Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

benimde bugun belli oldu ama 28 ekimde yaptığımda benimde negatif çıkmıştı 02 kasımda yaptım pozitif çıktı adetin 3 4 gün geçikmiş olması gerekiyo sanırım biraz daha sabret:) hayırlı sonuçlar alırsın allahın izniyle

Çok tesekkur eederım ama dıkkatlı bakınca ıncecık bır cızgı gorunuyo ama tam beılmıyorum bende bırkac gun gecsın doktora godocem inş hamileyimdir gerçi ilk denememiz ama çok istiyorum inş olur senın adına çok sevındım allah sağ salim bebeğini kucagına almayı naip etsin tesk ederım

canım gec döllenme olabilir adetin geçince yaptırsan daha kesin sonuç alırsın canım umutsuzluga kapılma

teşekkür ederim canım cvp için dikkatli baktığımda incecik bir çizgi var ama kesin emin deilim artık dr gıdınce kesin öğrenirim inş hamileyimdir aslında erken davranıyorum beklemem lazım ama çok sabırsızım

teşekkür ederim canım cvp için dikkatli baktığımda incecik bir çizgi var ama kesin emin deilim artık dr gıdınce kesin öğrenirim inş hamileyimdir aslında erken davranıyorum beklemem lazım ama çok sabırsızım

canım sabırsız davranma bak ben dün adetim 1 hafta boyu bır iki damla geldı süphe ettim gittim doktor alttan ultrasyona baktı yok dedı yara çıktı bıraz sabret canım acele etme 2 gün sonra tekrar idrar testı yaptır tam net çizgi cıkınca git dua et inşallah hamilesindir buna ınan allah hersye kadır canım

6 ekim son adet tarihimdi,27 yada 28 gün periyodlarım,1 kasımda yani 28.gün kanda baktırdım 239,67 çıktı
aynı gün sabah ilk idrarla test yaptım oda pozitif çıktı,fakat forumda okuduğum değerler daha yüksek
1 yıldır çabalıyoruz bebek için eşim 2.5 ay önce çift taraflı varikosel ameliyatı olmuştu dr.u 3 ila 6 ay bekleyin olmassa yardımcı üreme teknikleri var dedi.tam bi süpriz oldu bize bu kadar kısa zamanda
hamile kalmam,pozitif sonucu alınca havalar uçtuk Allah isteyen herkese versin,şu an tek korkum ters
giden bişelerin olması inşallah tamamına erer,fazla ürkek davranmaya başladım,sakınan göze de çöp batarmış fakat kendime engel olamıyorum.

canım benım sakın ol ve rahat ol allahın izniyle hersey yolunda gıdecek ve sen bebişini kucagına alınca cektiğin sıkıntıyı korkuları unutacaksın cnım

iyi düşün dua et herşey güzel gitsin bu değer sana hamile olduğunu söylüyor bugün adetin geçtiği 1 gün olmuş ve değerin de gayet iyi. benimkiyle aynı oranda ben de düne kadar çok endişeliydim ama benim gibi olanları görünce içim rahatladı. Doktora gitmek için de acele etmek istemedim çünkü kese hemen görünmez daha çok panik olurum diye:KK17: benim de adet olmam gereken tarih 29 ekimdi bugün SAT a göre 4+4 oluyorum yani :KK69: 29 ekimde 330 du değerim. 6 kasım için doktordan randevu aldım inşallah gittiğimde kese görünür çok heyecanlıyım inşallah hepimiz için herşey yolunda gider bebişlerimizi Allah bize bağışlar :nazar::KK19:

canım 4+4 oldugunda kese görünmesi gerek benım bildiğim 5 haftalıkken kalp atışları duyuluyor alttan ultrasyonla bile kese görünür allah bebişini kucagına almayı nasip etsin cümle ile

canım sabırsız davranma bak ben dün adetim 1 hafta boyu bır iki damla geldı süphe ettim gittim doktor alttan ultrasyona baktı yok dedı yara çıktı bıraz sabret canım acele etme 2 gün sonra tekrar idrar testı yaptır tam net çizgi cıkınca git dua et inşallah hamilesindir buna ınan allah hersye kadır canım

inş canım benım ben evde yapılan testlerden yaptım bir kac gun bekleyeceğim inş regl olmambugun regl gunum ama su an bır belırtı yok inş olmazda insan sabredemıyor haklısın canım üzülme senınde en kısa zamanda anne olman dıleğimle

Merhaba kızlar..Bişey soracağım.
Arkadaşımın SAT:15 eylül
Bugün test yaptırdı.5879 hcg çıktı?
Ne kadarlık hamile sizce?İkiz fln olabilir mi bu değer fazla geldi bana..

kızlar 8 ekim adetimin ilk günü 30 günde bir adet görüyorum kan tahlili yaptırsam sizce belli olurmu.ALLAHIM hepimizin gönlündekini versin.

canım 4+4 oldugunda kese görünmesi gerek benım bildiğim 5 haftalıkken kalp atışları duyuluyor alttan ultrasyonla bile kese görünür allah bebişini kucagına almayı nasip etsin cümle ile

merhaba benimde hcg 329 çıktı ultrasonla baktı var gibi tam belli değil 10 gün sonra tekrar gel dedi ama ben özel hastaneye gittim birazda ondan ilgiliydi sanıyorum hcg 1000 seviyesinin üstüne çıktığında kalp atışlarını duyabiliyormuşuz. Cümlemizinkini hayırlısıyla dünyaya getiririz inşallah.

