklerınızı yasıyorsanız 18-19.haftada baslar hareketlerı... Ben 19.haftamda hıssetmeye basladım cok net olarak... 16 cok erken hıssetmek ıcın,2.3. gebelıklerı yasayanlar o haftalarda cok net hıssede
bılır.... Sakın kendınızı uzup kuruntu yapmayın bebegınızıde etkılersınız sekerler...

kızlar bugün elimde olan 10 ml sınırlı erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı dra gitmeden önce yaptıgımda hiç çizgi çıkmamıştı şimdi buna göre yükselme var demi degerlerimde çünkü 1 gün öncesinde negatifken baya belli olan silik bi çizgi var bugün yani şöyle söyliyeyim testi yaptıgımda ellerimi yıkıyana kadar silik bi çizgi çıktı testi elime aldıgımda hemen belli oluyo yani eşim bile dedi dünkinde hiç çizgi yoktu bugün belli oluyo die

kızlar hani ben doktora en son gittiğimde kalp atışını alamadık ya ben karından bakcak diye iyice sıkışmıştım sonra doktor vajinal bakalım deyince ben tuvalete çıktım. hatta doktor mesanen ne kadar dolu dedi. nette araştırıyorum alttan ultrasonda mesanenin boş olması gerekir diyor. acaba bu yüzden dolayı kalp atışını görememiş olabilir miyiz? yoksa alttan ultrasonda mesanenin dolu yada boş olması o kadar da çok etkilemiyor mu?

kızlar hani ben doktora en son gittiğimde kalp atışını alamadık ya ben karından bakcak diye iyice sıkışmıştım sonra doktor vajinal bakalım deyince ben tuvalete çıktım. hatta doktor mesanen ne kadar dolu dedi. nette araştırıyorum alttan ultrasonda mesanenin boş olması gerekir diyor. acaba bu yüzden dolayı kalp atışını görememiş olabilir miyiz? yoksa alttan ultrasonda mesanenin dolu yada boş olması o kadar da çok etkilemiyor mu?

tuvalete çıkmadım yanlış yazmışım.

canım sorması ayıp kilolu bir anne misin?
Genelde kilolu arkadaşlar geç hissediyor.
Bunun dışında tedirgin olma herkeste farklıdır böyle şeyler şeniz
:d
57 iler hamile kaldım şu an 60 kiloyum canımm görenler normal kilon işte bu diyolarr yani hamileliğim belli bile değil az bişi çıktı göbikk
ama kanımca kiloluyummm:KK43:(
ılk gebelıklerınızı yasıyorsanız 18-19.haftada baslar hareketlerı... Ben 19.haftamda hıssetmeye basladım cok net olarak... 16 cok erken hıssetmek ıcın,2.3. Gebelıklerı yasayanlar o haftalarda cok net hıssede
bılır.... Sakın kendınızı uzup kuruntu yapmayın bebegınızıde etkılersınız sekerler...

ebet datlumm üzülmüyorumm evet erkenmiş dahaa bu arada oğlummmmm olacakmışş datlımmmmmmmmmmmm

57 iler hamile kaldım şu an 60 kiloyum canımm görenler normal kilon işte bu diyolarr yani hamileliğim belli bile değil az bişi çıktı göbikk

ebet datlumm üzülmüyorumm evet erkenmiş dahaa bu arada oğlummmmm olacakmışş datlımmmmmmmmmmmm

benimde oğluşum olcak bu sene erkek patlamasımı var ne hayırlısı cok şükür rabbime olmaya versin inş.....

