Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

dilatörlerle çalışırken o küçücük delikten dilatörün girdiğini görüyoruz 😍bunu defalarca ispatlıyoruz beynimize kodluyoruz ,kontrol bizdeyken önce vajinamızı tanıyoruz ,en güzel şey de onlar plastik sert cisim esnek değilller o girerken esnek olan penis çokkk daha kolay giriyor çünkü vajina içinde şekil alıyor esneyerek 😍 penis daha kolay kuzum,sen en rahat aparatlarla çalıştığın zamana geldiğinde o zaman eşli deneme öncesi de yazarsın buraya 🥰 o kadar çok inanıyorum ki başaracağına yalan söylemiyorum 🤗 az kaldı cokkk az kaldı
İnşallah tüm bu sorunu yaşayan herkes çözer bir an evvel

Çiçeğimm her şey yolunda mı🥹 aklıma takılan sormak istediğin bir şey varsa yazabilirsin bana♥️😍
Zorlu süreçlere adım atmak üzereyim gerekli testler yapıldı ev taşıma işini halledip sadece bebişe odaklanıcam inşallah henüz nasıl bir süreç olacağı belli değil,şimdilik herşey yolunda canım ☺ teşekkür ederim bişey olursa mutlaka yazarım. Allah hep yollarımızda çiçekler açtırsın tez zamanda mucizemize sağlıkla kavuştursun inşallah 🌸

Zorlu süreçlere adım atmak üzereyim gerekli testler yapıldı ev taşıma işini halledip sadece bebişe odaklanıcam inşallah henüz nasıl bir süreç olacağı belli değil,şimdilik herşey yolunda canım ☺ teşekkür ederim bişey olursa mutlaka yazarım. Allah hep yollarımızda çiçekler açtırsın tez zamanda mucizemize sağlıkla kavuştursun inşallah 🌸
Ev taşıma da zor canım Allah yardımcın olsun 🥰🌸 hepimizin yollarında çiçekler açsın inşallah amin..

X