inş canım benım ben evde yapılan testlerden yaptım bir kac gun bekleyeceğim inş regl olmambugun regl gunum ama su an bır belırtı yok inş olmazda insan sabredemıyor haklısın canım üzülme senınde en kısa zamanda anne olman dıleğimle

insallah canım cümle ile inşaallah hamilesindir ve hamileyim diye büyük harflerle yazarsın canım

merhaba benimde hcg 329 çıktı ultrasonla baktı var gibi tam belli değil 10 gün sonra tekrar gel dedi ama ben özel hastaneye gittim birazda ondan ilgiliydi sanıyorum hcg 1000 seviyesinin üstüne çıktığında kalp atışlarını duyabiliyormuşuz. Cümlemizinkini hayırlısıyla dünyaya getiririz inşallah.

canım ben özel doktora gittim adetim hiç böyle olmazdı 1 hafta boyu bir iki damla geldi kahverengı akıntı oldu doktor kan tahlılı yapmadan alttan muayene ettı ve gebelik yok dedı yara için antibiyotik verdi ben doktora sordum gebelik olabilir mi dye olsa kese gözükürdü dedı senınde alttan ultrasyon mu oldu canım

unutmadan doktor bir iki güne kadar sag yumurtan catlayacak dedı 17 gün sonra adet olacaksın dedı simdi bu yazılanları okuyunca içime kurt düştü

Merhaba kızlar..Bişey soracağım.
Arkadaşımın SAT:15 eylül
Bugün test yaptırdı.5879 hcg çıktı?
Ne kadarlık hamile sizce?İkiz fln olabilir mi bu değer fazla geldi bana..

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

insallah canım cümle ile inşaallah hamilesindir ve hamileyim diye büyük harflerle yazarsın canım

inş canım ama bugun kasıklarım ağrıyor acaba reglmı olucam dıye dusunuyorum korkuyorumda acaba bu ağrı regli ağrısımı bu ağrı olabılırmı yardımcı olun bana

canım benım adet agrılarıyla hamılelik belirtisi aynı ımıs sanırım bende ınternetten araştırdıgım kadarıyla sakın ol ve düşünmemeye calış canım dua et kendını yorma strest yapma canım benım allah hersye kadır canım insallah hamilesindir

canım ben özel doktora gittim adetim hiç böyle olmazdı 1 hafta boyu bir iki damla geldi kahverengı akıntı oldu doktor kan tahlılı yapmadan alttan muayene ettı ve gebelik yok dedı yara için antibiyotik verdi ben doktora sordum gebelik olabilir mi dye olsa kese gözükürdü dedı senınde alttan ultrasyon mu oldu canım

ultrasonla baktı alttan muayne etmedi zaten keseyi alttan görmem için hcg seviyen 1000'nin üstünde olması gerekir dedi. Ben doktora gittim adet düzensizliği için hemde bebek istiyoruz diye geçen ay eğer yumurtalıklarında bir sıkıntı yoksa adet olmana gerek yok onada bakalım dedi yumurtlatıcı ilaç vereyim klomen diye sonra ilişki günleri yazdı 15 gün sonrada duphaston iç tutundurma hapı dedi ay sonunda hamilesin dedi adamın dediği gibi oldu. Bana sorarsan bi kan tahlili yaptır yada doktorunu değiştir. Ben en az 5 doktora gittim.:d biraz pimpiriğim herhalde.

canım haklısın bana verdıgı antıbiyotik eger hamilelik varsa düşüğe sebep olurmus yarın ılk iş kan testı yaptırmak canım en azından ıcım rahat eder

kızlar 8 ekim adetimin ilk günü 30 günde bir adet görüyorum kan tahlili yaptırsam sizce belli olurmu.ALLAHIM hepimizin gönlündekini versin.

tam bılmıyorum canım ama gunu gecmeden değer cok düşük çıkıyormuş bence adetin 3,4 gun gecsın oyle gıt bılıyorum ınsan sabredemıyor bende senın gıbıyım benım regl gunum bugun dun ebde test yaptım pek bılmıyorum ama ınce bır ıkıncı cizgi var gibi ama emın olmak için bırkaç gün bekliycem inş hamilesindir

canım benım adet agrılarıyla hamılelik belirtisi aynı ımıs sanırım bende ınternetten araştırdıgım kadarıyla sakın ol ve düşünmemeye calış canım dua et kendını yorma strest yapma canım benım allah hersye kadır canım insallah hamilesindir

inş canım ama stres yapıyorum işte ayy inş hamileyımdır bende okuldayım bıraz geç yazıyorum cvp kusura bakma tşk ederım cok sağol beni rahatlattın allah razı olsun senden

herkesin gönlünden geçtiği gibi olur inşallah.. hamileliğin ilk iki üç haftasında uçağa binmek tehlikeli midir ? haftasonu düğünümüz var istanbula gidicem ama doktor yolculuğu tavsiye etmedi:KK43:

X