ılk gebelıklerınızı yasıyorsanız 18-19.haftada baslar hareketlerı... Ben 19.haftamda hıssetmeye basladım cok net olarak... 16 cok erken hıssetmek ıcın,2.3. gebelıklerı yasayanlar o haftalarda cok net hıssede

merhaba tatlım nasılsınız bakem bayramda yoktumm taa şırnak yolarına düştüm valla geldim ist topragını öpesinm geldi cok şükür döndüm karnımda seyrilme şeklinde oluuyo ama az valla gebelik tecrübemde var ama unuttum nasıldı ya seyrilme şeklinde sanırım oynaması bebişin

slm kıslar yardımcı olun lütfenn benim 20 yaş dişim çıkamadı yine ağrı başladı inanılmaz kötüüü kulağıma vuruyorrrr
sizdede oldu mu antibiyotik kullanabildiniz mi dr rovznycih die ve parol yazdı parolu içiyorum da diğer ilaçtan korkuyorum bi zararı olur mu ne yapıyımm

merhaba tatlım nasılsınız bakem bayramda yoktumm taa şırnak yolarına düştüm valla geldim ist topragını öpesinm geldi cok şükür döndüm karnımda seyrilme şeklinde oluuyo ama az valla gebelik tecrübemde var ama unuttum nasıldı ya seyrilme şeklinde sanırım oynaması bebişin
Merhaba canım...
Demek esının yanına gıttın canım,oh en guzelını yapmıssın senın adına cok sevındım canısı...
16.haftadan önce hıssedılmez canım senın kac haftalık unuttum ama saglıcakla buyusunler kuzular...
Bende bebişimi gördüm yuzunu ılk defa,bu sefer saklamadı bıze :) sankım babasına benzıyor minikim cok heyecanlandım...

ay demek senınde oglusun olcak hayırlısıyla... bu sene gercekten ne kadr cok erkek bebiş gelıyor maasallah...
slm kıslar yardımcı olun lütfenn benim 20 yaş dişim çıkamadı yine ağrı başladı inanılmaz kötüüü kulağıma vuruyorrrr
sizdede oldu mu antibiyotik kullanabildiniz mi dr rovznycih die ve parol yazdı parolu içiyorum da diğer ilaçtan korkuyorum bi zararı olur mu ne yapıyımm
canım hamiş oldugunu bılıyorsa doktorun ona göre vermıstır cnm o ılacı korkma,ama hamiş oldugunu bılmıyorsa sadece parolu kullna cnm...
kızlar degerim 6 dan 24 e yükselmiş hamileyim yanii çok şükür rabbime

tebrık ederım canım,gozunuz aydın :)

kızlar degerim 6 dan 24 e yükselmiş hamileyim yanii çok şükür rabbime
tebrik ederim canım Rabbim tamaına erdirsinn

Merhaba canım...
Demek esının yanına gıttın canım,oh en guzelını yapmıssın senın adına cok sevındım canısı...
16.haftadan önce hıssedılmez canım senın kac haftalık unuttum ama saglıcakla buyusunler kuzular...
Bende bebişimi gördüm yuzunu ılk defa,bu sefer saklamadı bıze :) sankım babasına benzıyor minikim cok heyecanlandım...

ay demek senınde oglusun olcak hayırlısıyla... bu sene gercekten ne kadr cok erkek bebiş gelıyor maasallah...

canım hamiş oldugunu bılıyorsa doktorun ona göre vermıstır cnm o ılacı korkma,ama hamiş oldugunu bılmıyorsa sadece parolu kullna cnm...

evet canım maşlahh erkek senesii olduu hayırlsıyla gelsinler nşalahh
biliyor canım 4-5 dr sordum özellikle kullanabilirmiyim diyee başladım bakalım şimdilik ya çok kötü bütün ağzıma yayıldı iltihapp dudaklar uçukladı fena durumdayım yenii
sen nasılsınn tatlım ne kadar kaldıı meleğin gelmesinee

Merhaba canım...

evet gittim cok özledim eşimi şükür bi nebze hasret giderdik benimki 16+3 oldu canım az oynuyo ama cok az hissediyorum sen nasılsın tatlım geldin mi annenlere kader arkadaşım valla sende ben gibi cekiyorsun ne yapalım kocamız için cekiyoruz

16 erken degil oynadıgını hissetmemiz lazım tecrübeme dayanarak konuşuyorum ama erkekler gec oynarmış öle duydum

Merhaba canım...

aaaaaaaa yüzünümü gördünn maşalahh canım yaaaaa

X