Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

slm kızlar moralim çok bozuk beni hatırlayanlar bilir.şimdi doktordan geldik.bebek gelişmiyomuş.9 haftalık olması gerekirken 6 haftada takılıp kalmış.zaten kalp atışını da hiç alamamıştık.pazartesi günü kürtaj olcam.ilk gebelikte oluyormuş.ama siz birde bana ve eşime sorun.bebeğim bana tutunamadı.bebeğin kendi genetiğindenmiş.sağlıksız bir gebelikmiş.falan filan.ne olursa olsun isteyerek gebe kalan biri için bu çok zor.Rabb im ileride nasip eder inşallah.bişey sölimmi bugun öğrendim ya dünde bi bebek badisi almıştım.ama buna nasip değilmiş.son 2 gece daha onunla uyicam sonra benden alıcaklar.Allah böyle takdir etti. hayırlısı
sizlerin bebeğinizin size sımsıkı tutunması ve hayırlısı ile dünyaya getirmeniz dileğiyle kendinize çok iyi bakın arkadaşlar.

slm kızlar moralim çok bozuk beni hatırlayanlar bilir.şimdi doktordan geldik.bebek gelişmiyomuş.9 haftalık olması gerekirken 6 haftada takılıp kalmış.zaten kalp atışını da hiç alamamıştık.pazartesi günü kürtaj olcam.ilk gebelikte oluyormuş.ama siz birde bana ve eşime sorun.bebeğim bana tutunamadı.bebeğin kendi genetiğindenmiş.sağlıksız bir gebelikmiş.falan filan.ne olursa olsun isteyerek gebe kalan biri için bu çok zor.Rabb im ileride nasip eder inşallah.bişey sölimmi bugun öğrendim ya dünde bi bebek badisi almıştım.ama buna nasip değilmiş.son 2 gece daha onunla uyicam sonra benden alıcaklar.Allah böyle takdir etti. hayırlısı
sizlerin bebeğinizin size sımsıkı tutunması ve hayırlısı ile dünyaya getirmeniz dileğiyle kendinize çok iyi bakın arkadaşlar.

canım benim ya rabbim sabır versinn çok kötü oldumm hayırlısı canım vardır bundada bi hayır ne yapalım sabredecez Rabbimden buda

Allah sabır versin geçmiş olsun canımmafoldumben

ozebus_41 nerdesin özledim kız
burdayım canım :) Bende ösledım valla bu ara az gırıyor herkesler...
aaaaaaaa yüzünümü gördünn maşalahh canım yaaaaa
efet :)) Artık sekıllenmıs teyzesı yuzu oglusumun... babasının mınyatürü sankım :))
kızlar adete 6 gün kala kan testinde çıkar mı acaba
benım arkadasım ogrenmıstı ama gec döllenme varsa cıkmayabılır,bende ıkılem yasayacagına gunun gecınce yaptır cnmmm
Canım hersey Allhatan o ne derse o olur bılıyorsun,uzme kendını bu sefer deıl bır daha kı sefere olur Allahın ıznıyle cnm benım... Bak demek kı en azından gebe kalabılıyorsun uzme kendını kuzum

Kalb nerelerde,oda gorunmuyorrr

arkadaşlar sizce yarın bi beta hcg yaptırsam mı bide zaten kürtaja başlamadan bi daha bakın dicem. peki bu bebek gelişmiyosa benim en son beta 34351 idi mesela yarın test yaptırsam artması bi işaret ya da eksilmesi gebeliğin bozulması ile ilgili bir yol olabilir mi sizce?

arkadaşlar sizce yarın bi beta hcg yaptırsam mı bide zaten kürtaja başlamadan bi daha bakın dicem. peki bu bebek gelişmiyosa benim en son beta 34351 idi mesela yarın test yaptırsam artması bi işaret ya da eksilmesi gebeliğin bozulması ile ilgili bir yol olabilir mi sizce?

bu arada hepinize çok teşekkür ederim.tesellinizden dolayı.üzüntüden söylemeyi unutmuşum.kimisi bekle biraz daha diyor sizce ne yapayım?

Özlemcım,bebegın 3 haftadır yasamıyorsa yanı kalp atısı yoksa düşerdı dıye dusunuyorum ama yıne de doktorlar daha ıyı bılır tabıkı... Baska bır doktora ama gercekten ıyı olduguna ınandıgın bır doktora daha gorunsen olmaz mı acaba? Böyle durumlarda her zaman ıkıncı bır doktora gorunme taraftarıyım...Sen yıne de uzme kendını

:a015:
Özlemcım,bebegın 3 haftadır yasamıyorsa yanı kalp atısı yoksa düşerdı dıye dusunuyorum ama yıne de doktorlar daha ıyı bılır tabıkı... Baska bır doktora ama gercekten ıyı olduguna ınandıgın bır doktora daha gorunsen olmaz mı acaba? Böyle durumlarda her zaman ıkıncı bır doktora gorunme taraftarıyım...Sen yıne de uzme kendını

canım zaten tek doktora gitmedim 3 tane doktor dolaştım üçüde aynı şeyi söyledi.ama işte sağdan soldan herkes konuşunca insanın umutlanısı geliyo. ilk gebelikte oluyormuş. çok ağladım üzüldüm anca kendimi toparladım. ama sadece pazartesi sabah kürtaj olamdan önce vajinal muayene ile bir daha bakmalarını isticem.anladım ki karıştırdıkça yıpranıyorum.ancak doktorları anlıyorum.yani aklımda soru işareti yok.doktorların ikisi tanıdık.hatta eşim bugun gittiğim bi doktorun babasının tedavisi ile olmuş.ve komşular.dolayısıyla eşimide çok seviyomuş.çok zor söyledi yutkuna yutkuna.diğer doktor ise pat diye yapıştırıveriyor adamın suratına kürtaj diye.yani bi umut olsa belki beklerdim.ama çokta çevre baskısı var ne yapıcam bilmiyorum:a015:

