devlet hastanelerinde doğum yapanlar

memure06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
82
0
38
arkadaşlar devlet hastanelerinde doğum yapanlarda fark ödüyormu ssk, bağkur veya emekli sandığına tabi de olsa.. birde tavsiye edermisiniz devlet ve ya üniversite hastanelerini.. tecrübeli annelerin yorumlarını bekliyorum

benim arkadaşım yaptı..emekli sandığından..ama hiçbir ücret ödemedi..zaten dr a yeterince ödüyordu..odasıda özeldi yani 3-5 kişi bir arada kalmıyordu...

ben devlet hastanesinde doğum yaptım canım,çok da memnun kaldım,özel oda ücreti dışında para da ödemedim.zaten ankaradasın,bütün hastaneler ii canım.hayırlısı olsun:)

Bende devlet hastanesinde doğum yaptım... Bizde özel oda dışında hiçbir ücret ödemedik... Oda çok az bir ücretti zaten... Biz memnun kaldık...

bende bu konuyu araştırıyodum iyi olmuş konuyu açtığınız bende zekai tahirde olacağım ama doktora özel gittim özel oda fiyatı ne kadra bilen varmı kızlar

birde özel odaların tek kişilik olması dışında başka bir farkı varmı arkadaşlar diğer odalardan

valla ben fiyatını hiç bilmiyorum ama çok makul bir fiyat olsa gerek..tek kişilik yatak,dolap,kanepe,minibuzdolabı,tv vardı arkadaşın odasında..

Benim odamda benim yattığım yatak, kanepe, mini buzdolabı, tv, dolap ve refakatçı için battaniye ile yastık oluyor.... Sanırım 20 veya 25 tl... Ama öğretmen ve öğretmen eşlerine indirim vardı biz gittiğimizde 15 tl verdik...

Benim odamda benim yattığım yatak, kanepe, mini buzdolabı, tv, dolap ve refakatçı için battaniye ile yastık oluyor.... Sanırım 20 veya 25 tl... Ama öğretmen ve öğretmen eşlerine indirim vardı biz gittiğimizde 15 tl verdik...

bahsettiğin yer neresi canım gayet uygun fiyatı ve konforlu analdığım kadarıyla hangi şehir

peki devlet ve üniversite hastanelerinde özel oda olunca eş kalabiliyormu refakatçi olarak? bunu çok merak ediyorum arkadaşlar lütfen cevaplarmısınız

Ben Doğumevinde yaptım doğumumu.2 gece kaldım.Özel oda yokki zaten.
2 kişilik odayı bize verdi doktorum.Kimseyi aldırmadı hemşirelere yanımıza.
Ben çok memnun kaldım ki bir düşüğüm daha olmuştu aynı hastanede.Aynı ekibiyleydim.Doktorunuzu iyi seçerseniz sorun kalmıyor.
Birde hiç fark ödemedik çalışan olarak kaldım ben.
Hayırlı doğumlar.

yakın zmanada istanbulda üniversite hastanesinde prof doğum yapan arkadaş varmı ne kadar ücret ödediniz hastahaneye dr değiştirip porf geçicem bıçak parası kalkdı hastahaneye ödeniyo dedi

bende ege üniversitesini merak ediyorum..doğum yapan kontrole giden arkadaşlar varmı..bilgi verirlerse sevinirim..

X