Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tabiki haber veririm ☺️son çıktığım doktor öyle bi moralimi bozdu ki daha ben bişey demeden muayene yapamayınca boşanırsınız bu gidişle dedi ve ben öyle bir ağladım ki tutamadım kendimi bi doktorun böyle bişey demeye hakkı var mı zaten sırf ona inat halledeceğim bu durumu
Öyle bir şey demeye tabiki hakkı yok,Özel hastane mi bunu yapan devlet hastanesi mi ?

Tabiki haber veririm ☺️son çıktığım doktor öyle bi moralimi bozdu ki daha ben bişey demeden muayene yapamayınca boşanırsınız bu gidişle dedi ve ben öyle bir ağladım ki tutamadım kendimi bi doktorun böyle bişey demeye hakkı var mı zaten sırf ona inat halledeceğim bu durumu
Ona inat değil hiç onu boşverin siz kendinizi düşünün olur mu 🌺o dengesizmiş zaten

Banada vajiyi yenmeden önce gittiğim doktor "pcosun var bide vajinismus musun yazıık çocuğun olmaz senin " demişti. Malesef bazı cahillikler diploma ile gitmiyor takılmayın öyle dengesizlere kendinize mutluluğunuza odaklanın 😊

Moral vereceklerine moral bozuyorlar böylelerini Allah’a havale ediyorum Allah iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi 🙏
Banada vajiyi yenmeden önce gittiğim doktor "pcosun var bide vajinismus musun yazıık çocuğun olmaz senin " demişti. Malesef bazı cahillikler diploma ile gitmiyor takılmayın öyle dengesizlere kendinize mutluluğunuza odaklanın 😊

Merhaba kizlar bende vajinusmusum we kesinlikle yenemiyorum yenen arkadaslardan bilgi istiyorum bu aparati uapan arkadaslar 4 . Aparati bile yapiyorum diyonuz bozulmuyomusunuz merakdan soruyorum 😊

Yani bazi kisiler diyorki 4. Dilatore kadar girdi kizlak zari yirtiliyormu birde şey sorcam 4. Dilator falan giriyo diyolar esli denemede olmuyo orayida anlayamadim okadar sey oraya giriyosa eslide neden olmuyo acaba
Kusura bakmayın da ben sizin erkek profili olacağınızdan şüpheliyim,”bozulmuyor musunuz meraktan soruyorum “ dediğiniz cümle ile..Dalga geçmek için ya da farklı amacla burdaysanız doğru yer değil..Sorununuz ne ?

Kusura bakmayın da ben sizin erkek profili olacağınızdan şüpheliyim,”bozulmuyor musunuz meraktan soruyorum “ dediğiniz cümle ile..Dalga geçmek için ya da farklı amacla burdaysanız doğru yer değil..Sorununuz ne ?
Umarım yanılıyorumdur,erkeksiniz demiyorum şüpheleniyorum sadece ,soru sorma tarzı garip geldi “bozulmuyormusunuz“diyerek konuya böyle giriş yaptınız ,şöyle yapabilirsiniz kendi sürecinizi daha güzel üslupla anlatıp ben zarın yırtılmasından korkuyorum böyle endişelerim var aparat çalışırken bu durumla karşılaşan oldu mu? 4.aparatı da yaptıktan sonra eşli deneme ilk zamanlar olmamasının sebebi nelerdir ,tecrübeli kadın arkadaşlarımın yorumlarına ihtiyacım var olabilir …

Yoo gayette kizim ne warki bu soruda ben burda cok kisiyle konustum sonucta kizlik zari gidince bozulmus olmuyomuyuz benmi yanlis biliyorum sadece onu merak ettim yani ben hc dilator kulllanamiyorum merak ettiklerime sormam erkek oldugum anlaminami geliyo

Umarım yanılıyorumdur,erkeksiniz demiyorum şüpheleniyorum sadece ,soru sorma tarzı garip geldi “bozulmuyormusunuz“diyerek konuya böyle giriş yaptınız ,şöyle yapabilirsiniz kendi sürecinizi daha güzel üslupla anlatıp ben zarın yırtılmasından korkuyorum böyle endişelerim var aparat çalışırken bu durumla karşılaşan oldu mu? 4.aparatı da yaptıktan sonra eşli deneme ilk zamanlar olmamasının sebebi nelerdir ,tecrübeli kadın arkadaşlarımın yorumlarına ihtiyacım var olabilir …
Ewet o konuda haklisin ama iste hc dilatorle bile calisamadim neyin ne oldugunu asla bilmiyorum oyuzden herkesten bi bilgi almak istiyorum sonucta burda cogu kisi benim durumumda onlardan bi bilgi almak icin yazdim benim durumumda olanlar beni anlar oyuzden hic dilatorle yapamamis olanlar war benim gbi

X