dondurulmuş transferinden sonra beta hcg değeriniz kaçtı

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar dondurulmuş embriyo transferinden sonra 12. veya 14.gün beta hcg değerleriniz kaçtı,kaç embriyo yerleştirilmişti ve çoğul gebelikmiydi....yani benim değerim 14.gün 1670....bu değerle tek gebelikte olabilirmiş......tabii çoğulda...sizlerin nasıldı......

merhaba arkadaşım rabbimhepimize hayırlı hamilelik ve hayırlı evlatlar nasip etsin.canım benimde dondurulmuş embriyolardı 3 tane transfer edildi.12.gün 278.4 dü.14.gün 811.2 di.bence senin çoğul gebelik değerlerin yüksek rabbim hayırlısını nasip etsin.nezaman kese görmeye gideceksin.benim 15 inde transferim oldu kese ve kalp atışları için 16 sında kontrolüm var.bakalım kaç tane bebeğim benimle rabbim hapimizin gönlüne göre versin.

canim benimde donmuslarla 14. gün degerim 1270 ti ve bebegim tekti dr cogul olabilir demisti bana da 3 tane transfer edilmisti hakkinda hayirlisi olsun canim tek cift farketmez saglikli olsun yeter ki...........ben bebegimi düsürdüm maalesef ki........

yokmu başka kimse aynı durumda arkadaşlar..........

selmacığım ben yaşamadım ama daha yeni bi topikte bu konuyu okudum dondurulmuşlarda bhcg değeri yüksek çıkarmış çoğul gebelik sanılırmış ama çoğul gebelik değerlerinde olup tek hamişlik söz konusu olabiliyormuş ama bana göre neden olmasın belkide gerçekten çoğuldur:)olurmu olur:KK66:

evet arkadaslar dondurulmuslarla yüksek cikiyomus hcg degeri.benimde 13.gün degerim 847,5 cikti.dr.um ikiz olabilir demisti ama tek bebek gebeligi yasiyorum.herseyin hayirlisi..

benneyaptımkibenimde dondurulmuş transfer edildi, 12. gün 1 in altında çıktı, bugün14. gün ama hala adet olmadım, normalde çok düzenlidir, budurum başına gelen var mı

benneyaptımkibenimde dondurulmuş transfer edildi, 12. gün 1 in altında çıktı, bugün14. gün ama hala adet olmadım, normalde çok düzenlidir, budurum başına gelen var mı

merhaba .geçmiş olsun öncelikle.bende daha önce 5 kez aynı seyi yasadım3 nefatif ve iki kimyasal gebelik.normalde adetlerim cok düzenlidir.ancak ilaçları bıraktıktan 4 gün sonra adet oldum hep.

mrehaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.dondurulmuş embriyolarla bugün 16. günüm beta hcg 280 sizce normalmi yani gebemiyim çok heycanlıyım ve tedirginim.

düzeltme yapıyorum arkadaşlar az önce yazdıgım deger 14. günün 16 .gün 380 cevaplarınızı bekliyorum

hamilesin canım tebrikler sağlıkla kucakla inş

slm kızlar benim de dondurulmuş embryo idi. 12. gün 206 14. gün 408 değerim oldu.

Selam kızlar bayadir yazılmamis bu topige dondurulmus embriyo transferimin 9. Gunu bhcg 1.35 cikti yikildim resmen tatlil gunum 12. Gundu kinseye bir sey demedim 12. Gun yani gununde tekrar yaptiricsm sizce yukselir mi var midir boyle do durulmuslarla gec yukselen

benimde transferimin 12ci günü cumartesiydi değer 62.8 çıktı bu gün 14gün tekrar test yaptırdım bakalım sonuç ne olcak lütfen Dualarımızı eksik etmeyin işallah değerlerin artmiştır

X