Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

mide yanmam ve bel ağrım var bitanem bide albüm oldum ayaklarım falan şişiyo tuzu kestim ama henüz faydası olmadı sen nasılsın yarın test sonuçlarını mutlaka yaz merak ederim öptüm tatlım

zeycanem bitanem test yaptırdım hemogram da kan degerlerim düşüyormuş kan takviyesi ve ilaç verdi üçlü testim cumaya belli olucak

transfer sonrası 10. gün bhcg 53 12. gün 96.01 14. gün 183 çok korkuyorum sağlıklı gidiyormu diye fikirlerinizi almak istiyorum

slm canım ben de tüp bebekle gebe kaldım değerlerimii yazayımm sanatransferin 9. günü 45 11. günü 110 13. günü 230 çıktı ve doktorum çok güzel dedi senin değerlerinle benimkinin arsında pek fark yokk senin kide normal gebelik inşallahh canım ilk ultrason ne zaman seninn inşallahh

zeycanem bitanem test yaptırdım hemogram da kan degerlerim düşüyormuş kan takviyesi ve ilaç verdi üçlü testim cumaya belli olucak

geçmiş olsun bitanem dikkat et kendine bende bugün gittim ultrasonda bakıldı hastanede kana bakılmıyomuş üçlü test için bende yarın sabah işe giderken tıp merkezinde yaptırcam herşeye para gidiyo ama ne yapalım bugün hiç yemek yiyemedim iştahım yoktu oğluşum bi türlü hareket etmedi doktor ultrason aletiyle biraz vurdu karnıma uyansın diye ama yok anam banamısın demedi yemek yeyincede kıpır kıpır yerinde durmuyo o yüzden bugün üzdü annesini teyzesi hareket etmeyince doyamadım oğluma inş sonuçlarımız iyi çıkar tatlım öpüyorum mujukssss

sweetpurple aynı durum benim de başımda. benim 2. gebeliğim. adetim 1 gün geçince çok silik gördüm. 3 gün sonra tekrar test yaptım çizgi daha belirginleşti. Doktora gittim keseyi karından bakınca göremedi, kan testi istedi. Kan değerim de 208 çıktı. Doktor da bu değer adeti 1-2 gün gecikmiş kadının değeri dedi. Oysa senin 1 hafta gecikmiş dedi.. Ama benim adetlerim çok düzenli değil ve yumurtlamam geç oluyor genellikle, ilk gebelikte de aynı şeyleri söylemişti doktorum. Ben de bekliyorum, kalbimizi ferah tutmaya çalışalım.. En azından ben öyle yapmaya çalışıyorum :)

geçmiş olsun bitanem dikkat et kendine bende bugün gittim ultrasonda bakıldı hastanede kana bakılmıyomuş üçlü test için bende yarın sabah işe giderken tıp merkezinde yaptırcam herşeye para gidiyo ama ne yapalım bugün hiç yemek yiyemedim iştahım yoktu oğluşum bi türlü hareket etmedi doktor ultrason aletiyle biraz vurdu karnıma uyansın diye ama yok anam banamısın demedi yemek yeyincede kıpır kıpır yerinde durmuyo o yüzden bugün üzdü annesini teyzesi hareket etmeyince doyamadım oğluma inş sonuçlarımız iyi çıkar tatlım öpüyorum mujukssss

anlıyorum hayatım benim yarın üçlü testimin sonuçları çıkacak benim kızım hiç durmuyor teyzesi çok duraksız fıkır fıkır :emir_bebek:

saoll kalbcimm ıyıyım cnm dun seker taramam vadı ıyı cıktı sonuclarım cok sukur... ama benım oğlusum yıne gostermedı bıze yuzunu teyzesı... ıkı aydır mahrum edıyor bızı yuzunu saklayarak...dirsegını koymus bırde...
ama yol benı mahvettı hastane 100 km bana... bıde cakır cukur bırajlı mavoldum eve gelene kadar...
sen nasılsın cnm kızımız nasıl?

entire_x inşallah canım hayırlısı olsun hakkımızda benim karnımda hep bir ağrı var bağırsaklarım tembelleşti kabızlık çekiyorum ağrı ondanmı bebekten mi bilmiyorum ama ağrıda biraz beni korkutuyo yarın tekrar test yaptırcam inşallah hayırlı haberler verirrim benimde adetlerim hep gecikmeli olurdu geç yumurtlamış olmam büyük ihtimalle ama doktora bunu söylediğimde pek sallamadı cuma tekrar gel dedi güya özel hastane nasıl doktor bunlar şaşırıyorum valla

entire_x inşallah canım hayırlısı olsun hakkımızda benim karnımda hep bir ağrı var bağırsaklarım tembelleşti kabızlık çekiyorum ağrı ondanmı bebekten mi bilmiyorum ama ağrıda biraz beni korkutuyo yarın tekrar test yaptırcam inşallah hayırlı haberler verirrim benimde adetlerim hep gecikmeli olurdu geç yumurtlamış olmam büyük ihtimalle ama doktora bunu söylediğimde pek sallamadı cuma tekrar gel dedi güya özel hastane nasıl doktor bunlar şaşırıyorum valla

artık özel hastanelerın nerdeyse devletten farkı kalmadı canım... bende özele gıdıyorum ama bazen yapılan mualmele devlet hastanesı gıbı,gercı ıyı devlet hast var hakkını yıyemem ama maalesef dogruu... ben hep gebelıkte cok doktor deıstırmek ıyı deıl dıye,bırde doktorumun kötu vakası hıc olmadıgı ıcın deıstırmedım ama her ay acaba su x doktora mı gıtsem dıye de dusundugum cok oldu...

saoll kalbcimm ıyıyım cnm dun seker taramam vadı ıyı cıktı sonuclarım cok sukur... ama benım oğlusum yıne gostermedı bıze yuzunu teyzesı... ıkı aydır mahrum edıyor bızı yuzunu saklayarak...dirsegını koymus bırde...
ama yol benı mahvettı hastane 100 km bana... bıde cakır cukur bırajlı mavoldum eve gelene kadar...
sen nasılsın cnm kızımız nasıl?

bende iyiyim canım benim kızımız iyi bende salı günü gttim kanımda düşüş oluyormuş kan takviyesi yapıldı kan ilacı verdi onları kullanıyorum üçlü testim yarın belli olucak inşallah teyzesi benim kızımda göstermedi yüzünü kafayı sokmuş içeri birde bacak bacak üstüne atmış

benımde kanım düşük cıktı canım :KK43: kan ılacıda kabızlık yaptı cok fecı durum anlatamam su kabızlık... bırakamıyorumda... cok nazlı olcak bızım yavrular...

benımde kanım düşük cıktı canım :KK43: kan ılacıda kabızlık yaptı cok fecı durum anlatamam su kabızlık... bırakamıyorumda... cok nazlı olcak bızım yavrular...

hiç sorma canım ya inan ki çok aşırı nazlılar ama saglıklı olsunlarda ben üç günden beri kullanıyorum bişey olmadı şimdilik inşallah olmaz yavaş yavaş şişkinlik hissediyorum kendimde şişiyorum...

...[/COLOR][/B][/QUOTE] isim düşündün mü canım ogluşuna ben kızımın adını ravzanur istiyorum sence nasıl

X