Bırden fazla doktor aynı seyı soyluyorsa canısı Allahtan hersey dıyeceksın ve onların elıne bırakcaksın cnm kendını,belkı duzelır dıye bekletmen bebegınde artık sana zarar vermesıne neden olabılır cnm,bıran once tedavını ol ki bır sonrakı ıcın engel teşkil etmesın canım benım...

burdayım canım :) Bende ösledım valla bu ara az gırıyor herkesler...

efet :)) Artık sekıllenmıs teyzesı yuzu oglusumun... babasının mınyatürü sankım :))

benım arkadasım ogrenmıstı ama gec döllenme varsa cıkmayabılır,bende ıkılem yasayacagına gunun gecınce yaptır cnmmm

Canım hersey Allhatan o ne derse o olur bılıyorsun,uzme kendını bu sefer deıl bır daha kı sefere olur Allahın ıznıyle cnm benım... Bak demek kı en azından gebe kalabılıyorsun uzme kendını kuzum

Kalb nerelerde,oda gorunmuyorrr
oy oy maşalahh canımm yaa Rabbim hayırlsıyla kucağına almayı nasib etsinn yaa geçen dr gittim ultrasona bakarken bi döndüü bana poposunu döndü ya maşalahh çok tatlıydııı

canım benimm ya Rabbim yardımcın olsun inşalahh bebeğin seni hiç bırakmaz bi mucize olur inşalahh

arkadaşlar artık yapıcak birşey kalmadı.dün geceden sonra kanamam yoğunlaştı.parça parça kan pıhtıları geliyor.sanırım vücut yavaş yavaş bebeği atıyor.ya belki hayal gücü ama o pıhtıya bakınca böle ufacık bana sanki bebek gibi geliyor.doktoru aradım.kürtaj kesinleşti yani.yarın olucam.işte bütün umutların tükendiği an.

şimdi tüm yaşananlar anılarda kaldı.

arkadaşlar artık yapıcak birşey kalmadı.dün geceden sonra kanamam yoğunlaştı.parça parça kan pıhtıları geliyor.sanırım vücut yavaş yavaş bebeği atıyor.ya belki hayal gücü ama o pıhtıya bakınca böle ufacık bana sanki bebek gibi geliyor.doktoru aradım.kürtaj kesinleşti yani.yarın olucam.işte bütün umutların tükendiği an.

şimdi tüm yaşananlar anılarda kaldı.

ay canım benim ya Rabbimm sabır versinn dualarım seninle

Kızlar ben de bugün kan testi yaptırdım ama daha adet günümde gelmedi aslında.
Sonuç 98,2...Hesaplara görede yumurtlamanın üstünden 14 gün geçti.Umarım değerim normaldir...

Kızlar ben de bugün kan testi yaptırdım ama daha adet günümde gelmedi aslında.
Sonuç 98,2...Hesaplara görede yumurtlamanın üstünden 14 gün geçti.Umarım değerim normaldir...

ay gözün aydıın bu değer normal bir değer çok sevindim hihoyyyt

kızlar aranıza yeni katıldım bir şey sorcam reglime 4 gün kala beta hcg yaptırdım 5.25 çıktı ne demek sizce??yada değeri böyle olupta sonra yükselen oldumu acaba.biliyorum erken yaptırdım testi ama çok merak ediyorum.doktorum var yada yok dedi tekrar baktır dedi.ya yükselmezse diye korkuyorum.bunun yanında belirtilerimde var göğüslerim çok şişti uçları ve sızlıyor.hafif bulantımda var ...lütfen yardım bekliyorum

kızlar aranıza yeni katıldım bir şey sorcam reglime 4 gün kala beta hcg yaptırdım 5.25 çıktı ne demek sizce??yada değeri böyle olupta sonra yükselen oldumu acaba.biliyorum erken yaptırdım testi ama çok merak ediyorum.doktorum var yada yok dedi tekrar baktır dedi.ya yükselmezse diye korkuyorum.bunun yanında belirtilerimde var göğüslerim çok şişti uçları ve sızlıyor.hafif bulantımda var ...lütfen yardım bekliyorum

regline 2 gün kala ve tam regl gününde birer kere daha kan testi yaptır. en az iki katı artmalı her seferinde. eğer o şekilde artış varsa sağlıklı bir gebelik olduğuna işarettir ve inşallah öyle olur :Saruboceq: benim regl günüm 2 gün geçtiğinde baktırdığım değer 7,6 çıkmıştı ama sonraki gün kanamam oldu :çok üzgünüm: kimyasal olmuş yani, hayırlısı...

teşekkür ederim cnm.ben bugün test yaptırdım tekrar hcg 23,32 çıktı.doktorum hamilesin dedi.inş..sağ salim bişey olmadan doğar:))

X